• Nino Bule
    11.5k
    ne znam ja tko je sta shvatio ahaha, ali eto ubuduce cu umjesto ekstremna pisat ljevija ljevica i desnija desnica pa da se nitko ne osjeca uvrijeđeno
  • xavier
    11.1k


    Meni je svejedno, zovi ih kako god želiš :cool:
  • NORTE
    9.3k
    Hdz je dobio 16,4% glasova od ukupnog broja ljudi koji imaju pravo pristupiti glasanju.
  • Neki tip
    19.4k
    Hdz je dobio 16,4% glasova od ukupnog broja ljudi koji imaju pravo pristupiti glasanju.NORTE

    Potpuno nebitno. Onaj koji nije izašao iskazao je time svoju (ne)volju..

    Pravo glasa je - pravo, ne obveza (i tako je u ogromnoj većini zemalja).

    Naravno da je legitimnost veća što je izlaznost veća, potezalo se tu temu 100x i kad su u pitanju željeni izbori u Dinamu, ali svaki neizašli birač donio je odluku i time doprinijeo rezultatima izbora.
  • Dino
    2.2k
    U stockholmu se ponavljaju izbori, daj Boze da general nadoknadi 11 glasova
  • Markelo
    2.5k
    Iskreno se nadam da nece. Odletjeli su cirkusanti iz živog zida, otisao Culej, Maras i nadam se Glasnovic. Ovaj saziv bi mogao i ličit na nesto
  • Dino
    2.2k

    Glasnovica prvenstveno podrzavam jer je uvijek bio kadar zagrmit na sjednicama, a ne sam dizat rukice kad je velki voda to trazil. Pored toga i vojni je general, ak neko zna voljet drzavu, onda je to sigurno on. Ne znam po cemu bi ovaj saziv bio kvalitetniji od proslih buduci da je opet vecinu odnijela neman koja se ne srami srbinu povjerit neko od ministarstava bez imalo straha od curenja informacija. Il jednostavno vucic sve drzavne tajne zna iz proslog saziva pa im je svejedno.
  • agramZ
    2.3k
    ako ovdje u austriji muslimanka alma zadic iz tuzle moze biti ministrica pravosudja zasto ne bi mogao i milorad iz donje ceranje nesto slicno? :lol:
  • Dino
    2.2k
    muslimanka alma zadic iz tuzle moze biti ministrica pravosudjaagramZ

    Moje isprike, povlacim sve kaj sam reko :lol:
  • Markelo
    2.5k
    Bit ce utoliko kvalitetniji sto nece bit cirkusanata koji ce privlacit paznju iznošenjem iz sabora i vrijedanjem drugih zastupnika. Ovi sto su ušli djeluje više-manje sposobni se ponašat onako kao se ocekuje od zastupnika u saboru. Eto Drele je ušao pa ako ništa u ovom sazivu nece usfalit lošeg humora
  • Kwedi
    3.8k
    Glasnović je toliko kvalitetan zastupnik bio i imao svoj stav pa se prilikom izglasavanja povjerenja Vladi u prvoj godini mandata gdje je njegov glas trebao presuditi ostao - suzdržan. Čovjek nema stav je li Vlada :up: ili :down: , al zato zna sve o jugozombijima. Baš će faliti takve karikature.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Veli Nacional da je Siniša Jagodić (bio) glavni Berin strateg.

    wy7mkpmnvjv0j49q.jpeg
    1q2notb2d898d7q8.jpeg
  • Crusades1986
    9.8k
    Ma Glasnovic je običan cirkusant i galamđija. Svima s tog desnog spektra se politika vodi na kritiziranju HDZa, a kad treba odrzat kvorum u Saboru, Hasanbegovic i Glasnovic ce prvi sjedit i cuvat stolice HDZu.
  • Mališan
    1.7k
    Najsramotnije oko sastavljanja vlade bu to kaj će 8 pripadnika nacionalnih manjina koji nemaju nikakav legitimitet biti jezičac na vagi, zastupnici koji imaju osigurano mjesto s posebnih lista će presuditi za sastav vlade i krojit našu politiku... Ovakav izborni sustav je nakaradan, privid demokracije
  • Dino
    2.2k
    Boze oslobodi komentara...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.