• Navijač Dinama
    7.3k
    gdje ce te namlatit, pogotovo ako si zvjezdica.Infinity

    Upravo zbog toga
  • Kwedi
    3.8k
    Za nabijanje statistike u svrhu prodaje ak se zna dal' je roba s greškom - pravac Slovenija.
    Jača od BiH lige, mekša za igrače, a za statistiku savršena
  • marcio amoroso
    31.9k

    Sve stoji, ali u toj ligi moraš zabiti 50 golova da te netko plati preko 3 milijuna, za Marina oni ciljaju na više, bar imam takav utisak.
  • Kwedi
    3.8k
    Pa ne mora bit izlog, nek se bar pokaže jel je ili nije poput Menala i već postoji neka korist.

    U najgoroj kombinaciji, ak se Baturinu prodalo za milju iz Brava, ovog poslati u Celje ili Olimpiju i nek se ne pokaže ko debil ostaje neki financijski "ching-ching" odnosno potencijalni igrač sutra za prvu momčad Dinama s punom seniorskom sezonom u guzici.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ja sam apsolutno za to da ga se pošalje u te navedene klubove.
  • Kwedi
    3.8k
    Yo tambien. Celje čak prije, u Olimpiji je stalno neki kaos oko trenera, predsjednika (sad je ušao Mandarićev kvarnerski rođo iz Adria mobila) pa iz te perspektive Celje mi je nekako mirnija sredina di bez brige i pameti ak nije Marin debil (a mislim da je) da se pokaže ko pravi.
145678Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.