• agramZ
    2.3k
    2 eura je 2 eura :lol:
  • reziser
    6.4k

    nije ni za mc donald's :joke:
  • Gelipter
    3.5k
    Na Europi ove sezone mislim protiv Shakhtara bili do mene neki oriđiđi Nijemci rekao bih al su znali pola pjesama i pjevali su usudio bih se reć i bolje od mnogih naših derbi navijača. Dost neobičan prizor. Izgleda i Nijemci prate i znaju za prvu bandu Europe haha
  • Bosna86
    11.6k
    Ili su druga ili treća generacija naših vani
  • Navijač Dinama
    7.4k
    na obicnim imas svoju stolicu i to je to.agramZ
    Prije dva tjedna sam bio u Osijeku na tekmi Osijek i Dinamo i otišao sam na zapadnu tribinu jer je naša bila rasprodana(sjever ) i pitam na ulazu redara i policajca kgdje se nalazi mjesto sa karte i on meni kaze na Zapadu samo u loži imaš tocno mjesto a ovo zauzmes koje oces i gotovo
  • xavier
    11.1k
    Na Europi ove sezone mislim protiv Shakhtara bili do mene neki oriđiđi Nijemci rekao bih al su znali pola pjesama i pjevali su usudio bih se reć i bolje od mnogih naših derbi navijačaGelipter

    Kak su "oriđiđi Nijemci" ako znaju pjesme na hrvatskom? Prije naši iz Njemačke koji misle da su veće face ako na tribini pričaju njemački :smile:
  • Gelipter
    3.5k
    Sve je moguće, al kažem po govoru, fizionomiji i stilu su mi baš djelovali kao Nijemci, možda fakat već druga il treća generacija gore, a možda sam i ja popio koju pivicu više pa me sve skupa zavaralo.
  • xavier
    11.1k


    Pošteno :up:
  • agramZ
    2.3k
    dobro ne znam, nisam nikad bio na "normalnoj" tribini.
  • reziser
    6.4k
    Nakon ove dobre predigre mladih, i prolaska dalje,
    vrijeme je da se ove godine naši veliki dečki pokažu protiv tovara i pokažu im gdje im je mjesto
  • marcio amoroso
    32.4k
    Prije naši iz Njemačke koji misle da su veće face ako na tribini pričaju njemački :smile:xavier

    Druga ili treća generacija nažalost bolje priča njemački nego naš, jednostavno im je tako lakše.
    Nemoj misliti da sam i ja ta generacija :rofl:
  • Neki tip
    19.4k
    Na Indexu naslov: Poljud rasprodan!

    A onda u tekstu - sjever rasprodan, a ima ulaznica za zapad i istok. :brow: :lol:

    Eto, ako ikog ovime spriječim da im podari klik na taj članak, učinio sam dobro djelo.
  • Dudu
    2.6k
    Livi, Moha, Teo, Dilaver, Leovac, Moro, Ari, Gojak, Orsa, Kadziror, Petko
  • Neki tip
    19.4k
    Sviđa mi se postava. Drago mi je da se Moha izborio za prvih 11, zaslužio je (a uopće ne spadam među Stojanovićeve "mrzitelje")
  • Kwedi
    3.8k
    ja računam da bi Moha danas igrom mogao biti kinder suprise za tovare
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.