• Navijač Dinama
    7.3k
    ma znam, ali nakon toga početnog posta svako primjer kad se već iznosi mišljenje, iznesemo i misljenje o potencijalnoj igri i rezultatu , kao predikciju neku :smile:


    Evo moja predikcija

    VŽ-NKDZ 0:1 (Petković) mislim da ce biti min.pobjeda odnosno igrat ce se koliko je potrebno za 3 boda..
  • deda
    27.5k
    Ma slobodno vi u komentarima prognozirate rezu pa zato nam sluzi tema
  • Infinity
    15.2k
    Ja mislim da cemo ih nabit ako smo fizicki spremni. Oni si pali protiv Lokomotive nakon sat vremena. Protiv nas bi trebali isto. Valjda ce se nasim dat igrati. Mogli bi im uvalit 3-4 komada samo u tih pola sata na kraju.
  • Eduardo
    17.2k
    Svi su spremni za sutra, izuzev ozlijeđenog Stojanovića, ali on svakako ima kartone pa ne bi ni mogao igrati u Varaždinu. Ako Moharrami nastavi s nastupima kao što je igrao prije pauze onda nema brige.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    0:3
    Petko, Moharrami, Ademi
  • reziser
    6.2k
    Igor Jovićević prvi će put u subotu (21.05) sjediti na Dinamovoj klupi u službenoj utakmici. Modri gostuju u Varaždinu, tamo gdje su jesenas izgubili (1:0 za domaćine). Priznaje Jovićević da je poseban osjećaj uoči debija-
    - Uzbuđen sam. To je moja prva službena utakmica, premija za moj dosadašnji rad i osjećam veliku odgovornost i sreću da u službenoj utakmici predstavljam stožer Dinama, klub i navijače. U prvoj utakmici odmah ćemo dati naslutiti da idemo angažirano, fokusirano, na pobjedu - rekao je Jovićević i onda nahvalio suparničku momčad.


    - Neće nam biti lako, jer se radi o momčadi koja se bori za ostanak, koja zaslužuje bolje mjesto na ljestvici. Imaju dobru tranziciju i opasne igrače, poput Droždeka, Petkovića, Benka ili Obregona, Đuraseka koji ima dobru kontrolu lopte... Radi se o protivniku kojeg treba ozbiljno shvatiti. Ne smijemo bježati od uloge favorita, idemo na pobjedu, u ovim utakmicama 'nevelikim' treba pobijeđivati da bi se ostvarili ciljevi.


    Zdravstveni karton je praktički prazan, ozlijeđen je tek Petar Stojanović, ali on ni zbog kartona ne može igrati u Varaždinu.
    - Atmosfera je pozitivna, igrači usvajaju zahtjeve koje postavljam pred njih, ne bi trebalo ni puno mijenjati u odnosu na ono što su pokazivali do ovog trenutka. Uostalom, igrači su ti koji su zajedno s bivši trenerom Nenadom Bjelicom ostvarili plus 18 bodova i to je njihova zasluga. I oni će zbog sebe i momčadi i kluba dati maksimum od prve utakmice.
    Traži angažman kao da bodovna razlika ne postoji.


    - Krećemo s osjećajem kao da počinje novo prvenstvo, a ne kao da se nastavlja. I u ovih 10 utakmica pokazat ćemo da zaslužujemo biti šampioni.
  • Mali dioničar
    14k
    Igor Jovićević prvi će put u subotu (21.05) sjediti na Dinamovoj klupi u službenoj utakmici.reziser

    Prvi gol za seniore kluba Igor Jovičević zabio je u prijateljskoj utakmici 16.07.1991. Varteks-HAŠK Gradjanski 0:3. Zabili su i Šuker i Gašpar.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ademi je u pauzi postao napadač, već drugi ili treći jako lijep gol!
  • Dudu
    2.6k
    Bas u stilu klasicnog killera, izbjegao zaledje, okret i kroz noge, klinicki precizno.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Još i penal izborio lol. Možda malo navučen, ali jbg.
  • cron1ck
    1.5k
    Nije navucen, samo se ne vidi iz tog ugla kamere da mu je pokupio desnu nogu, vidi se da ni igraci nisu nesto prigovarali.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ne znam, nisam najbolje vidio pa moguće
  • Bosna86
    11.5k
    e moj Gojak
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.