• SAS1987
    13.3k
    Dinamo do sada prakticki nije igrao nogomet a protiv austrijanca smo favoriti pa bi se znalo dogoditi da zoki pokuša sa malo ofenzivnijom variantom pa gadno popusiti jer ekipa jednostavno nije na to spremna.
  • Neki tip
    19k
    Ja isto mislim da će biti mučenje ali sa sretnim ishodom. Zavaljati će nam jednu kontru ili penal i onda ćemo ih stizati čitavu utakmicu. 2:1 za Dinamo.The Undertaker

    Isti rezultat prognoziram, ali drugačiji tijek.

    Povedemo 2-0, onda primimo neki dinamovski gol i strepimo do kraja.. Naši se prvo instinktivno povuku, a onda Zoki izvuče Gavru i ubaci Jakića da pošalje dečkima jasnu poruku, ako je bilo dvojbe kako se postaviti.

    Mi pred TVima psujemo i grmimo, izvlačimo se na kraju uz čudesnu Livijevu obranu.

    Ali ni protiv neke rapsodije nemam niš. :strong:
  • Infinity
    15.2k
    Jel kome palo napamet da je Bjelica gore bio trener i da bi on mogao biti covjek iznutra, kako nama tako i njima. Al mislim da nama nece :rofl:
  • deda
    27.6k
    Prije njima jer davno je on bio tamo, vjerojatno više niti jednog igrača iz njegovog doba nema u aktualnom kadru.
  • The Undertaker
    4k
    Bogami, ni mi ne ličimo na ekipu koju je on trenirao.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    2-0 naša pobjeda.

    Prvi će kur*obolnik Petković umeljat, a drugi Kastrati iz kontre. :grin:
  • xavier
    11.1k
    Bogami, ni mi ne ličimo na ekipu koju je on trenirao.The Undertaker

    Baš to. Sve što je on znao o ovoj momčadi, sad više ne drži vodu :rofl:
  • deda
    27.6k
    Znači ovi igraju visok presing, nema pimplanja dakle, brza lopta naprijed i to je to. Pimplanje odozada će sigurno prouzročit probleme.
  • marcio amoroso
    32k
    Znači ovi igraju visok presing, nema pimplanja dakle, brza lopta naprijed i to je to. Pimplanje odozada će sigurno prouzročit probleme.deda

    Presing ti uvijek pruža priliku da kroz dva, tri točna dodavanja dođeš na veliki brisani prostor. Samo treba hrabrosti i naravno znanja.
  • deda
    27.6k
    Hehe, kao mali Duvnjak u dvojci
  • marcio amoroso
    32k

    Protiv Hajduka u Splitu :monkey:
  • deda
    27.6k
    Ma ponovio je to još par puta, ali s manjom štetom
  • marcio amoroso
    32k
    Ma dobro, samo najbolje momčadi na presing odgovaraju kombinatorikom, najbezbolnije je napucati loptu naprijed. Problem je što to napucavanje ne smije biti napamet. One Theove dijagonale prema Orši su bile vrhunske.
  • xavier
    11.1k


    No isto tako samo najbolje momčadi mogu igrati takav visoki presing jer to povlači dvije stvari. Prvo, svi igrači moraju točno znati što rade jer ako samo jedan ili dva igrača ne rade točno što i ostali, cijela ideja pada u vodu te drugo, malo je momčadi koje imaju snage za igrati na taj način veći dio utakmice.
  • Kwedi
    3.8k
    to sam skontao kod atalante u maksimiru da KTC ima vrlo dobar centaršut i dugu loptu.

    šteta kaj se to nije preveć koristilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.