• Morales7
    184
    Moji neki zaključci. Šutalo po meni ako gledamo kvalitetu niti materijal za kapetana niti ima šta tražit u Dinamo, Janković mislim da za godinu dvije važna karika Dinama.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Bespotrebne gluposti Josipovića, baš ga je upecao ovaj crnački provokator
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Kaj je sad ovo?Josipović crveni?Ne gledam tekmu,jel može neko reć zakaj ga je dobio?
  • og1986
    2.9k
    Nije igrač htio dati mu loptu i ovaj ga sapleo po nogama.
  • Morales7
    184
    a ovaj nije htio pustit loptu i ovaj ga s leđa udario po nogama
  • Eduardo
    17.3k
    Zato što lik nije htio ostaviti loptu i ovaj ga s ledja opali po nogama.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ma ovaj njihov uzeo loptu u smislu ka, "nosim ja nju sebi kući" i Josipović ga saplete da uzne loptu al ga je u biti udario po nogama, bespotrebno
  • reziser
    6.2k
    E sad se sramote s ponašanjem... Kaj im to treba?
  • r1oma
    1.5k
    Jos jedan crveni...
  • Sibirski plavac
    1.2k
    E to je fakat bilo nepromišljeno i nepotrebno :sad:
  • og1986
    2.9k
    Evo i Janković crveni :lol:
  • Eduardo
    17.3k
    E sad se sramote s ponašanjem... Kaj im to treba?reziser

    Kakva sramota? Niti jedan start nije bio ništa posebno, pogotovo ovaj od Jankovića. Nisu dečki napravili ništa sramotno.
  • og1986
    2.9k
    Moguće da ih je Benfica podcijenila. Dvije različite tekme prije i nakon što je Dinamo poveo.

    Gubitak snage. Teuto 0. Marin puno izgubljenih šansi. Šutalo upropastio desetak lopti.

    Ponadali smo se ali nadam se da će naučiti nešto iz ovog poraza.
  • Gelipter
    3.4k
    Od kad je Marin na golu nismo primili gol. Možda mu ova pozicija bolje leži. :lol:
    Šteta, ali puno konkretniji, uigraniji i fizički jači Portugalci i onda se još psihički totalno raspadnemo. Jedino šteta kaj ih nisu malo jače na podu prignječili ovi kartonirani.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Kad vidim ovo bahato ponašanje, kao da gledam Bjelicino ponašanje nakon Osijeka, stvarno nam to ne treba, prije svega profesionalci , pa sve ostalo,
    Goce ili netko od starijh da je pametan, održat im lekciju u vezi ponašanja, Marin sebi umislio da je neki Cristiano Ronaldo, sa ovakvim ponašanjem i umišljenošču ako završi u ikojem klubu 1.HNL nek bude sretan...

    Ekipa kao ekipa, ocito tu i fali par igrača i još iskustva, po meni Janković najbolji, Šutalo kriminalno dobar ali ne dovoljno za Dinama i prvog tima šti dalje od prve momčadi , Gvardiol dobar srčan , da je takvih više, Marin bjela verzija Balotellia, talenta ima ali mozak negdje goni ovce na njivi ...druge cemo tek vidjet
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.