• xavier
    11.1k
    Ja se slažem s ovim što je kolega @Infinity napisao. Meni osobno je Kadzior bio veoma drag igrač i naravno da kad govorimo o učinku, čovjek je bio odličan. Ukupno gledano bio je koristan u puno više utakmica nego neki drugi koji kotiraju puno "više" od njega. Davao je sve od sebe kad god je dobio priliku i više je nego ispunio očekivanja (zapravo ih je debelo, debelo prebacio).

    No ipak ima onaj "ali". Problem je što su utakmice u kojima je on bio koristan, bile u HNL-u u kojem je Dinamo toliko dominantan da može svaku utakmicu igrati bez 3-4 najbolja igrača i opet će u konačnici biti uvjerljivo prvak. Naravno da to ne umanjuje Kadziorov učinak, ali poanta je da Dinamo paralelno igra dva natjecanja u kojima je razina kvalitete bitno različita, a on na žalost usprkos svojoj dominaciju u HNL-u, jednostavno nema kvalitetu za igrati bitnu ulogu u europskim utakmicama.

    Naravno da to ne znači da ga se trebalo riješiti, ali koliko sam shvatio i on je jedan od onih igrača koji blago rečeno nisu imali ništa protiv odlaska iz kluba nakon što je Bjelica potjeran.
  • serbus
    3.5k
    NIje stvar Kastrati , Kadzior nego sustava kada znaš što i kako napraviti. Zeznuo si igrače uzimanjem love da ih nisi ni pitao za mišljenje, uništio si sustav koji ti je dao rezultate preko noći, psihički ih lomiš igranjem menađera pa svaki dan seliš udarne igrače i nudiš ih na rasprodaji oni su u glavi prodani, zato igraju kako igraju(slučaj dilaver,gvardiol,pa i petković). Primamo golove u prvim minutama što je stvar samo stvar koncetracije i stabilnosti u glavi koja je post corona događajima nestala u trenu i postali smo onaj stari luzerski dinamo kad baš lopta neće u gol, kad se baš promaši lopta.

    Razbija ekipu silom pokušavajući razbiti taj oblak Bjelice nad Maksimirom da bi nametnuo ponovo taj poslušnički mentalitet gdje sa samo sluša što međugorje kaže.

    A to se radi dovodenjem tih poslušnika iz lokse najveće sramote hnl-a ikad. Jakić da če bit bolji od More je isto za posebnu analizu. Kako bi čiro rekao pojedem iskaznicu ako se to dogodi. Moro je sa kolko 18 već igrao u dinamu, Jakić sa 23 tek počinje i ne liči mi na igrača za prvih 11. Ako na takve padnemo onda nije ni čudno da su porazi od fenera "novo normalno" u novoj sezoni obiteljskog biznisa.
  • ZGBhoy
    1.7k
    BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Neki tip
    19k
    Dinamovu utakmicu u play off-u Europske lige na dan utakmice našao sam na 4. stranici Zone, sa zadnjim upisom otprije 4 dana...

    S ciljem da je vratim na prvu, ali uvažavajući ovaj numerički niz iz uvoda, predviđam 4 - 0 za Dinamo.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kako bi rekao Olivari Dinamo mora pokazati da je bolji. A igra i za tu i tu cifru koju će dobiti ako se plasira u EL!!
    To nikako ne treba zaboraviti.
  • SAS1987
    13.3k
    ma može se komost ispasti od Flore i prodat Gojaka. Još je i bolje jer igračima ne trebamo plačati premije a i mi ćemo imati četvrtak navečer slobodno vrijeme za druge aktivnosti :rofl:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ako se i ne ispadne od Flore treba igrače nagraditi za vjernost i svejedno ih prodati.
  • deda
    27.5k
    Jebe me se za rezultat, hoću pare :love: :starstruck:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ako ih ne pobjedimo 2 razlike minimalno,onda nemamo šta traziti u grupi EL protiv većih riba.
  • Majki2111
    2.6k
    Sanjao sam prvih 90 minuts 0-0. U produžecima 1-1, mi prvi zabili gol, ali smo ispali na penale. Nakon toga sam se probudio od špka u 5 ujutro i išo popit vode i skužio da je samo san. :smile:
  • Krizy
    35.4k
    4-0 (Oršić x2, Majer, Ivanušec)
  • Neki tip
    19k
    Jebe me se za rezultat, hoću pare :love: :starstruck:deda

    Zar i ti, deda Brute.. :lol:

    Nego, samo da opasni francuski Dundalk ne izvučemo:

    xa6fuo0d9vggxn4w.jpg

    Index.
  • vjeko1701
    5.9k
    Eh, to ti je francuski ekpanzionizam...
  • Neki tip
    19k
    Ma Dundalk je jak zadnjih godina, nadrasli su svoju ligu pa se prebacili.
  • Neki tip
    19k
    A možda netko friško gledao Dunkirk iliti Dunkerque pa mu se sve pomiješalo..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.