• The Undertaker
    3.9k
    Gledaj, uvijek nešto ovisi i o golmanu. Moj je dojam da bi golman ono obranio da je lopta bila samo koji centimetar bliže sredini.
  • xavier
    11.1k
    Rekao bih da je nasigurniji način izvođenja penala poslati golmana u jednu stranu i loptu plasirati posred druge strane :cool:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Jedna zamjerka cijele utakmice i prijenosa, je bio komentator, emocije kao da je sahranu komentirao a ne utakmicu....

    Najdraže mi je kad Dinamo komentira onaj šta je neki dan utakmicu mladih Dinama i Benfice...

    A ovaj i Prasčić se mogu zajedno nogom u guzicu.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Rekao bih da je nasigurniji način izvođenja penala poslati golmana u jednu stranu i loptu plasirati posred druge strane :cool:xavier

    Jučer sam sumnjao, ali danas sam siguran da si ti u stvari Krznar in disguise :joke:
  • xavier
    11.1k


    Što da kažem, otkrio si me :joke:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Prokužio sam te jer nisi jučer tjekom tekme komentiro ništa jer si zaboravio ponest mobitel očito na klupu haha

    Očito zna i Deda čim Zonu hoće ugasit jer smo infiltrirani :rofl:
  • xavier
    11.1k


    Pa ne mogu baš pisati s klupe...zamisli da se Zoki u molitvi okrene i vidi me da tipkam.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    zamisli da se Zoki u molitvixavier

    Uz to što se molio, vjerovatno je vježbao kako da sklopi ruke za lisice. :wink:
  • Crusades1986
    9.5k
    Mi moramo proc jos trece pretkolo da imamo sigurnu skupinu EL?
  • LovroZG
    1.3k
    Da. Bilo bi baš nezgodno da ispadnemo u trećem pretkolu jer se PO EL igra na jednu tekmu...
  • MM17
    221
    Predivan članak Droljivarija!!!
    :vomit:
  • xavier
    11.1k


    "Hoće li Mamić u Europi riskirati s mladima koji su pokazali da mogu, ili će ipak dati još koju šansu iskusnima Theophileu i Dilaveru"

    Apsolutni vrh :vomit:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ma bljuje mi se od tog teksta, ali da nam realno treba novi stoper, treba jer obojica nisu u formi, a Perić je ozljeđen... (i pritom mislim na iskusno pojačanje, ne guranje mladih igrača kao dosad jer smo vidjeli gdje nas je to dovelo...)
  • Eduardo
    17.1k
    Nije Gojak kriv što je promašio penal nego četnik koji ga je stavio da puca odlučujući peti penal... Stojanović jučer možda i najbolji na terenuMališan

    Gojak nije mogao hodati nakon produźetaka. Pogledajte snimku, on je hodao kao da ga je netko upravo poševio i ide pucati odlučujući penal :brow: Inače, dobro je odigrao. Stojke je bio odličan.

    Livaković jako često boksa ovakve udarce, bilo je pitanje vremena kad će jednu pogrešno procijeniti i skuhati gol. Sreća pa nije bilo pogubno na kraju, što zaslugom suigrača, što se i sam iskupio obranama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.