• Eduardo
    16.8k
    Napokon, nogomet se polako, ali sigurno, vraća u normalno stanje. Nakon tri mjeseca Dinamo se vraća na teren. Omjer snaga nije se ili se ne bi trebao bitno promijeniti od prvog ovosezonskog susreta u Varaždinu. Domaćin se i dalje bori za živu glavu, dok Dinamo maršira prema tituli. Nadamo se da su igrači izvukli neke pouke iz prvog gostovanja i neočekivanog poraza, te da će ovaj puta odraditi posao na pravi način.

Prva utakmica novog trenera na klupi, moglo bi biti zanimljivo.
    26.3k
    Nažalost morali smo izostaviti pitanje "hoćete li prisustvovati utakmici". Vjerujem da ćemo ga možda vratiti već za sljedeću tekmu.
  • Mr Blue
    3.2k
    Je li mogu kao godišnjak gledati tekmu ako nemam MaxTv, Arene i ostala čuda?
  • deda
    26.3k
    Nisam još analizirao kako to funkcionira jer sam se zarekao da neću gledati tekme bez gledatelja. Jedino uživo ako mogu.
  • nkdz
    825
    Je li mogu kao godišnjak gledati tekmu ako nemam MaxTv, Arene i ostala čuda?Mr Blue

ak se ne varam spominjali su da bi svaki godisnjak koji zeli trebao zatraziti max tv to go kod i da onda instalira aplikaciju na lap/mob/ smart tv i onda preko aplikacije gleda u tom nekom razdoblju.
    Ali rekli su da ce jos reci pojedinosti kako do koda
  • deda
    26.3k
    I dalje stoje kod toga da nema gledatelja, nekako sam se ponadao.
  • Stihl
    3k
    Ma već su naporni s tim mjerama, po meni čista glupost
  • Cosey
    411
    Ne očekujem prije domaće protiv Slaven Belupa 17.06.
    16.8k
    to nikad nismo stavili, bar ne točan rezultat.
  • deda
    26.3k
    Moja osobna procjena je 0-3
    6.8k
    to nikad nismo stavili, bar ne točan rezultat.Eduardo

Pa vi admini koji pravite ove teme , onda uz predikciju broja gledatelja(sada u nemogućnosti) stavite možda neki i uvid na kakvu igru očekujete te pot.rezultat ....:razz: :razz: :razz: šala mala
    Samo naprijed, samo podrska :strong:
  • Majki2111
    2.5k
    0-2 Svi golovi u drugom poluvremenu. Prvo poluvrijeme mučenje, drugo na individualnu kvalitetu. Zabit će Gojak i Oršić.
  • Eduardo
    16.8k
    Stavimo konačni ishod utakmice, pobjeda, poraz ili X. Imaš to i sad u prvom postu.