• Šteco
    596
    Eh da se danas pojavi neka nova klaunska izjava koja će opet motivirati kapetana, pa da nastavi u ovom tonu i u narednih tjedan dana nogometno "išamara" sve po redu, Varaždin, Betis, pa Rijeku. Bilo ga je baš gušt gledati protiv Betisa.

    Kapetane, povedi nas, iduća dva tjedna su ključna. I tako do kraja sezone.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Nisu mi jasni ljudi koji dan danas zamjeranu nešto Petkoviću, tu nonšalanciju nazvat cu to tako i ostalo sto se veže za njega i "krasi" ga, iako me samog znalo nekad njegova ta da se izrazim svojim posavskim rječnikom bolikurčina iritirat.

    E sad, nekakvim redom.
    - prvi je taj Bruno mogao reći klubu onu poznatu ali glupu uzrečicu tkz. floskulu, "zadužio sam klub, pustite me", i mogao je otić, nabit nas, poželjet nam sve najbolje preko instagrama, videopoziva ili bilo čega već kako to ide itd itd.

    Drugo. Očito svi pljuvači Petkovica, brzo zaboravljaju muke i patnje koje smo imali u ona dva mjeseca njegova neigranja radi ozljede, pa da napomenem, Emreli je igrao napadača( uz dužno mu poštovanje, nije zasluzio dres Dinama kao i još neki igrači) pa onda Kulenović(isti rang Emrelia) i onaj famozni pokušaj makazica protiv Viktorie, koji ulice pamte kad je umalo sebi kičmu istrgo a promašio i šrfa i stanocu, onda redom oživljavanje vojnika Drmića, pa i nerijetko i guranje Baturine u kombinaciju nekog sekundarnog napadača sa ovim igračima.

    Ono proigravanje Ljubičića protiv AEKa, da ne pričam o potezu protiv Sparte u gostima kad je i Baturinu samog izbacio, i sve ostalo(najfriški je primjer sad zadnje tri utakmice kad se i on vraćao nazad, čupao nas iz govana na Krajnči i sl.)

    Na to sve dodajmo da je Bruno prvi strijelac lige, doduše dijeli to prvo mjesto sa Mierezom, ali, on ima 6 utakmica manje od tog Miereza i 4 manje od Livaje kojeg je obišao. Uz to po produktivnosti je treći igrač lige ukupno, a koliko nama znači, mislim da sam i malo rekao.

    Tako da malo zakočite sa kritikama i kritizacijom našeg najboljeg, a i slobodno kažem i najvažnijeg igrača.
  • ShanKu
    447
    I danas je asistirao Baturini za čistu priliku (bar tak se vidlo s tribine), ali Baturina.. katastrofa mi ga gledat :sweat:
  • Jaro
    6.1k
    On je danas odigrao slicno onome u cetvrtak, tada je bio junak i car, danas se sece po terenu...
  • MarK
    327
    Poruka kapetanu Brunu ako ikad pročita: počni boraviti u 16 već jednom. Zašto kad primiš loptu pod pritiskom jednostavno ne odložiš veznom i otrčiš u dubinu? Jel na tebi da proigravaš krila nekakvim atraktivnim potezima? Sve i kad ponekad uspije u 16 nema nitko jer si ostao na 30 metara. Ako si već napadač nije mi jasno kako nisi gladan gola? U zoni 20 metara pravi napadač uvijek gleda naći prostor za udarac, a u 16 da ne govorim. Koje tiki taka fore, kroz noge, petice i sl. na 10 metara od jbng gola? Ugušio si Martina svojim povlačenjem daj se trgni više i postani devetka. Da ne ispadne samo kritika svaka čast na hladnoj glavi kod penala i na liderskom stavu koji puno znači ostatku ekipe.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Za mene, u Jakirovićevom mandatu živimo ili od genijalnosti Petkovića ili od mirnoće Petkovića.

