• Pop corn
    4.8k
    Ovo s malim Antom je sve najljepše i naravno da ćemo i što se toga tiče mi dati sve od sebe da se "pomaknu planine" i omoguće lijepe stvari po toj temi!
  • KlasicZg
    515
    Akcija je fenomenalna...jedina žalost je kad pogledam stanje računa i vidim da ne mogu licitirati neke fenomenalne predmete.
  • runtothehills
    382
    Majer ponudio dres za tombolu.

    Fenomenalna akcija, svaka čast organizatorima!
  • Crusades1986
    9.6k
    Ovo je jedan od najboljih projekata u povijesti grupe/udruge. Ovoliku kolicinu empatije, osjećajnosti i svega dobroga u ljudima nisam dugo vidio. :clap:
    Nadam se da ce nam se to vratiti u borbi za naš Dinamo.

    A za ovu gospodu iz GNKa je suvisno trosit rijeci. Ajde sto nisu podrzali akciju, makar je i to jadno i ljigavo, oni jos dijele jezikove juhe igracima zato sto oni osobno odluce podrzat akciju. Mislim ono, jadno je preblaga rijec za njih.
  • marcio amoroso
    32k
    Ja razumijem da se imaju stavovi. Ali ako je humanitarka u pitanju, ako se radi o djeci, ako se udružila cijela Hrvatska i dijaspora, ako se na aukciji nalaze dresovi Hajduka, Rijeke i Osijeka a ti ne daš svojim zaposlenicima da uopće učestvuju, ili im daš prijekor ako su učestvovali onda si ljudsko dno dna. Tu se više ne radi o zastupanju svojih stavova, radi se o ljudskosti.
  • Crusades1986
    9.6k
    Tocno to, znaci u ovo vrijeme u kojem bi se trebalo na neke stvari zazmiriti jednim, a mozda i sa oba oka(navijacke i klupske pripadnosti), oni lupaju totalnu kontru i zabranjuju igracima sudjelovanje u ovako necemu plemenitom. Znaci nije bilo dovoljno ovo sa Bjelicom, ajmo jos malo zgadit ljudima omiljeni klub.

    Pitanje/preporuka. Jel bi bilo korisno ili pametno napisat priopcenje iz udruge da GNK brani igracima sudjelovanje u akciji? Cisto da i neka šira javnost sazna sto oni rade. Ne sumnjam da ce imat efekta u javnosti.
  • Shkera
    19
    Otkud vam to da prigovaraju igračima u vezi sudjelovanja?
  • Eduardo
    17.3k
    Potpisani dres C.Ronalda iz Real Madrida :clap: nažalost je poslužio nekima i za zajebanciju, ali su dečki to riješili brzo :clap:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    kad je već priča o malom Anti, svi su dali svoj doprinos, a i pokazali su kakva su srca kada su se izjasnili da njegova lopta ostaje njemu ,

    isto je netko upitao kada bi se mogao organizirat turnir na Šalati a da sve pare od ulaznica i pića ide u Udrugu pomoć djeci sa down.sindromom

    a onda kao šlag na tortu, odgovor službene stranice Dinamo -to smo mi , sve što mali Ante mora uradit je samo reći svoju želju :smile: :smile: :smile:

    Svaka čast :smile: :strong: :cheer:
  • Pop corn
    4.8k
    Otkud vam to da prigovaraju igračima u vezi sudjelovanja?Shkera

    Prigovaraju? Baš namjerno si tu riječ spomenuo? Ccc
  • Pop corn
    4.8k
    "...pitaju gdje je rođen mali gad, nepokoren k'o njegov heroj grad: Rođen u Zagrebu, mama, rođen u Zagrebu, ja sam rođen u Zagrebu...."

  • Dino
    2.2k
    Svaka cast svima, a posebno Lovri i Luki!
  • Bosna86
    11.6k
    Potpisani dres C.Ronalda iz Real MadridaEduardo

    Je li taj dres likovi bidaju jer očekuju povrat investicije ili iz ljubavi prema Realu?
  • Pop corn
    4.8k
    Je li taj dres likovi bidaju jer očekuju povrat investicije ili iz ljubavi prema Realu?Bosna86

    Kao da nas briga dok ide....
  • Papastrumf
    9.4k

    Volimo Ronalda :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.