• Bruh
    901
    Pojatina je sada i član skupštine GNK tako da je vrlo moguće da postane dio Dinamove "obitelji"(ne znam kak da se izrazim).

    Nije neko rivalstvo kad nema baš Cibona toliko aktivnih navijača da bi bilo utjecajno. Ja sam isto za Cibonu al gledam na dinamo kaj bi moglo bit da se ima normalan okvir za rad oko kluba što Cibona sad nema.

    Oko jačine zašto ne oba kluba u vrhu košarke? Zdravo je svako natjecanje jer potiče rad obje strane pogotovo u ovoj situaciji gdje košarka praktički izumire...
  • emilperska
    3.1k

    Za bit prvakom Hrvatske u košarci, dovoljan je budžet između 800kEUR i 1m. Moguće i manje.
    To je pola transfera Hoxhe :cool:
  • Bruh
    901
    Za natjecanje u Europi isto nije neka posebna lova ako klub paralelno uz lovu iz NK uzima od sponzora... samo te treba poklopit generacija i igrači.
  • emilperska
    3.1k
    Nadam se da će nešto u tom smjeru pokrenut uskoro. Za GNK je to nikakva lova jer 3 puta više dalo na otpremnine trenerima, a sfušalo se na svakom drugom transferu, a tu bi de facto s tom nogometnom "crkavicom" vratili ozbiljnu košarku u grad jednim potezom.
    Hoću reć, nadam se da će se uskoro znati kroz neki javni nastup koji je plan s KK Dinamom glede potencijalne fuzije i ambicija kasnije..
  • Bruh
    901
    kk dinamo koliko kužim ne želi da samo stranci igraju a iskreno ne bi ni ja gledao da nam nisu domaći u Ciboni. Oni idu korak po korak sa razvijanjem naših igrača što je i jedini ispravan put. Ima još potencijala u košarci kad vidim da juniori Cibone gaze prema finalu nakon rasipanja one generacije Prkačin, Branković, Gnjidić itd.
  • De Oliveira
    941
    Jedini logican put je obnova sportskog drustva koje nam je oteto krajem pedesetih kada smo imali oko 20 sekcija. Nastanak Cibone i njezina popularnost medju dinamovcima je posljedica tog ukidanja (ista prica je RK Zagreb). Dakle nadomjestak za Dinamovu momcad u nekom sportu. Moja velika zelja, a vjerujem i velikog dijela dinamovaca je da imamo Dinamo u svim sportovima. Dva nepotrebna igraca u momcadi NK daju stabilne proracune ostalih clanova SD. Trenutno su MNK, KK, OK, AK(atletika) i BK(biciklizam) stabilni i ozbiljni klubovi, dok RK, ŠK(boks) i TK zaista trebaju nove ljude. U zadnjih petnaest godina su se ugasili vaterpolo, macevanje i karate.
  • FrenchMontana
    317
    Napomenuo bih da je odlicna ideja poslovnog kluba gdje razne firme sudjeluju u izgradnji cijele organizacije… to su zdravi temelji, a ne da se zivotari na novcima iz Grada.
  • Zagreb1992
    1.3k


    Možeš imati i budžet 5 m eura za ekipu i ne uzeti naslov .Zadar sa ovim budžetom uzima naslov jer su ostali očaj teški
  • rob ljubavi
    774
    Koliko je izvedivo ući u kombinaciju s trenutnim RK, hm...ne vjerujem.
  • De Oliveira
    941
    ja sam mislio na RK Dinamo Zagreb koji se natjece u 3. HRL. ŠK Dinamo Zagreb koliko ja znam zadnjih godina i ne ide na natjecanja, a TK Dinamo Zagreb je rekreativnog karaktera. Sva tri statusa u sramota. Ime Dinamo trazi izvrsnost ili barem teznju k tome.
  • rob ljubavi
    774


    I ja sam mislio na taj RK Dinamo. I znam tko ga vodi i da tu 99% nema sanse o nekoj suradnji i prodaji price o emocijama itd.
  • De Oliveira
    941
    vjerujem da postoje alati kojima NK kao nositelj imena i grba moze uvjetovati neke stvari. Nema mi logike da bilo tko moze uzeti ime i grb i koristiti kako zeli. RK tavori godinama u 4. rangu natjecanja bez ikakve vizije.
  • Zagreb1992
    1.3k


    Očekivati da napreduje klub dok nema nekog financijskog poticaja je čista glupost ..da je član kolektiva sa GNK vjerujem da bi i bilo ambicija za nešto više ..Plus računaj da u rukometu ti i dalje većina klinaca oće samo u RK Zagreb.
  • De Oliveira
    941
    OK, MNK i KK su inace dobili milijunske poticaje... Molim te. Ne pricamo o osvajanju Lige prvaka. A te price o Ciboni i RK Zagreb ce s vremenom ispariti. Dinamo je Dinamo. Doci ce sve na svoje mjesto.
  • Zagreb1992
    1.3k


    KK DInamo samo treba nastaviti po svom i rast će u svim segmentima ..Ne možeš očekivati da će sad odjednom svi klinci počet trenirati rukomet u Dinamu samo radi imena..Eto ti u košarci Cedevita je godinama radila s klincima i sad im se to vraća ..Izbacuju i zarađuju na njima..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.