• marcio amoroso
    32.4k
    7 minuta nadoknade :rofl:
  • cron1ck
    1.6k
    Zavrsila utakmica, 1:0! Bravo Istrijani
  • gh0c
    256
    Jedina utakmica u kojoj nisam protiv tovara i onda ih ova govna dobiju :rage:

    Ali FB watchparty kao jedini način gledanja utakmice u 2020 :yikes:
  • flexXy
    1.9k
    Kad seka i hajduk igraju zaostalu utakmicu, mogla bi biti presudna za ostanak u ligi.
  • Neki tip
    19.3k
    Bravo Istrijanicron1ck

    Ne bih htio pametovat o ovome, ali budem.. :)

    Stanovnici Istre, ljudi koji žive u Istri - Istrani su.

    "Istrijani" su ideesovski politički, poluregionalni-polunacionalni italofoni konstrukt.

    Neka im ga, al da se zna što je. :)
  • Markelo
    2.5k
    3 poraza blitvara u nizu u Hnl-u. S obzirom da sljedecu igraju protiv Osijeka možemo ocekivat nastavak niza
  • Crusades1986
    9.8k
    Imaju jeben raspored sad... osijek, belupo, mi, rijeka, varazdin.
  • deda
    28k
    OSIJEK, Slaven, Dinamo, RIJEKA

    To su im sljedeća četiri protivnika. Boldano doma. Moglo bi biti gusto
  • Neki tip
    19.3k
    OSIJEK, Slaven, Dinamo, RIJEKAdeda

    Bod-dva, ne bi me čudilo da se na to svede.

    Možda, doduše, Rijeci uzmu 3 s obzirom na Europu i tanak kadar Rijeke. Ne znam kako mogu pobijediti Osijek, Dinamo, a bome ni Belupo u Koprivnici.
  • Carrasco
    4.1k
    Jel ima netko info jesmo li imali ikad 12 bodova prednosti ispred njih u prvom krugu prvenstva?
  • cron1ck
    1.6k

    Hmm, kao da sam cuo u par prijenosa ili nekim emisijama Istrijani, ali eto. Ucis dok si ziv :wink:
  • Neki tip
    19.3k
    ma čuo si sigurno, jer se udomaćilo, "pristali" smo na to.

    Ali Istrijani su jedino ak je ta regija - Istria. I je, na talijanskom. :) Ak je Istra - Istrani su.

    A Istrijani su ovo kaj sam gore napisao. :)
  • Neki tip
    19.3k
    To me inače podsjeća i na jedinstven jezični slučaj - Srbijanaca. Pa su Srbi etničko-nacionalni identitet, a Srbijanci stanovnici Srbije. Barem tako kažu "objašnjenja".

    Nije samo jasno jesu li onda i Talijani npr. u Istri i Rusi u Latviji, a stanovnici Italije i Rusije su Italijanci i Rusijanci.
  • Krizy
    36.3k

    2014./15.

    1. Dinamo 8-1-0 - 25 bodova
    7. Hajduk 3-3-3 - 9 bodova (3 boda su im oduzeta zbog ne odigrane utakmice na Maksimiru)
    Ali i sa ta 3 oduzeta bili bi u zaostatku od 13 bodova, bez ta 3 bilo je - 16 u Splitu.

    jk12w963z5zob5gx.jpg
    gezb1hnp3gb9gwi6.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.