    Ironično, po meni je i on jedna žrtva ovog trulog nogometa kojeg igramo pod trenerom. 4 godine je odlično funkcioniralo da ti je napadač Petković i da igra nogomet kakav igra, pa jebali smo mater Daliću jer ga je tražio da se mijenja. Sad dođe na klupu genijalac i odjednom Petković koji se izvlači niže postaje smetnja.
    U ovom sistemu, krila ne rade ništa kaj bi trebala da optimiziraš to kaj ti je devetka ujedno i glavni play. Do jučer se Baturina zahvaljivao Petkoviću kako mu ovaj redovno namješta golove, danas jedno drugom smetaju. Ademi je bezbroj puta stvorio probleme protivnicima svojim ulascima prema naprijed na lopte Petkovića, danas naš trener ne može uigrati da to funkcionira niti s jednim veznjakom.

    Petković se, izuzev fizikalija na kojima mora radit i držat se u formi, ne treba mijenjat. On treba ostat upravo ovakav kakav je. A trener je taj koji mora smislit način da iskoristiš to ispravno i da na terenu funkcionira.
  • Ludovic IX
    6.1k
    ako bruno dobije kaznu zbog klauna, nadam se da će klub uložiti žalbu i staviti sve te činjenice u žalbu.. ako treba dovest i crvene noseve u HNS i nek oni kažu što je klaun..
  • mali M
    4.1k
    Netreba se ić sa glupim argumentom značenja klaun. To neće proć nigdje. Te fore rekel sam ti da si đukela ali mislio sam zapravo pas i mislio sam na vjernost.. nemojmo se igrat s glupostima. Treba ići na HNSovo ne držanje pravila s Livajom i sličnim situacijama i zahtjevati samo tipa financijsku kaznu... Očekujem ja i Robijevu tužbu za klevetu, jado je on..
  • Eduardo
    18.1k
    U omjeru nastupa i broja pogodaka Bruno Petković igra svoju najefikasnije sezonu u dresu Dinama. U tekućoj sezoni, Bruno u je 26 nastupa zabilježio 14 pogodaka i osam asistencija.

    Kada se analizira ukupan broj postignutih golova u svim natjecanjima, Petković je izjednačio svoj dosadašnji rekord od 14 golova iz sezona 2022/2023 i 2020/2021. No, ono što ovu sezonu čini posebnom jest to da mu je za postizanje tog broja golova bilo potrebno samo 26 nastupa, dok je u prethodnim sezonama za isti učinak trebao odigrati 43, odnosno 42 utakmice.

    U pogledu HNL učinka, Petkovićev rekord je 10 golova iz sezone 2022/2023, postignutih u 28 nastupa. Ove sezone je postigao devet golova u 16 utakmica, što izjednačava njegove prethodne sezone 2018/2019 i 2020/2021, no za isti broj golova mu je trebalo devet utakmica više.

    U europskim natjecanjima, Bruno je postigao pet golova u deset utakmica, što je ravno sezoni 2019/2020 kada je također postigao pet golova, ali u dva nastupa više.

    2023/24
    - 26 nastupa
    - 14 golova
    - 8 asistencija

    2022/23
    - 43 nastupa
    - 14 golova
    - 9 asistencija

    2021/22
    - 46 nastupa
    - 11 golova
    - 5 asistencija

    2020/21
    - 42 nastupa
    - 14 golova
    - 14 asistencija

    2019/20
    - 39 nastupa
    - 13 golova
    - 13 asistencija

    2018/19
    - 40 nastupa
    - 12 golova
    - 10 asistencija
  • Endeavour
    496
    Igra najbolji nogomet u svojoj karijeri. Mogao je poduplati broj asistencija da su suigrači zabili barem 1/4 prilika.
  • Sunja86
    1.1k
    Mogao je imati i gol više da je zabio drugi, u prvom kolu :worry:
  • Eduardo
    18.1k
    Utakmica protiv Varaždina još jednom je pokazala da Bruno nije klasični golgeter. Pravi strijelac bi u onim njegovim situacijama spremio sigurno još bar jedan ako ne i dva komada. Realizacija mu je daleko najslabiji segment igre. Da ima još i to samo nebo bi mu bilo granica.
  • Paggini
    10.7k
    Lik ima najbolji šut van 16 u ekipi, a čuva ga samo za reprezentaciju hahah, samo da pukne nekad jebote
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.