• Bosna86
    11.5k
    Čim odu iz Dinama postaju mi nebitni... Bivši su bivši
  • Mali dioničar
    14k
    Čim odu iz DinamaBosna86

    Čovjek nije otišao nego je otjeran.
  • Neki tip
    19k
    Nacionalni koeficijentMali dioničar

    Za ovo se isto često navodi "baš me briga", ali ne kužim gdje je u tome ma i kap racionalnosti, i to iz perspektive navijača Dinama...

    Pa da su drugi hr klubovi uspješn(ij)i, i Dinamu bi bilo lakše..
  • Bosna86
    11.5k
    Slažem se, ali na isto mi dodje... Super trener, poštovanje ali svjesno je došao i šutio tokom cijelog mandata... Nije da ga nešto puno žalim...
  • flexXy
    1.9k

    Meni je ta prica sa koeficijentom postala vec smijesna. U zadnjem desetljecu je jedino Dinamo imao neki doprinos uz onaj bljesak rijeke u 2 sezone. Evo ove sezone smo imali dignut koeficijent i sta se desilo, nista. Dokle god se u hnl-u ne pojavi jedan ozbiljniji klub uz Dinamo, taj koeficijent je najnebitnija stvar za nas.
  • Mali dioničar
    14k
    Dokle god se u hnl-u ne pojavi jedan ozbiljniji klub uz Dinamo, taj koeficijent je najnebitnija stvar za nas.flexXy

    I tu je onda čudno da bih ja volio da Osijek izbaci Basel i postane ozbiljan klub?!

    Edit. Naravno da ne mislim da bi postao ozbiljan klub samo izbacivanjem Basela.
  • Papastrumf
    9.4k

    A tko je to pricao dok je bio u dinamu? Rijetki su i nakon odlaska. Nemojmo se zavaravat da ce netko pricat dok tamo prima placu.
  • Crusades1986
    9.6k
    Čovjek nije otišao nego je otjeran.Mali dioničar

    Bačen niz štenge. Dok ovo većina ne shvati nema pomaka.
  • Bosna86
    11.5k
    Nitko, zato i jest tako kako je
  • flexXy
    1.9k

    Osijek i da izbaci Basel i dalje nece uci u Europa Ligu jer su igracki potkapacitirani a to nemre ni Bjelica sredit. Ne znam koji su njihovi dugorocni planovi iskreno, ako misle ulozit neku ozbiljniju lovu u igracki kadar onda samo naprijed.
  • Mali dioničar
    14k
    Bilo bi čudno da su uložili u stručni stožer, a nemaju namjeru uložiti u igrače.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja im prvi želim, tko god mrzi Dinamo ja mu želim poraze. Kratko i jasno.marcio amoroso

    Svi mrze Dinamo iz dna duše, a mi bi trebali kao navijati da netko prođe dalje. Boli me ona stvar.og1986

    Tko mrzi Dinamo? Bjelica i igrači Osijeka? Rožman i igrači Rijeke? Pa većina tih igrača bi na koljenima došli do Zagreba da dobe šansu igrati za Dinamo (ne zato jer ga vole nego zato jer je napredak u karijeri...al svejedno ga sigurno nikako ne mrze. Štoviše, vjerujem da su Tomečak, Capan, Štefulj, Pavičić, Murić, Bočkaj a i još pokoji i navijači Dinama s obzirom na mjesta rođenja i odrastanja). Pa ne igraju navijači od kojih vjerojatno samo određena manjina baš mrzi Dinamo...a i od tih vjerojatno velik dio njih radi samog Mamića...

    Meni su Osijek i Rijeka kao gradovi, a onda i klubovi, uvijek bili i ostat će "bliži" (ne mislim na kilometražu) od Basela, Moldea, Legije i Levadije. I želim im da prođu u EL.Neki tip sa Zapada

    To mi je mišljenje najbliže mojem. Em imam dobre frendove koji su iz tih gradova i uvijek mi je drago kad se imaju zašto veseliti. Nebrojeno puta su s menom pratili Dinamo i iskreno se veselili svakoj pobjedi. Tu bi dodao samo još Spartu iz Praga iz istih razloga prijateljstva s ljudima i navijačima od tamo koji su zbilja genijalni likovi. Pa jedan frend iz Praga ima filozofiju - Od domaćih navijam za Spartu a od stranih europskih klubova - Za Dinamo. Kad se igralo sa s njima jadan nije znao za koga bi kolko voli DInamo xD

    Za Hajduk mi je svejedno iskreno. Dobro dođe pokoji bod koeficijentu a kad se dogode Gzire i slični ne mogu reći da sam nešto tužan...

    Meni je ta prica sa koeficijentom postala vec smijesna. U zadnjem desetljecu je jedino Dinamo imao neki doprinos uz onaj bljesak rijeke u 2 sezone. Evo ove sezone smo imali dignut koeficijent i sta se desilo, nista. Dokle god se u hnl-u ne pojavi jedan ozbiljniji klub uz Dinamo, taj koeficijent je najnebitnija stvar za nas.flexXy

    Pa zato je i dobro ako ostali dolaze do grupa jer bi uz veće vlastite koeficijente i novce od UEFE možda mogli i postati ozbiljniji klub
  • Bosna86
    11.5k
    Kaže Olivari da je dobro sto je Zoki trener, inače bi bili potresi u klubu hahahahahahahahaha
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Jbg. lik im se žešće valjda zamjerio bio pa se mora ulizivat
  • flexXy
    1.9k
    Rekao je i da po ovome danas nismo za LP apa da je bolje da smo ispali jer cemo bit konkurentni u EL. Logika je na razini da je bolje da ispadnemo iz hnla jer cemo bit jos bolji od konkurencije u 2.hnl.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.