• cron1ck
    1.6k
    Ima mozda neki slavonac da vozi, lako se nademo, bitno da je Slavonija.
  • Neki tip
    19.3k
    Koliko nas je zasad? Do subote se skupljamo, ak dobro pamtim 3.10.
  • Papastrumf
    9.8k
    Mislim da je 21 koji su potvrdili. Cekamo jos nekolicinu.
  • deda
    28k
    Situacija što se tiče popisa ljudi je trenutno ovakva:

    1. Papastrumf
    2. Kwedi
    3. Neki tip sa Zapada
    4. Deda
    5. Marcio Amoroso
    6. Zambatine škude
    7. Blaž
    8. Xavier
    9. Cron1ck
    10. Dragon1warrior123
    11. Mali dioničar
    12. Mali Zeus
    13. Mali Zeus 2 :wink:
    14. Markoli
    15. Dino
    16. Mr. Blue
    17. BBB Šibenik
    18. Baltazar
    19. Klenx
    20. Somport
    21. MarkoN86

    Zadnji rok za prijavu je subota 3.10.

    Ajd provjerite samo da nisam nekog izostavio.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Mog prijatelja cavaleru si zaboravio
  • deda
    28k
    On je gost iznenađenja :wink:
  • Dino
    2.2k
    Decki, nazalost necu bit u mogucnosti doc na Druzenje.

    Neke obiteljske obveze (da ne velim problemi) su mi iskocile pocetkom tjedna pa nisam nista htio otkazivat u nadi da cu ipak nesto iskobinirat, medutim sljedecih dva-tri tjedna defintivno nemrem doc.

    Hvala vam na pozivu i organizaciji, nadam se da ce bit jos neko Druzenje.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Da podignem ovo pošto je danas zadnji dan. Navalite narode još malo pa nestalo. :wink:
  • BBB Sibenik
    4k
    Jel odluceno di se nalazimo
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Koliko ja znam to se bude odlučilo tek nakon danas, kad budemo sto posto znali koliko nas bude bilo.
  • Papastrumf
    9.8k
    1. Papastrumf
    2. Kwedi
    3. Neki tip sa Zapada
    4. Deda
    5. Marcio Amoroso
    6. Zambatine škude
    7. Blaž
    8. Xavier
    9. Cron1ck
    10. Dragon1warrior123
    11. Mali dioničar
    12. Mali Zeus
    13. Mali Zeus 2 :wink:
    14. Markoli
    15. Dino
    16. Mr. Blue
    17. BBB Šibenik
    18. Baltazar
    19. Klenx
    20. Somport
    21. MarkoN86
    deda

    @Kwedi@Neki tip sa Zapada@deda@marcio amoroso@Zambatine škude@Blaz@xavier@cron1ck@Dragon1Warrior123@Mali dioničar@Mali Zeus@markoli@Mr Blue@BBB Sibenik@Baltazar@Klenx@Somport@Cavalera@MarkoN86

    Ajde samo do sutra javite ako slucajno netko od navedenih ne moze, ili ako se jos netko zeli pridruziti pa da rjesavamo prostor.
  • Neki tip
    19.3k
    Mislio sam da će nas više biti i žao mi je kaj ne vidim neke nickove na popisu, da ne nabrajam, ali svejedno, baš mi drago da se okupljamo.

    Ak se potrefi da mi se mlađi malac razboli ili tak nekaj, onda jbg, još se može dogodit da moram odustat, ali uplatim u svakom slučaju.
  • Baltazar
    621
    Nazalost -
    Isrsnulo taj vikend nesto :(
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ekipa pozdrav. Naš vrijedni organizator @Papastrumf se dao u potragu za lokacijom, ali ga baš i ne ide. Neke su zauzete, neke ne daju fiksnu cijenu za jelo i piće.
    Otvoreni smo za prijedloge, možda netko od vas zna neku lokaciju koja bi bila ok za nas. Papi je ovo bila šansa da se dokaže ako u kojem slučaju preuzmemo klub, ali evo, muči se :rofl:
  • Neki tip
    19.3k
    Možda Bolfan? Sjajna hrana (pogotovo hladni naresci i sl. (domaće kobasice, šunke, sirevi, namazi od buče.. )) i još bolja vina.. Jako lijepo mjesto, a može se i prespavat ak neko baš zabrazdi. :yawn:

    Jedini ozbiljniji minus, ako je minus, je što se nalazi bliže Novom Marofu nego Zagrebu. Od istoka Zagreba ima cca 45 min, 50ak km.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions