• Zagreb1992
    1.2k


    Ma dobro svako ima pravo na svoje mišljenje ..Svi igrači izuzev Brzoje nisu baš specijalisti za obranu....Treba završiti sad sezonu i vidjeti kaj se može naći solidnog na tržištu ..Ročak iz Dubrave je igrač kojeg bi preporučio ljudima iz Dinama ..4 koja zna širiti reket i koja zna hvatati skok i zagradit ga ..Mislim da bi u Dinamu još više napredovao.
  • rob ljubavi
    772
    Zašto Dinamo kao domaćin ima bijele dresove?
  • Zagreb1992
    1.2k
    Nadam se po Dinamo da će sljedeće sezone se napraviti nešto po pitanju trenera ...Ovo je već očajno kako Sesar to vodi
  • bluepower86
    708
    Nije do trenera,jednostavno nema širine na klupi.Najbolji igrac u ekipi nam ima 39godina pored njega Brzoja,Miksic i solidan centar.Ostatak nista posebno,fali rotacije i tricas.Trenutno je realnost ovakva kakve je.Govor tijela Sesara bi morao bit bolji.
  • Zagreb1992
    1.2k


    Nije do ovoga danas ..već duže vrijeme je govor tijela i kod Sesara i nekih igrača čudan ..Al da sljedeće sezone bolja selekcija igrača ako se može
  • Zagreb1992
    1.2k
    Utakmica u kojoj Cibona sa skraćenom rotacijom igra umjesto da im iskoristiš minuse u igri napucavaš se tricama ...A ona nervoza pred sam kraj totalno nepotrebna
  • dzg7
    229
    Ima danas gdje prijenos iz Splita ?

    EDIT: sad vidim,sportska TV prenosi
  • De Oliveira
    880
    Nadam se da ce pobjede nogometasa i malonogometasa nadahnuti i kosarkase veceras
  • Zagreb1992
    1.2k
    1. četvrtina je primjer katastrofa košarke ..2 koša iz igre i 3 slobodna za 10 minuta ... Split da ubaci u brzinu više imam osjećaj da bi otišao na laganih 20 razlike ..za sad ovih 9 je dobro s obzirom na igru
  • emilperska
    3k
    Generalno,

    od Futsal Dinama mi je prije svake sezone teško išta prognozirati niti stvarati neka očekivanja. Generalno sam si stvorio očekivanje da očekujem polufinale minimum svake godine i borbu do kraja. Realno, zadnjih 5-6 godina imamo 4-5 momčadi u vrhu sa sličnim budžetima i to je sve par deka kako bi se reklo, ali od KK Dinama koji bi trebao biti u nekoj fazi rasta ove sezone, očekivao sam stvarno više.
    U kupu smo ispali ranije nego prošle godine, a u prvenstvu usprkos tome što smo doveli ponajboljeg domaćeg trenera i tome da su Cibona i Cedevita dosta slabije nego prethodne godine, mi završavamo na kraju vjerojatno peti, prošle godine smo bili sa slabijom momčadi sedmi. Nije da smo imali pad u sezoni, ali generalno se očekivalo više.
    Budžet je za 2022. bio 300k EUR prema podacima na registru udruga, nema još podataka za 2023, ali očekujem da se svakako potrošilo više.
  • De Oliveira
    880
    U prvom poluvremenu nismo imali skok uopce. Neke reakcije neshvatljive za razinu 1. lige. U obrani se ne zna tko pije, a tko placa. U napadu sve na silu. Ne zna sto rade na treninzima.
  • De Oliveira
    880
    Sramotna predstava. Split nas pomeo s pola snage. Mislim da najbolje oslikava situaciju komentar komentatora pri -22 "Sesar uopce nije nervozan". I trener i igraci s pristupom kao da se radi o revijalnoj utakmici.
  • Zagreb1992
    1.2k
    Cibona , Split i Zadar su svijet za sebe, ali ovo je već duže vrrijeme dosta jako upozorenje za ljude u klubu da nešto ne štima opako ...Nije problem poraz protiv ABA ligaša. Problem je obrana koja ne postoji ..Protiv Cedevite u kupu i nedavno u prvenstvu je doslovce to izašlo na vidjelo ..Sesar ima sreće da je ostatak lige očajno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.