• Sibirski plavac
    1.9k
    Jel samo meni čudno kad se spomene u člancima da Erceg ima 30 godina?Lik je u 20im godinama zadnjih 5 sezona. :lol: Ko Jesse Lingard,"mlada nada" a lik ima 27 godina. :lol: Ili kak u komentarima vele za Mbappea,čovjek koji ima 19 godina već 3 sezone :lol:
  • xavier
    12.1k
    Osijek navodno pokušava dovesti Kahlinu, a 24 sata pišu da ga želi i Hajduk što samo po sebi itekako ima smisla jer Hajduku treba siguran golman, ali ono što zvuči suludo je da piše kako za njega nude Nejašmića. Dečko je u godinu dana prošao put od ljubimca navijača i budućeg reprezentativca do viška i nekog koga se transferira u Goricu. Kažem još jednom, iskreno ne vjerujem u to.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Piše se i da Tudor mora platiti raskid s Hajdukom 550.000 eura. Tam stvarno ne znaš tko vuče jače poteze, Uprava ili zaposlenici.

    U svakom slučaju će najjači potez biti ako sad trebaju Kahlinu nakon što su otkupili Posavca koji im je posijao hrpu bodova, a besplatno dali Grbića i to Lokomotivi koja ga prodaje u Atletico za 5 puta višu cifru nego je prodala Walida Attu u Dinamo.
  • Cosey
    515
    Meni je upravljanje Hajdukom već dulje vrijeme enigma. Toliko nelogičnih i apsurdnih poteza da ne mogu ocijeniti jel ga vode neznalice ili se klub naprosto buši. Možda je i do modela koji ne može uspjeti u društvu poput našeg.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Ja mislim da ga namjerno buše. Ali zbilja. Toliko glup nitko nije.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Kad pogledaš sa financijskog aspekta, Udruga ima očigledan interes za stjecanje dionica pa im je u interesu čim niža cijena. I tako ne plaćaju svojim novcem nego im se još donira da postanu vlasnici.
  • Cosey
    515
    Ne znam, ali da se igraju neke igre na štetu Hajduka to da.
  • Cosey
    515
    Kad pogledaš sa financijskog aspekta, Udruga ima očigledan interes za stjecanje dionica pa im je u interesu čim niža cijena. I tako ne plaćaju svojim novcem nego im se još donira da postanu vlasnici.Mali dioničar

    Misliš da se namjerno rade gluposti kako bi cijena dionica radi otkupa bila niska?
  • Mali dioničar
    15.5k


    Cijena za paket Tommyja je definirana, ali Grad ima 60%. A to bi bilo normalno kad tad riješiti.
  • Mali dioničar
    15.5k
    S time da Tommyju ne plaćaju oni koji će postati 25% vlasnik nego cijeli klub kroz reklamu.

    Tommy ima reklamu da bi NH postao vlasnik dionica. Nauštrb ostalih 75% vlasnika koji bi, da je NH isplatio Tommyja u novcu, mogli tražiti sponzora za dres koji bi sponzorstvo platio novcem.
  • Kwedi
    3.8k
    Nesposobnost isključivo kao posljedica manjka kadra za ulazak u klub. Kao što ne bi domara stavio za ravnatelja škole tako ni sociologa ne stavljaš za predsjednika NO-a koji obavlja razgovore za predsjednika. Al nisu imali kog drugog za birati.

    Iz te perspektive, jednog dana i mi ćemo na jednak način tresnuti u zid s kadrovima. Ostaje pitanje hoće li članovi bit pametniji i pragmatičniji pa ne glasat za demagogiju, floskule i žmirit na nedostatak elementarnog znanja ili gledati tko daje misiju, viziju i cilj kluba valoriziran kroz sportske i financijske narative kroz jedan mandat.
  • Infinity
    16.5k
    Nisu uzeli pare od sponzora koji sponzorira klub i onda tim novcem kupili sebi dio paketa? Ili... Hmmm... Ipak jesu, samo su to izveli kroz drugi sistem bez obrtanja love. To je kao da Mamic proda Petka, Orsica i Livakovica i onda s tim parama kupi dionice Dinama. Ili ako cemo doslovno, kao da Mamic Lani da reklamu ja dresu, a Lana zauzvrat kupi dionice koje ce trampati s glavonjom za reklamu.

    NH nije nimalo cist, samo su to malo ljepse upakovali.
  • Cosey
    515
    Imaju i članovi NH putra na glavi sa šalabahter glasovanjem.
  • Cosey
    515
    S time da Tommyju ne plaćaju oni koji će postati 25% vlasnik nego cijeli klub kroz reklamu.

    Tommy nosi reklamu da bi NH postao vlasnik dionica. Nauštrb ostalih 75% vlasnika koji bi, da je NH isplatio Tommyja u novcu, mogli tražiti sponzora za dres koji bi sponzorstvo platio novcem.
    Mali dioničar

    U tom slučaju Hajduk je taoc NH.
  • vjeko1701
    8.6k
    Možda je i do modela koji ne može uspjeti u društvu poput našeg.Cosey

    Prije bi rekao društvu poput njihovog.Sve se napisalo o Torcidi i njihovom kolektivnom stanju uma...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.