• Majki2111
    2.6k


    Ušla mi u uho odma. Lijep pjesma. i Melodija
  • SAS1987
    13.3k
    Zašto je Theophile dobio crveni za takav prekršaj? Nije prije bilo neko pravilo da se kod penala obično ne da crveni karton jer bi se tako dva puta kaznila ekipa?
  • Bosna86
    11.5k
    Moras pokazati namjeru da zelis oduzeti loptu, a on to nije uradio..... U svakom slučaju i ja mislim da je to pretjerana odluka
  • Infinity
    15.2k
    Kakav cirkus sinoc. Ni nakon prospavane noci nisam dosao sebi. Imali smo priliku gledati pravi Dinamo, onaj koji te baca od sjaja do ocaja, onaj stari na koji smo navikli, opet.

    Jedno je sigurno, u ocajnoj smo formi. Igraci ne mogu trcati, ali zato ne mogu ni loptu kontrolirati. Bilo je tu i jako lijepih akcija, al jasno se vidi da to nije to. Cluj se pokazao kao taraba od ekipe. Mi tako losi s igracem manje 70 minuta ih prodjemo. Da je Dinamo imao igraca vise ovo bi bilo 0-3 lagano.

    Netko napisa na ovoj temi ranije da bi Cluj lagano mogao biti najtezi protivnik do kraja kvalifikacija i zato mi je zao sto nismo preskocili ovu muku, tj. sto nismo isli direktno u trece pretkolo.

    Sad nam daj taj Dynamo i da smo barem do pocetka utakmice uvjereni u lagan prolaz :rofl:
  • Simpatizer52
    8
    brijem da pravilo koje zabranjuje dvostruku kaznu ( penal+crveni) primjenjuje samo FIFA, dok je u UEFA-inim utakmicama dvostruka kazna dozvoljena.
  • Crusades1986
    9.6k
    Meni je vrh kak je Joško zavaljo penal.
  • Infinity
    15.2k
    Po meni najbolje izveden penal sinoc.

    I ono Ademijevo je vrh. Ima srece da je proslo, jer da nije popljuvali bi ga. Gvardiolov penal se tesko brani, a i da mu je obranio nemas sto reci, golman pogodio i to je to.
  • xavier
    11.1k
    Zanimljivo. Meni se recimo Gvardiolov baš i nije toliko svidio. Lijepo je kad tako uđe uz samu stativu, ali tu se radilo o centimetrima. Koji centimetar u desno i ne bi ušla u gol. Ovaj put je ušla i sve pet, ali ukupno gledano, u kojem postotku je možeš tako plasirati "na dlaku od stative", a da ne pogodiš stativu?
  • Crusades1986
    9.6k
    Kolke su šanse da će on ikada više pucat penal u nekom raspucavanju? :wink: mislim, jučer je prvih 10 igrača zabilo penale. To se dešava valjda jednom u 20 godina. I onda još 3 ili 4 serije nakon prvih 10 penala.
  • markoli
    1.6k
    Stojke je jučer bezveze izgubio onu jednu loptu kada smo primili prvi gol, ali tu je njegova krivica 10%, ostalo je na dušu Livakovića. Izuzev toga - odigrao je jako dobru utakmicu.
  • Kwedi
    3.8k
    Cluj je starija i tromija ekipa,al pohvale igračima na kilometraži s obzirom da su preko sat vremena igrali s igračem manje
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Uff, ohladio sam se jedva.. pa da napisem poneku riječ.

    Ne znam za vas koji pratite nogomet izvan granica RH, i malo detaljnij, ali onaj način izvođenja penala Ademia me podsjeća na Brunu Fernandesa. :grin:

    Gvardiol kao da ima 10 godina više kako hladan penal.
    A Gojak osim što je bio djelom tragičar protiv Benfice, mogao je i tragičar protiv Cluja. Jebo sam mu sve pp spisku kad mu je obrani penal.

    Ekipa i sa igračem manje nije se bojala krenut naprijed,napast Cluja, i na kraju dali smo jedan gol.
    Bravo momci.
    Treneru neću ni riječi, taj ne zaslužuje da se bilo šta piše o njemu osim pljuvanja.

    Livi je priča ispričana priča mnogo puta, njemu bih dao najveći uguvor u klubu trenutno(jedno ako ga nema).

    Ostali više manje dobri, Teophile crveni, ne bih rekao da je za crveni ono..

    Idemo dalje, dajte nam "imenjaka".
  • Crusades1986
    9.6k
    Navijač je napisao čitljiv komentar, čak je i redove odvojio. Sad smo definitivno sigurni da zonu ne treba brisat ni pod razno :joke: :razz: šala mala, no hard feelings, komentar je dobar
  • Infinity
    15.2k
    Fali mozda par zareza :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    mozdaInfinity

    Možda :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.