• marcio amoroso
    31.9k

    Naravno da smo te se sjetili, kvalitetan i uvijek dobronamjeran forumaš. Nadam se da ćeš nešto smisliti i doći.
  • deda
    27.5k
    Ovakvo druženje ispunjava jedan od osnovnih ciljeva nastajanja Zone. Stoga ćemo nastojati da ovih druženja bude i u budućnosti tj. da će ovo biti samo prvo.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Zato još jednom. Svi su dobrodošli, nemojte se sramiti jer možda ne poznajete nikoga osobno, upoznat ćemo se svi, zato i radimo ovako nešto.
  • markoli
    1.6k
    Svakako ću nastojati doći. :clap:
  • reziser
    6.2k
    reziser se nabrijavao, a sad nista.. muk.Papastrumf
    da, već duže vrijeme

    Mislim da režiser uopće ne postoji.Mali Zeus

    ne

    eko imanje Gradunje u Zelini.Papastrumf

    dobronamjeran savjet, bio sam tamo, cesta je u najmanju ruku zanimljiva, pa alkohol i ta cesta do tamo :roll:

    lijepo se zabavite
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ako će @reziser i ja ću :strong:
  • Neki tip
    19k
    Nego, naljepnice s nadimcima na čelo? Sad mi je žao kaj sam si tak dugačak dao.. Opet, sreća pa na ćelenku stane više neg na običnu čelad. Mogu i grafit složit.
  • Majki2111
    2.6k
    Pročitao. Kud se mene sjetio. Ne pamtim kad se neko složio samnom. Uvijek neke netrpeljivosti zadnjih 8 mjeseci kod mojih postova... Al dobro bumo vidli.
  • xavier
    11.1k


    Ma kakva netrpeljivost...čemu takve teške riječi :gasp:
  • Neki tip
    19k
    Osobno, valjda zadnji na listi razloga za ići je to kaj se s nekim slažem ili ne slažem.. Bit će nas očito puno i posve je sigurno da se na xy tema ne bi složili.

    Okuplja nas Zona, mjesto gdje se Dinamo voli i o Dinamu raspravlja, a rasprava po definiciji uključuje različitost.

    Jbg, imaš specifična razmišljanja i to te često pomalo "izdvoji", ali za druženje uz klopu i cugu to ne mora niš značit.. drugo okruženje, druga socijalna pravila. :)

    Pa svi smo mi tu različiti.. napisao sam bio u nekoj raspravi da nas valjda jedino ljubav prema Dinamu povezuje, s tim da se već na definiciji kaj je to ljubav prema klubu i kaj je to uopće Dinamo nećemo složiti.. :)
    Različiti smo i po političkim stavovima, svjetonazoru, obiteljskoj situaciji i, još značajnije za osobnost - obiteljskom backgroundu, po obrazovanju, imetku, dohotku, po navikama, iskustvima, po hobijima, strastima (osim nogometa i Dinama, a i tu smo različiti), porijeklu, naglasku, po visini, odijevanju i valjda bilo čemu što ljude naizgled ili suštinski čini drugačijima jedne od drugih.

    Zajedničko nam je u ovom slučaju to što se želimo upoznati, družiti, možda zapjevati (eto već prilike za različitost :lol: ), provesti jednu zabavnu, situ i (polu)pijanu (ili trijeznu, svejedno) dinamovsku subotu. Sa sličnima i različitima, manje bitno.

    Opusti se i navrati. :)
  • deda
    27.5k
    Majki dragi, svi su dobrodošli. Ja sam ti već rekao ti si moj "deseti čovjek". Ako ne znaš što je to objasnit ću. Dakle postoji ekipa. U njoj je jedan zadužen za oprečno mišljenje kad se svi slože. Ako zbog ničeg drugog, da ekipa bude budna i spremna na sve. Deseti čovjek je u tomkontekstu veoma bitan.
  • Dino
    2.2k
    Jel smijemo navratit i mi maloljetni? Rado bi doso ak budu Majki i Navijac.
  • Infinity
    15.2k
    Mozete, ali je zabranjeno tocenje alkohola maloljetnicima. Morate sami sebi natociti.
  • Dino
    2.2k

    Dogovoreno :grin:
  • Mr Blue
    3.3k
    Ja sam za. :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions