• Neki tip
    19k
    Čak bi rek,o da ima odlične dijagonale i duge lopte. Prvi put je jednu jučer promašioMajki2111

    Jučer je u tom segmentu imao 0/5.
  • Majki2111
    2.6k
    Moguće da. Ne pamtim dobru dugu loptu od njega jučer. Al teško je pričat o dodavanjima bez konkretnih primjera i slika...
  • Majki2111
    2.6k
    U kontekstu dugih lopti
  • mniokl
    254
    Ma kralj dodavanja
  • deda
    27.5k
    Znam da ga svi kritiziraju, ali mene energija, trka i snaga ovog dečka oduševljavaju. Ja vam kažem da će on biti na pragu repke za godinu dana.
  • Mali dioničar
    14k
    Ja vam kažem da će on biti na pragu repke za godinu dana.deda

    Ako ne ode u Birmingham.
  • deda
    27.5k
    38. momčad engleskog nogometa :monkey:
  • Eduardo
    17.2k
    Otac je bio navijač Dinama, pa je to i prenio na mene. Tako mora biti. Najviše mi je drago što sam potpisao za Dinamo radi njega. Znaju svi da je on veliki Dinamovac, a kad sam rekao da potpisujem za Dinamo nije mogao vjerovati, mislio je da se rugam s njim, da nije istina jer nisam nikomu ništa govorio dok su trajali pregovori, a kad sam mu javio počeo je plakati od sreće.
  • Papastrumf
    9.4k
    Jakic ispred jednog Orsica? Samo ono sto je napravio protiv Tott. je dovoljno.
  • xavier
    11.1k
    Apsolutno mi je nevjerojatno da su ljudi stvarno birali Jakića za igrača polusezone ispred Oršića, a bome i nekih drugih.
  • Dudu
    2.6k
    U mom izboru ne bi bio ni u TOP 5, čak bih rekao da od prvih 11 samo Ristovski bi bio iza njega.. Imam dojam da tu glasa samo neka dječurlija koja uopće i ne gleda utakmice.
  • xavier
    11.1k
    imam dojam da tu glasa samo neka dječurlija koja uopće i ne gleda utakmice.Dudu

    Ali u tom slučaju mi je još manje jasno jer Jakić baš i nije "sexy" igrač...baš onda bih očekivao glasove za Oršića, Petkovića ili Majera.
  • Dudu
    2.6k


    Evo gledam anketu na stranici, čak 46% glasova dobio. Nema mi smisla nikakvog, recimo Rasmus da je dobio 36 glasova, Bruno 85, Luka 99, Arijan 222, Dominik 276, a Kristijan 2640 glasova. Da im netko nije namjerno sjebao anketu, nema logike nikakve meni :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.