• Pop corn
    4.7k
    Udruga “Dinamo to smo mi” najavila je danas pokretanje velike humanitarne akcije za pomoć Klubu roditelja nedonoščadi “Palčići” i nabavku potrebne opreme za novi odjel neonatologije, prerano rođenih beba, gdje su nakon potresa u Zagrebu vraćeni. U tom akciji aktivirali su najbolje hrvatske sportaše diljem Hrvatske, Europe i svijeta s kojima od idućeg tjedna pokreću veliku akciju Humanitarne tombole.

    – Svi znamo kako su navijači Dinama tog jutra između ostalog iznosili i spasili desetak inkubatora i ostale opreme. Sad je vrijeme da se vrate inkubatori u Petrovu. Dinamovi navijači imaju bogatu povijest akcija i suradnje s Klubom roditelja “Palčić gore” i čim smo čuli da su otvorili račun za skupljanje sredstva za novu potrebnu opremu, krenuli smo s idejama kako im pomoći. Na kraju smo osmislili tombolu na kojoj će se naći dresovi, rekviziti i ostale vrijedne stvari najboljih hrvatskih sportaša – rekao je Juraj Čošić, predsjednik Udruge “Dinamo to smo mi”.

    Pozvao je sve navijače Dinama, ali i druge građane da se odazovu akciji i pomognu u nabavci vrijedne opreme za prerano rođenu djecu u Petrovoj bolnici.

    – Tombola će uskoro biti na online platformi na stranici http://tombola.dinamotosmomi.com i svaka donacija će odmah sjedati na račun Kluba roditelja nedonoščadi “Palčić gore”. Već sad “u bubnju” se nalazi respektabilan broj dresova i rekvizita naših sjajnih sportaša, ali ovom prilikom pozivam sve koji se žele priključiti da se jave i pomognu kako bi se “Palčići” što prije vratili u Petrovu. Mi ćemo redovno objavljivati tko se priključio akciji, a o izvlačenju ćemo vas obavijestiti naknadno, ovisno o mjerama vlade vezanim za javna okupljanja – kazao je Čošić dodavši da je ideja da i na tom koncertu sportaši sudjeluju u call centru i tako dodatno pomognu akciji.

    Predsjednica Kluba roditelja nedonoščadi “Palčić gore” Željka Vučko kazala je kako je potrebno kupiti za odjel desetak inkubatora, respiratora i ostale opreme.

    – Vrijednost ove opreme koju nabavljamo je oko 4 milijuna kuna. Mi smo dosad skupili oko 900 000 kuna, a vjerujem da će ova akcija pomoći našem cilju. Hvala svakom sportašu koji je nešto donirao, hvala svakom građaninu koji će se uključiti u akciju, ovo je zaista prava sinergija sportaša i navijača – kazala je Željka Vučko.

    Svjetski prvak u gimnastici Tin Srbić donirao je svoj dres u kojem je osvojio nekoliko prvih medalja.

    – Čim su me dečki kontaktirali i rekli ideju, odmah sam pristao i ponudio im se pomoći. Hvala njima na ovoj akciji, ali hvala svima koji će biti dio nje. Pozivam i ovom prilikom sve kolege sportaše da se odazovu akciji, neka se jave i meni i dečkima iz Udruge sa svojim suvenirima da napunimo bazu na jednom mjestu da pokrenemo lavinu – rekao je Tin Srbić.

    Osim njega, kazano je kako će između ostalog na humaniranoj tomboli u početku biti ponuđene kopačke Velimira Zajeca iz 1982. godine, dresovi srebrnih Zlatka Dalića i Marka Pjace, startni broj skijaša Filipa Zubčića, dresovi nogometaša Filipa Benkovića, Marka Roga, Nikole Katića, košarkaškog reprezentativca Krune Simona, reket tenisača Ive Karlovića, ali i mnogih drugih sportaša.
  • deda
    27.3k
    :clap:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Bravo dečki :clap:
  • Papastrumf
    9.3k
    Bravo za akciju!
    Mala zamjerka samo, trebali ste vec imati spremnu online tombolu kad ste izasli s tim u medije. Vjerojatno bi velik broj ljudi odmah nakon sto procita vijest otisao i kupio tombolu.
  • Pop corn
    4.7k
    Mala zamjerka samo, trebali ste vec imati spremnu online tombolu kad ste izasli s tim u medije. Vjerojatno bi velik broj ljudi odmah nakon sto procita vijest otisao i kupio tombolu.Papastrumf

    Nije bilo moguce zbog birokratskih razloga. Da ne pisem sad tu detalje, znamo zakej smo ovo napravili. ;-)

    A svatko tko zeli kupiti ce kupiti, sad ili za par dana nebitno...
  • Pop corn
    4.7k
    Molim sve koji znaju nekog sportaša (ili njegovog najboljeg prijatelja, mamu, punicu i sl.) da ga kontaktiraju i zamole da se pridruži akciji. Prije toga slobodno mi možete u inbox poslati koga imate na pameti čisto da se ne duplamo ako nam je on već na popisu.

    Također, sve ideje koje imate, slobodno se javite....
  • Pop corn
    4.7k
    Na Facebooku je otvorena posebna grupa Vratimo Palčiće u Petrovu. Molimo vas sve da se priključite grupi, ali isto tako da pozovete sve svoje prijatelje na facebooku (invite opcija) da se priključe ovoj grupi. Nadamo se da nikome nije problem izdvojiti 10-ak minuta i poklikati ih. Fala vam svima. :up:
  • Bosna86
    11.5k
    Facebook grupa je pun pogodak.... Poslije svake objave mi srce zaigra... Često ni sami nismo svjesni koliko je Dinamo velik klub i koliko ga ljudi nosi u srcu kao svoj, iako su možda u putu negdje tu ljubav izgubili ili zametnuli... Hrpa slika mama i male djece gdje se uvijek taj Dinamo nekako provlači... Bravo za sve uključene
  • Zambatine škude
    2k
    Meni je ova kvaka apsolutni show i pobjednik aukcije!
  • Infinity
    15.1k

    Ima neki dokumenarac o Croatiji. Govori se u tom trenutku o zaostatcima Dinama i prikazuje kako su na Maksimiru kvake bile takvog oblike. Valjda nitko nije skuzio o cemu je rijec pa nije maknuo. Sve vezano za Dinamo bilo maknuto, samo kvake ostale.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Kvaka je vrh. Mislio sam ponuditi ali znam da će otići za puno para. Mislim čak za oko 5 tisuća. Da je osvojim bila bi mi na glavnom mjestu u regalu ili čak montirana na ulaznim vratima.
  • Papastrumf
    9.3k
    Ima vrhunskih stvari na aukciji, al ova dijaspora je toliko jaka da se mozes jebat :lol:
  • Pop corn
    4.7k
    Ulaznica iz 1982. je bomba
  • Zambatine škude
    2k
    Zeznuo sam se jer sam na dvije stvari bidao samo da podignem cijenu i sad će artikli ostati kod mene :D

    A niš, preusmjeriti džeparac ili imati razgovor s nekim ne baš rado viđenim likovima na kvartu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.