• Markelo
    2.6k
    Sad kad Istra s osvojenim kupom ode u drugu ligu.
  • Infinity
    16.5k
    Varazdin ce na kraju ispasti i to ce za Samira biti dvostruki dobitak.
  • SAS1987
    14.8k
    Varazdin ce na kraju ispastiInfinity

    Mislim da hoce ali se nadam da nece jer mi je Varaždin relativno blizu :smile:
  • vjeko1701
    8.6k
    A favorit, teško je klub koji nikad nije bio ni u grupi europskog natjecanja zvati favoritom protiv bilo koga ali da ovakav kadar može proći Molde, BATE, MTA, Brondby, Partizan...čak Basel i Kopenhagen nisu 5 dimenzija iznad. Njima i na ruku ide sigurno podcjenjivanje s kojim će protivnici ići u utakmice pošto su noname u europskim razmjerima. To sve pišem u slučaju da zadrže i još pojačaju trenutni kadar.
  • martens
    323
    Nije ovo nikakvo kmecanje vec bjelicina taktika.
    On zna da dinamo mora jos i na rujevicu i na poljud, a izmedu ostalog dinamo jos ima Goricu vani. Osijek ima nesto laksi raspored. On racuna s tim da je sada pritisak na rijeci da dobije dinamo i uz eventualni kiks dinama na poljudu eto Nene na bod ili dva zaostatka. Takoder se stvara pritisak na Goricu, Sibenik, Belupo, pa i Varazdin, klubove koji imaju igrace dinama na posudbi. Ko zna bjelicu, zna da on ne radi nista bez svoje racunice.
    Druga stvar je sto je osijek ove sezone drugi, ispao rano u europi i u kupu, a njegov ugovor je milja eura godisnje. Mora se sefovima dat razlog i opravdanje zasto je to tako.
    Treca stvar je da je ovo izborna godina u savezu, osijekove ambicije nisu samo da igra tek da odigra, bude drugi-treci nego puno vece od toga.
    Nije usred sezone smijenjena sudacka organizacija jer se rijeci nesto sviralo ili nije sviralo nego jer se skidala ojacala "osjecka" struja, a postavila miskova i kusticeva. Kao sto nije slucajno da je Bjelica iz prozivanja "filijala" izostavio Lokomotivu, a naveo Rijeku.
    Normalno, nekome ko nije upucen to sve izgleda kao - Bjelica i Osijek protiv Miska i Mamica.
  • NORTE
    11.6k
    Komentar s portala
    Kad mu kupljeno-posuđeni Gržan igra na 33 okretaja za Istru protiv Osijeka, onda je regularno. Kad nakon slobodnjaka Bulata u Šibeniku Dinamo popuši pobjedu onda je isto regularno. Kad Špikić u polufinalu kupa ubode gol Dinamo, onda bi bilo regularno da je tako ostalo. U ostalim slučajevima nije regularno.
  • NORTE
    11.6k
    U novoj sezoni očekujte nastavak: "Korporacija uzvraća udarac" .
  • SAS1987
    14.8k
    Nije ovo nikakvo kmecanje vec bjelicina taktika.martens

    Ma kmecao je on svugdje tako da ipak mislim da je to samo kmecanje.
  • Crusades1986
    12.6k
    Lijepo je vidjet da zona i azilant u Bosni dijele isti video kako bi diskreditirali Bjelicu :up:
  • SAS1987
    14.8k
    Koje gluposti (boldano) - igrači se bacaju na glavu protiv Dinama jer se nadaju da će ih vidjeti neki scout ili Dinama ili nekog drugog kluba a ne zbog "transfera omladinske škole" u Osijek :lol:

    A ako se služimo retorikom Bjelice, to znači da je i Osijek koorporacija koja pokušava destabilizirati svoje protivnike? :lol:

    ...Kao što isto tako zna da se u nogometnim krugovima neslužbeno priča kako Istrin trener i njegov veliki prijatelj Danijel Jumić na stolu ima ponudu da iduće sezone postane šef Osijekove omladinske škole i da je, između ostalog i zato, ta Istra nedavno u Maksimiru igrala za 'korporaciju', bacala se na glavu kao da je finale Lige prvaka...

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/da-dinamo-nije-posudio-igrace-vec-bi-bio-prvak-bjelica-je-zapravo-svojim-nastupom-zapoceo-novu-sezonu-15069671
  • marcio amoroso
    36.8k

    Prijatelju ne znam šta ti točno radi ili smeta zona, ali Zona ili mi koji vodimo Zonu volimo Dinamo. Branimo ga kako mi znamo od Bjelice, a i od jebenog azilanta iz Bosne.

    Zona je više puta i jasno rekla kakav stav ima o azilantu i ekipi i molim te da nas ne stavljaš u isti koš sa njima.
  • NORTE
    11.6k
    Lijepo je vidjet da zona i azilant u Bosni dijele isti video kako bi diskreditirali Bjelicu :up:Crusades1986
    Zona je izostavila dio u kojem Bjelica hvali Mamića kao velikog vođu. Tad je bio na plaći korporacije.
  • Infinity
    16.5k
    Nismo trebali ni to izostaviti, uslugu smo mu uradili, mada i svima nama koji ne zelimo slusati nista pozitivno o Mamicima.
  • Eduardo
    20.4k
    Lijepo je vidjet da zona i azilant u Bosni dijele isti video kako bi diskreditirali Bjelicu :up:Crusades1986

    Ja sam izrezao video i postavio ga na streamble i ovdje u temu prije Mamića. Za Face i Instagram je izrezan dio. Niti je tko pratio Mamića niti je planirano bilo da ispadne ovako. Dogodilo se slučajno. Ako planirate dramiti oko toga samo naprijed.

    Ubuduće nam vi koji ga pratite bacite notifikaciju u inbox da nam se slučajno ne bi preklapale objave.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.