• Bosna86
    11.6k
    Pa decko ima 18 godina, ako je toliki talenat onda valjda moze biti treci napadac kod nas... Moras mu dati profi ugovor

    To su tovarske price, ako dode dobiti ce 5 godina sigurno
  • xavier
    11.1k
    U Rijeci bi s tim ugovorom bio u top 3 najplaćenijih igrača :yikes:
  • deda
    27.6k
    Ma velim previše je, pa tovari misle Caktašu ponudit 250
  • Dudu
    2.6k
    Antonio Marin je imao 20 tisuca eura mjesecno dok je bio tu. Znaci 240 tisuca eura
  • Bosna86
    11.6k
    U Rijeci bi s tim ugovorom bio u top 3 najplaćenijih igrača :yikes:xavier

    Odavno se Dinamo ne mjeri ni sa Rijekom ni sa tovarima. Njima treba biti cilj dici se na nasu razinu, a nama ganjati klubove koji su stepenicu iznad nas. Vec sam to ranije pisao, ali prosla su vremena kad su igraci iz Dinama odlazak u Belgiju ili Ukrajinu gledali kao neki napredak... To koliko tovari i Rijecani daju love za place se nas nesto puno i ne tice. Mi se konacno moramo osloboditi tih nekih okova iz proslosti kad su nam tovari bili neki rival l... Mi se trebamo postaviti kao Bayern u nasim okvirima i uzimati sve sto valja iz domace lige... Mali Biuk se vjerovatno ne sjeca kad je Hajduk bio drugi, a kamo li kad su bili prvaci... Taj i slicni transferi su jos samo zanimljivi navijacima, a u stvarnosti ce vrlo brzo postati nesto normalno cim se probije led
  • deda
    27.6k
    Bormeš si dobro primjetio, mali Biuk je imao 2,5 godine kad su kmečavci zadnji put bili prvaci :scream:
  • mniokl
    254
    On je vise krilo nego napadac,nesto kao Perisic.Navodno jako talentiran,mozda i najveci potencijal u njihovoj akademiji trenutno.Ako ga uspijemo dovesti po meni odlican posao.
  • mniokl
    254
    A drugi ekstra talent im je Brkljaca,igra sredisnjeg veznog.Po meni Ljubicic nije u tom rangu.
  • deda
    27.6k
    Svašta se priča, da nudimo Đuraseka za Štefulja, da se vraćaju Milić i Daničić. Bit ćemo pametniji danas popodne kad bi se trebao znati popis putnika za Rovinj.
  • Majki2111
    2.6k
    Gvardiol ostaje kod nas do ljeta, službeno. Menalo, Kulenović do ljeta u Rijeci. Karačić do ljeta u Loksi. Za Đuraseka se ne zna. 10ak radnih dana priprema neće biti regeneracijske prirode nego prave “radne” kako je rečeno. Zoki je već ukalkulirao prolaz protiv Krasnodara, pri čemu zaključuje ogroman broj utakmica. 17 u 60 dana. Sve rečeno javno na youtubu.
  • xavier
    11.1k
    da nudimo Đuraseka za Štefuljadeda

    Ovo se piše na forumu, ali ne znam otkud ta vijesti i nema tu baš previše logike.
  • xavier
    11.1k
    Menalo, Kulenović do ljeta u RijeciMajki2111

    Kulenović može ostati u Rijeci do ljeta 2022. ako Miško to želi jer je takva posudba (1+1). Ne znam imaju li Riječani i za Menala istu mogućnost.
  • Majki2111
    2.6k
    Ma mene iskreno više zanima kaj će se radit u toh 10 dana nego ko je do kad i u kojoj posudbi...
  • vjeko1701
    5.9k
    Zoki je već ukalkulirao prolaz protiv Krasnodara,Majki2111

    Baš me zanima na koju foru.
  • deda
    27.6k
    Dinamo u utorak, 5. siječnja putuje na zimske pripreme u Rovinj, a u kadru će biti ukupno 28 igrača.

    Vratari:

    Dominik Livaković, Danijel Zagorac, Renato Josipović

    Igrači:

    Arijan Ademi, Lovro Majer, Mislav Oršić, Bruno Petković, Petar Stojanović, Kevin Theophile-Catherine, Mario Gavranović, Izet Hajrović, Rasmus Lauritsen, Robert Burton, Luka Ivanušesc, Joško Gvardiol, Dino Perić, Bartol Franjić, Kristijan Jakić, Mario Ćuže, Marin Leovac, Sadegh Moharrami, Iyayi Atiemwen, Neven Đurasek, Josip Mišić, Josip Šutalo, Stefan Milić, Lirim Kastrati, Marko Tolić
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.