• Zagi
    5.7k
    Ok, ali tko je za to kriv?Ali

    Njegov odnos prema poslu i svetom dresu.
    Meni je iskreno šokantno koliko opravdanja imate za nekog tko se tako donosi prema svetinji...
  • Paggini
    9.6k
    A ljudi božji, pa ko da Petko igra kod nas dva mjeseca. Koliko je ovih faza bolikurčine već imao kad smo mu svi jebali mater po spisku i onda preko noći opet krene igrati kao božanstvo? A to je on, jebiga, igrat će ko kurac još mjesec dva minimum i onda tamo oko travnja počet opet uništavati, ako je suditi po prošlim fazama.
  • Zagi
    5.7k
    Istrpit još dva mjeseca bolikurčine , ode prvenstvo da bi trutina onda prodala par tunela ?
    Fala , ne bih.
  • PlaviDuh
    39
    Bruno već dugo vremena vuče batinu po terenu...
  • Paggini
    9.6k


    A mislim, ne bih ni ja najradije, išao bih s brodićem i kulenovićem u prvih 11, ali to su mu ciklusi jbg. Plus, Jakir se boji vlastite sjene, a kamoli da Petka izbaci iz prvih 11
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Naosvajali se bodova bez Petka ili je bila kmecaona jer nema Petka?
  • Zagi
    5.7k
    Pa nije da ih baš bogznakaj osvajamo od kad se vratio...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Hrvatski igrači s 10+ G/A u sezoni 2023./2024.:

    (prvi rang europskih liga + europska natjecanja + kupovi + reprezentacija)


    16 - Bruno Petković (10+6)
    Krizy

    tu vam je komentar od Krizya koji nije toliko star, plus dodajte tome da nije igrao mjesec dana ili čak više.
    kad mu se da najjači je, kad se svađa sa Jakirom i nije na 100% ne možemo ga smisliti. jbg, kakav god da je, naš je. Molit se Bogu da se trgne bez obzira na Jakira
  • Pero Vragec
    72
    Nisam vidil da je itko komentiral scenu iz Pule sa Petkovićem... Iskreno se nadam da će mu to bit šamarčina da se malo probudi, inače kaj se mene tiče može ići lagano... Toliko "boli me kurac" dugo nisam vidil kod nekog igrača.
  • PlaviDuh
    39
    imaš na nekoj temi, sliku i opisanu situaciju
  • BornaPŽ1986
    1k
    Nisam vidil da je itko komentiral scenu iz Pule sa Petkovićem... Iskreno se nadam da će mu to bit šamarčina da se malo probudi, inače kaj se mene tiče može ići lagano... Toliko "boli me kurac" dugo nisam vidil kod nekog igrača.Pero Vragec

    Ako mislis na ono poslije utakmice, spomenuo ja i jos je netko stavio sliku
  • Juznjak
    3.2k
    Ja se iskreno nadam da će drugi put taj lik s tribine dobit šamarčinu. Neko je “pravilo” kod nas da nema psovanja igrača nikad. Možda nekad ne zasluže pljesak, možda nekad zasluže i zvižduke (ja im ni ne zviždim), ali nema jebenog psovanja i svađanja s igračima. Pristup Petkovića nije dobar nimalo, ali nije on ni prvi ni zadnji s čijim pristupom nismo zadovoljni.
  • Tom Hanks
    2.7k
    Trebao je još izdrkat Petku tamo pred svima,da se ne osjeća povrijeđeno
  • Jurki
    9.4k
    onda nisi bil ocito u utorak na utakmici.
    Bilo je zesce jebanje majke igracima.
    I to sa sjeverne tribine



    Hahahaa oplakah :rofl:
  • Juznjak
    3.2k

    A bude skoro uvijek kad bude razočaravajuć rezultat, ali mislim da ipak većina ostane suzdržana od tako nečega. Nisam stvorio dojam da više od 10-15% ljudi psuje igračima sve i svašta nakon loših utakmica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.