• Kwedi
    3.8k
    Pisalo po onim medijima koji su žedni krvi.

    Zamjerili su liku jer je ko dopredsjednik Hajduka išao na utakmicu Varaždin i Šibenik.
    S obzirom na povezanost Varteksa i Hajduka, odnosno netrpeljivost te povijesni kontekst NK Varaždina i Varteksa nema kaj ić na utakmicu rivala ko dopredsjednik Hajduka.

    Ko što je onaj debos kaj igra za Osijek čestitao tovarima sedamdesetu obljetnicu pa ispao popišan jer se ne radi to, isto i ovo.
  • Crusades1986
    9.5k
    Al to ne bi bio problem da tovari nisu u "prijateljskim odnosima" s navijačkim Varteksom, tj da ne guraju i jedni i drugi identičan model upravljanja klubom.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Iz koje je stranke taj?
  • Kwedi
    3.8k
    Jasno. Ako si s nekim povezan, onda nemreš ispast tošo i otić na utakmicu njegovog u najmanju ruku rivala s obzirom na to kako je stari Varteks propao, novi klub nastao i istovremeno navijačkom klubu gledali kako da im ga metnu
  • xavier
    11.1k


    Najgore je od svega što ta dva kluba uopće nemaju isti upravljački model. Ni na papiru (gdje je Hajduk dioničko društvo, a Varteks udruga), a ni u praksi (gdje vrh NH gura svoju politiku i svatko tko se do u slovo ne slaže s njima, taj je odmah izdajnik).
  • xavier
    11.1k
    Jakobušić se odmah osigurao, zna kako stvari stoje:

    "Lijep pozdrav svima. Ponosan sam što sam ovdje. Želio bih čestitati Torcidi rođendan. Bilo je to spektakularno. Torcida je moćna, ali Hajduk nije moćan. Hvala Marinu Brbiću koji me u ovo uveo prvi", kaže Jakobušić.
  • Dudu
    2.6k
    "Ja razumijem da nas ne vole, ali nas ne poštuju. Rugaju nam se. Rekao bih i s pravom, a mi im dajemo povoda za to. A onda dođe najgora faza, a ta je da te žale. Imam dojam da bi nam cijela Hrvatska najradije dala trofej. Evo vam, samo prestanite kmečat"

    "Nisam siguran da su svi u Nadzornom odboru shvatili kakvu neovisnost očekujem. Za mene je predsjednik institucija i predsjednik je glavni."

    "Mario Stanić... Ne znam što reći o njemu. Znam ga od prije. Odličan je, družili smo se i isto smo razmišljali. Vidimo stvari na isti način. Odličan je, ali volio bih poslušati da mi objasni kako je struka dozvolila da smo na kraju peti, a na drugi. Netko je dozvolio da je Hajduk peti i zato ne treba otići predsjednik. Onda bih volio da mi objasni u ovih godinu dana logiku dolazaka i odlazaka. Više odlaske. Tu logiku kojom su se vodili i kako to misle raditi dalje"

    "Imam dojam da Hajduk postoji zbog Našeg Hajduka. Svi oni postoje zbog Hajduka i ja sam ovdje zbog Hajduka. I tako se svi moramo ravnati. To je ključno"

    "Spustit ćemo tenzije u odnosu s HNS-om. Nismo mi najpametniji i najidealniji, nisu ni oni. Ne mogu ja očekivati da nas netko poštuje, a mi njega ne poštujemo"

    Ovoliko kritike od strane predsjednika Hajduka na rad Hajduka nisam čuo od svih predsjednika prije zajedno. Pomalo i šokantno koliko ih je oprao sve redom :D
  • xavier
    11.1k
    Iako je kasnije oprao NH i iznio neke nepopularne stavove:

    "Hajduk će dati podršku reprezentaciji da igra na Poljudu. Mi imamo samo jednu državu. Nema dvojbe oko toga, reprezentacija će igrati ovdje. Mi ne moramo jesti i piti s njima. Vodit ću računa s kim se sastajem, ali institucija je institucija. Spustit ćemo tenzije u odnosu s HNS-om. Nismo mi najpametniji i najidealni, nisu ni oni. Ne mogu ja očekivati da nas netko poštuje, a mi njega ne poštujemo", kaže.

    "U HNS-u nije mjesto ni pravomoćno ni nepravomoćno osuđeni ljudi. Ne mogu tu biti dvostruka mjerila. Ne možemo ih ni mi imati. Ne možemo malo uzimati pare i onda ne željeti biti dio toga"

    "Ne može ulica određivati hoće li Jairo biti prodan Dinamu"

    Nastavio je o HNS-u: "Lako je uvijek baviti se drugima i tražiti probleme u drugima. Moramo se prvo mi posložiti u klubu, tu u hodnicima. Pa kad tu napravimo jedinstvo, onda ćemo malo izaći na raskrižje pa malo Solina i tako dalje"
  • xavier
    11.1k


    Baš sam pisao post dok si ti ovo stavio :smile:
  • Dudu
    2.6k


    Nisam jedini šokiran haha
  • Crusades1986
    9.5k
    Baš sam sad gledao malo pressicu. Totalno je van narativa koji se gura zadnjih godina... ja sam uhvatio dio o odnosu sa HNS-om i reprezentacijom, znači totalna suprotnost svemu do sada.
  • Neki tip
    19k
    Pa ovo je suvislije nego sve izjave svih njihovih predsjednika u zadnjih ne znam koliko godina.. čujem da je "lutka na koncu" i slično, ali ako je i tako, ovo je onda provedba zrelije politike nego onoga što su dosad radili.
  • agramZ
    2.3k
    odakle tovarima uopce taj njihov koncept clanskog kluba, gdje je jedino sto clanovi biraju nadzorni odbor?
  • Infinity
    15.2k
    Konacno imaju covjeka koji ce lupiti sakom o stol, tj. izgleda da je vec lupio. Ako ga ostave onda bi mogli nesto i napraviti od tog kluba.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Baš sam sad gledao malo pressicu. Totalno je van narativa koji se gura zadnjih godina... ja sam uhvatio dio o odnosu sa HNS-om i reprezentacijom, znači totalna suprotnost svemu do sada.Crusades1986

    Što je rekao na tu temu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.