• Kwedi
    3.8k
    Uf, tko će dočekati sutra Ničotu koji drhti hoće li Moro zaigrati u prvom kolu ruskog prvenstva protiv Urala...
  • Bosna86
    11.6k
    Uf, tko će dočekati sutra Ničotu koji drhti hoće li Moro zaigrati u prvom kolu ruskog prvenstva protiv Urala...Kwedi

    Nicota dočekao svojih 5 min... Izgleda da je sve rijeseno
  • Majki2111
    2.6k
    Dobro i kog sad imamo na 6ici kad je otišao? Samo Jakića. Đir je ošo u Loksu službeno. Nekako tanko mi se čini to. :worry:
  • Mali dioničar
    14k


    Imamo Dilavera na 66 tak da smo dvostruko pokriveni.
  • xavier
    11.1k
    Dobro, a otkad Ademi ne može igrati zadnjeg veznog?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Dobro, a otkad Ademi ne može igrati zadnjeg veznog?xavier

    Jebote i meni čudno pricaju otiso ovaj otiso onaj, a kad bi po pravilu igralisa jednim zadnjim veznim to bi bio baš Ademi, e sad pazi kolega jedino da nisu njega tjeli računat jer nije u dobrin odnosima sa lopovima :wink:
  • Kwedi
    3.8k
    Daj uključi autocorrect pobogu
  • Ludovic IX
    5.2k
    Kad bi gledao čisto nogometno, ovih 8,5 +20% je čak i dosta za igrača koji nikad nije radio razliku. Jedan zahvalan cm i bio bi sretan kad bi napravio karijeru naselja. Mislim, olmo je plaćen 18 a recimo da je ipak zaslužan za neke naše uspjehe u zadnje dvije godine.
    Naravno, da je Englez u nekom watfordu, vrijedio bi najmanje 30 miliona (moro)..

    Ali znam da ovo nije nogometno već prodajno-tržni klub pa zapravo nije ni bitno za koliko je prodan..kad se plate Andrić, beli 3,5 miliona onda nitko nije kriv i ne skidaju se plaće a kladim se da 30% u tri mjeseca ne prelaze tih 3,5 miliona..
    I onaj tko misli da je dinamo zbog korone trebao rezati plaće taj je jako naivan. Dinamo zarađuje samo od transfera i Europe. Od ulaznica i marketinga jedva 10% a odlaskom bjelice će past na 4-5%.
  • Majki2111
    2.6k
    z529y0npl5ljpm89.png
    ibre5by6ehu0pesw.png

    Postave. Vodimo 1-0 trenutno. Marin dao gol.
  • Crusades1986
    9.6k
    Dilaver i Bracika se pomirili?
  • Krizy
    35.5k
    28, 32, 55, 66 - brojevi dresova 4 glavna stopera. Jesmo jedini s ovako velikim brojevima svih stopera hahah
  • Kwedi
    3.8k
    Ranije sam pisao, umjesto da brojevi se daju sukladno poziciji i reputaciji u momčadi u nekom dogovoru igrača i kluba, ovako se svakom kak se digne tak daje broj. Užasno iritantno mi je vidjeti 55, 66, 77, 99 i slične
  • marcio amoroso
    32k
    Neke lige su zabranile te visoke brojeve. I meni je to preseravanje sa brojevima bzvz.
  • Guinness
    1.9k
    Neznam jel to još stoji ali u Španjolskoj je nekad bilo da možeš prijaviti 25 igrača za ligu i brojeve dodijelit od 1 do 25...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.