• vjeko1701
    8.4k
    Nisam gledao ali zbilja mi je teško zamisliti u kojem to svemiru je Juranović bio stup obrane bilo čega. Svaka čast dečku, ništa protiv njega.
  • Jaro
    7.4k
    igra u momcadi koja u svojoj ligi ne treba bas defenzivne usluge svojih bekova...
  • ZGBhoy
    1.7k
    Vjeko gledao sam svaku, a ti si također u pravu Jaro vise je bio kao dodatno krilo u napadu u Škotskoj Liži.
    Iskušenja cekaju sad u LP ali Back to topic.
  • Krizy
    43.5k
    Lesički:
    "Licemjerno je prozivati Ćorluku jer je rekao istinu.
    Ne sjećamo se da su svi tako prozivali Vlašića koji je poželio Dinamu ispadanje iz Europe ili neke reprezentativce koji su pjevali "mrzim te Dinamo" po splitskim klubovima kao što se sada proziva Ćorluka koji je rekao istinu. "
  • immerwieder
    1.4k
    po meni solidno, protiv ziher jedne od 3 trenutno najozbiljnije reprezentacije,
    stoperski par uz redbulla je nadam se riješil pozicije za katar,
    bojim se i pomisliti kak bi bilo da su igrali vida i lovren
  • ZGBhoy
    1.7k
    Francuska gubi u Austriji eto kaj ti je posao kad ozbiljnog Izbornika dovedeš
  • Nino Bule
    13.8k
    Kako stanisic igra, a protiv u21 norveske plivao sramotno
  • Nolifer
    8.1k
    Mali vlasic je do sada dve lopte spusil u prazno
  • miro
    4.4k
    Ćaleta-Car više ne smije prismrdit prvih 11
  • Nolifer
    8.1k


    Erlić - Šutalo bih volio vidjeti i u Dinamu. Čini mi se ok tandem
  • Yovitssa
    646
    valjda je tužan... :lol:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Vlašić ušao i nitko ga otad nije vidio.

    Kaj se tiče Stanišića valjalo bi ga posudit od Bayerna
  • Brotnjo
    537
    Bravo Hrvatska, bome smo ih presavili drugo poluvrijeme. Vezni red čudo odigrao, Šutalo ubio, Juranovic me iznenadio pozitivno.
  • Jaro
    7.4k
    Vlasic iza i naprijed - sve lose. Modric-Kova-Brozovic i kad "se ne trude" su za vecinu protivnika prejaki. Kakbog igraca Dinamo ima u Sutalu. Erlic takodjer dobar...
  • Nino Bule
    13.8k
    Jos jednom luka modric odusevljava, stvarno nevjerovatno da covjek s 37 godina igra ovakav nogomet. Da nije radio sta je radio sad je mogao igrat jednu utakmicu svaka dva tjedna s dinamom i bit na ovakvoj razini do 39-e
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.