• Krizy
    35.1k
    Možda "trolanje" :chin:
    Ajmo reći otkriće sezone ali igrač sezone ni meni sigurno nije ali sam podijelio čisto ako netko nije vidio.
  • xavier
    11.1k
    Rasmus da je dobio 36 glasova, Bruno 85, Luka 99, Arijan 222, Dominik 276, a Kristijan 2640 glasovaDudu

    Nemam ništa protiv Jakića, ali ovo je više nego smiješno.
  • Dudu
    2.6k
    Ja sam 99% uvjeren da im je neko "hakirao" anketu.

    EDIT: Gledam komentare na fejsu kad su objavili anketu, svi pišu Oršić, Livaković, Ademi što je i logično.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Rasmus da je dobio 36 glasova, Bruno 85, Luka 99, Arijan 222, Dominik 276, a Kristijan 2640 glasovaDudu

    Uz dužno poštovanje Jakiću i uz činjenicu da je se definitivno digao i odigrao dobru sezonu ova anketa je smijurija i sto posto hakirana.
  • Krizy
    35.1k
    Zar nije i Zagorac u prvom dijelu polusezone bio dugo u vodstvu :rofl:
  • Krizy
    35.1k
    A onda sve jasno ako je i bilo dileme :up:
  • Mališan
    1.7k
    Majki napravio botove da njegov najdraži igrač uzme nagradu
  • Majki2111
    2.6k
    Da evo odmah. Jakić je odlično odigro, al Oršić je igrač polusezone, a sezone Majer( od naših). Nikako ne i MVP cijele lige. Za mene je to Mierez.
  • Eduardo
    17.2k
    Kakva su to uopće glasanja za najboljeg igrača drugog dijela sezone? Daj glasanje za najboljeg igrača sezone, ne ovakva sjeckanja.

    Nesrazmjer u broju glasova je uvreda zdravom razumu i očito je da je netko petljao po tome. Iako, Jakić je odigrao dobru, dobru sezonu, ali ovdje nešto smrdi, užasno smrdi.
  • NORTE
    8.9k
    Je li ga bolje prodati ili poslati na tribinu/drugu ligu bar mjesec dana?
  • KlasicZg
    515
    Tim imocanima nikaj ne valja... prvo rebic u repci sad jakic kod nas...
  • Eduardo
    17.2k
    Je li ga bolje prodati ili poslati na tribinu/drugu ligu bar mjesec dana?NORTE

    Na tribinu do zime, a onda nek se goni u 3...
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ako je stvarno istina, u 2. ekipu do danjega. Ne podnosim ovakve stvari kod nikoga, a kamoli od igrača koji je tu tek godinu dana i Dinamo je stao iza njega nakon lošeg starta sezone i od njega napravio tog igrača koji je danas...

    Mislim možeš ti igrat sa srcem koliko god hoćeš, ali kad jednom napraviš takvu stvar, a nisi jedan od najboljih igrača svijeta označen si za cijeli život...
  • xavier
    11.1k
    Znam da su neki zagovarali slične stvari za Olma kad nije želio produžiti ugovor što je bilo smiješno, ali Jakića bih iskreno stvarno posjeo na tribinu. Što si je dečko umislio...ponaša se kao da je odigrao 500 utakmica za Dinamo, a tek je upao u prvih 11. Neke granice se ne bi smjele prijeći.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.