• Crusades1986
    9.5k
    Strasno :monkey:
  • Ero
    930
    Nadam se da će bit 1x,dok se god radi po nečijoj naredbi, neka se gubi.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja sam došo ovdje pogledat jel krivo vidim postavu, ali izgleda da ne. Nemam komentara, odo ja spavat da se ne živciram...

    Realno šta očekivat od trenera koji je svako malo i u Dinamu 2 igro s 6 stopera, da ostale nebuloze ne komentiram...
  • Kwedi
    3.8k
    Igraju protiv najslabije ekipe u ligi. Ja bi isto ubacio klince koji su do jučer igrali LP mladih da vidim jel mogu i u seniorskoj konkurenciji bit dobri.
    Samo po sebi to uopće nije problem.
    Bjelica je igrao s jednom postavom Europu,a drugom ligu.

    Jedini sporan element je loš trener.
  • reziser
    6.2k
    Dečki. Dajmo ovoj postavi šansu. Ne znači da će biti loša igra?
    Zakaj ne dat šansu mlađima kad ova igra do sad nije bila dobra
  • deda
    27.5k
    Problem je što je ovo njemu sve alibi, a ne proba.
  • Dudu
    2.6k
    Čisti alibi, po meni proba je kad 2-3 igrača staviš u kontekst sustava i vidiš kako će funkcionirat..

    Šta možeš vidjet iz ove postave?! Praktički je nemoguće da Ćuže i Kulenović igraju zajedno u špicu, plus šta su ovdje onda i Marin i Oršić, dva lijeva krila, jedno na krivoj poziciji.. Kako Moro i Franjić mogu zajedno, pa nikako..

    Po meni testovi, daj formacije koje misliš igrati, stavi neku okosnicu i isprobavaj profile igrača koji odgovaraju načinu na koji misliš igrati...
  • Crusades1986
    9.5k
    Upravo to. Nakrco je sad 5 mladih igraca i snadite se. Ne kazem da mozda nece dobro igrat i opravdat povjerenje, al ak stavimo to u kontekst zbog cega je postavljen na trenersku poziciju znamo koji je konacni cilj. Izlog, a ne momčad.

    Kaj je sa Majerom? Jel moze on odigrat 4,5 utakmica od prve minute pa da se vidi jel je ili nije...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Malo sad dok gledam , stvar koju sam upratio jest stvarno odlična brojka na toj glavnoj tribini, više nego inače a 30% samo te glavne tribine smije (dobra stvar za vidjet) :smile:
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Evo link: https://www.sedeljka.com/Video/Sport/6438/Arena-Sport-3-(Serbia)
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Odlican sastav. Menadzerski. Tempiranje forme za Hrvoja, Cuzea i ostalu ekipu koja ce na jesen na posudbe od slovenije do istre
  • reziser
    6.2k
    igra za sad standardna
    nikakva kao i do sad
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Da je tek počela sezona, Dinamo bi sa ovakvom igrom pičkarao bi se za opstanak sa Belupom,Inkerom,Istrom pa čak i sa tovarima koji su isto lošiji nego inace šta znaju biti ... :smirk:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.