• Eduardo
    17.3k
    Okupljanje prve momčadi Dinama na rasporedu je u nedjelju 3. siječnja 2021. godine, a to je ujedno i početak pripremnog perioda za drugi dio sezone.

    Plave već krajem siječnja čeka nastavak prvenstva u koji ulaze kao vodeća momčad lige i put prema obrani naslova prvaka, zatim borba u četvrtfinalu Kupa i europska poslastica - proljeće u Europi, odnosno dvije utakmice 1/16 finala UEFA Europa lige protiv ruskog Krasnodara.

    Igrači će u Zagrebu u nedjelju i ponedjeljak odraditi sastanke, preglede i testiranja, a u utorak slijedi polazak u Rovinj gdje će momčad boraviti 10 dana.

    Dinamo će u Rovinju biti od 5. do 14. siječnja, a na rasporedu je jedna prijateljska utakmica. Protivnik će biti mađarski prvoligaš MOL Fehervar FC.

    Popis igrača koji putuju na pripreme bit će objavljen uoči polaska u Rovinj.
  • Carrasco
    4k
    Ova zadnja možda ne bi bila među 4 u HNL-u...

    qkmd58y5ukfuaww7.png

    706buj3ywy9veil0.png

    dfr0d1h1kf3dcrq9.png

    2w6w13wkfhlv80vk.png
  • Eduardo
    17.3k
    Ova zadnja možda ne bi bila među 4 u HNL-u...Carrasco

    Siguran sam da ne bi, i treća bi se pošteno namučila za to ostvarenje.
  • Morales7
    184
    Golmani: Livi zagi josipović
    Bekovi: Leo Gvardiol moha stoja
    Stoperi: teo ras perke šutalo
    Zadnji: Ademi Franjić Jakić burton đurasek mišić
    Prednji: tola Majer Ivanušec
    Krila: kastrati hajro Orša Čuže atienwen
    Napadači: Petko i gavro

    Ovo je 27 igrača. Po meni 28. je onaj desni bek novi, 29. Janković
  • deda
    27.6k
    Fali ti Kastrati
  • Morales7
    184

    Hvala ispravio
  • deda
    27.6k
    Drugovi tovari se nešto raspisaše da im možda uzimamo malog Stipu Biuka, juniora 2002. godište.
  • Bosna86
    11.6k
    Malom istječe ugovor u 6 mjesecu i može potpisati s nama odmah... Navodno je dobio ponudu na 3 g i 180 po godini
  • Eduardo
    17.3k
    Nešto više o njemu (pozicija, perspektiva, glava...)?
  • Morales7
    184


    Veliku lovu traže menadžeri od malog. Pregovori u tijeku
  • deda
    27.6k
    Vidim imate insiderske informacije :rofl:

    Tako i treba, moramo se infiltrirati u tovarske redove :cool:
  • blue heart 72
    1.3k
    Biuk im je uz Ljubičića najveći talent. Na nedavnom susretu protiv naših juniora nam je zabio gol i imao je asistenciju. Po njihovim upisima na forumima, izgleda da su ti naši pregovori sa njime, već dosta uznapredovali
  • Infinity
    15.2k
    Ljubicic mi je prema vidjenom nestvaran napadac. Onako kad ga vidim djeluje kao tovarcina, nema sanse da ga dovucemo, al bit ce mi zanimljivo vidjeti kako ce se taj klinac razviti, kao i mnogi koji su tako dominantni u mladjim kategorijama.
  • deda
    27.6k
    Meni je jedino u toj priči suludo davat nekom junioru 180 tisuća, pa to nema nitko od postojećih igrača u tom godištu. Može se samo razdor stvorit.
  • Eduardo
    17.3k
    Navodno je dobio ponudu na 3 gBosna86

    3 godine, phh... nekad su se talenti potpisivali na 7 godina, šta je ovo sad, niti polovica :chin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.