• xavier
    11.1k
    Odlična vijest. Nisu mi ni Možemo baš prvi izbor, dapače, ali kako sam već više puta napisao, u drugom krugu sam protiv Bandića, bez obzira bio drugi kandidat ljevičar, desničar ili čak HDZ-ovac (ok, ovo zadnje svakako neće biti jer su se oni izgleda opet odlučili za prešutnu podršku Bandiću).
  • Crusades1986
    9.6k
    Ljubav puknula brzo. Kača izdrži zbog obespravljenih radnika. :broken:
  • NORTE
    9k
    Rtl organizira neku hum.akciju za dječju bolnicu, treba im neki aparat koji će pomoći bolesnoj djeci u bolnici, pozivaju gledatelje da tel.pozivom doniraju sredstva za tu djecu. Istovremeno mi svaki mjesec imamo aferu u kojoj sudjeluju uglavnom članovi Mbhdz, redom neki (-)načelnici. Koliko bolnica se moglo izgraditi i opremiti iz tih afera? Taj naš mentalitet...uvijek isti na vlasti, uvijek isti u aferama, da nije pandemije ti isti bi bili i na telefonima u tv studiju javljali se na donatorske pozive.
  • NORTE
    9k
    Hdz će izgleda otvoreno raditi za nastavak koalcije s Bandićem nakon izbora. Kažu čeka se bijeli dim. Kako je njima dobro u ovoj koaliciji.
  • deda
    27.7k
    Ako SDP podrži Tomaševića, neće imati izbora, jer njihov samostalni kandidat nema šanse.
  • NORTE
    9k
    Maras ide kao nezavisni?
  • Neki tip
    19.1k
    Maras ide kao nezavisni?NORTE

    Odakle ideja?

    Ne mogu ga zamisliti da samostalno odlučuje o košulji koju će ujutro odjenuti, kamoli da se odvaži na izbore kao nezavisni.

    On iz SDP-a ne ide, bez brige budi.
  • NORTE
    9k
    Kako nije ušao u sabor ni ne znam na čijoj je listi.
  • Neki tip
    19.1k
    E jebiga sad.. pa čovjek je "ikona" SDP-a. Predsjednik im zagrebačkog ogranka, valjda 10+ godina član predsjedništva, bivši ministar u Milanovićevoj vladi. :yikes:
  • Crusades1986
    9.6k
    Tu će bit ista situacija kao i za predsjedničke izbore 2010. Izabrani kandidat je bio Josipovic, Bandic se htio bez obzira na to kandidirat i kad je to napravio izbacili su ga iz stranke.

    Tak ce i tu. Maras ce htjet bit kandidat za izbore, a SDP bi mogao podrzat Tomasevica.
  • xavier
    11.1k


    Bandić je znao da ima hrpu ljudi iza sebe. Nije Maras baš toliko lud, jasno mu je da je bez stranke nitko i ništa.
  • Građanski1911
    326
    "U bitku za gradonačelnika Zagreba krenuo je naš saborski zastupnik Zvonimir Troskot. Vrhunski ekonomist, dijete Dinama i bivši nogometni reprezentativac. Zvone, idemo po odličan rezultat"

    Božo Petrov na svojem FB profilu

    https://www.facebook.com/PetrovBozo/posts/1659655264206768
  • Neki tip
    19.1k
    pa kaj sam vam rekao ovdje svima.. ima mozda i par mjeseci.

    Troskot je logičan i očekivan izbor.

    Za one koji "logičan i očekivan" nekako uspiju zamijeniti za "dobar" ili "kvalitetan", ponavljam da sam napisao da očekujem Troskota ne zato sto mislim da je super, nego sto mislim je to iz perspektive Mosta i potencijalnih kandidata najsmisleniji izbor. Loš, ali logičan.
  • NORTE
    9k
    Ne znam skoro ništa o njemu, ali mislim da su mu šanse vrlo slabe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.