• Sibirski plavac
    1.5k
    Minutu po minutu. :rofl:
    Zovu ih,a ne informiraju se da se podcast zove utakmicu pod utakmicu :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    Ćurković kao komentator i osobno je sjajan lik
  • Infinity
    15.5k
    I ja gledam koji k* :lol:
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Ćurković po meni jedan od najboljih hrvatskih komentatora.Iako realno nije da ima neku preveliku konkurenciju,eventualno Marko Šapit i pokoji komentator sa Sportkluba npr. Ivan Hodoba ili Goran Grgić.
    Mogao sam stavit i Vikija Ivanovića sa HRTa,al mi je postao iritantan kolko lik drka naLiverpool.Ništa nemam protiv oko toga da neko navija za nekoga,ali treba bit umjeren.Lik se više derao kad je liverpool zabio atleticu za 2 1 nego kad je dinamo atalanti dao 4 komada. Čaj je i Šapit u inkubatoru rekao da nebi trebali komentatori toliko pokazivat za kog su.
  • r1oma
    1.5k
    Decki rade sjajan posao u promociji HNL-a. Odlicni gosti :ok:
  • Sibirski plavac
    1.5k
    3 komentara ispod jučerašnjeg a1 podcasta sa Kecmanom i Ćurkom:Prvi komentar-
    Jako interesantni gosti, prepuni informacija; no nažalost Los nije bio zainteresiran. Kužim, možda ne prati toliko HNL kao dečki pa nema o tome što nadodati, ali ljepše mi je vidjeti opuštenu atmosferu, pa čak i čuti ubacivanje Losa uz prekidanje gosta nego ovako. Pitanje - odgovor, pitanje - odgovor. A goruće teme gdje se moglo dost raspraviti poput HNS-a, Lokomotive, tv prava, općenito komentatorskog posla, njihove tv kuće - malo ili nimalo. Da se gosti sami ne zajebavaju, podcast ne bi probio ni ovih sat vremena

    Drugi komentar ispod toga-Los je indirektno rekao svoj stav o HNL-u u segmentu gdje je spomenuo "edipovski odnos Dinama i Lokomotive" i koliko to umanje žar i interes za praćenje. Jbg, ne mogu svi to ignorirati i fokusirati se na teren.

    Treći komentar ispod toga-ja isto zbog toga smatram hnl lošom ligom i ligom koja nije vrijedna spomena i praćenja
  • Sibirski plavac
    1.5k
    I ja tvrdim da loksa ne bi trebala bit u prvoj ligi,ali sad da smatram cijelu ligu lošu radi toga i tvrdim da nije vrijedna praćenja,ne bih rekao.Ima u Europi sličnih primjera.Pa Southampton su prije sprdali da su liverpoolova akademija kolko im igrača kupuju-Sadio Mane,Virgil van Dijk,Danny Ings,Nathaniel Clyne,Rickie Lambert,Adam Lallana,Dejan Lovren.
  • Infinity
    15.5k
    Ti likovi sto vode 'utakmicu po utakmicu' su za ove s inkubatora... Ne znam ni kako bih se izrazio. Njihov podcast nikad nije dosadan. Zanimljivi su, uvijek neka zezancija, proleti im emisija nabrzaka.

    A da je liga LOSA zbog odnosa Dinama i Lokomotive? Jebote, pa ne padaju igracima nogometne sposobnosti zbog odnosa neka dva kluba. Eto mec Varazdin-Slaven bi bio zanimljiviji da u ligi nema Lokomotive. Mo's si mislit. Kazi da te HNL ne zanima i cao. Vise cijenim ljude koji kazu da im je Premiership jednostavno zanimljiviji, da je bolji nogomet nego da mi netko baca neke price zasto ne gleda. Pa HNL ne gleda 'nitko', cudno je da itko smislja opravdanja. Ja kad kazem da gledam cesto trebam reci razlog zasto gledam. Al dobro, on se sad konacno nasao u manjini pa se osjetio ugrozenim. Netipicna situacija za nekog tko ne prati HNL.
  • xavier
    11.4k
    Kako sam već napisao, ne slušam uopće te podcaste jer mi se ne da. Preferiram pisani tekst ili pogledati utakmicu. No to nema veze s ovim što želim napisati.

    Zašto netko tko "ne prati HNL" sudjeluje u podcastu o HNL-u? Što on ima pametnog za reći?
  • deda
    29.5k
    Isto kao i musliman o sušenju špeka, kobasica i izradi kulena i čvaraka
  • Infinity
    15.5k
    Zašto netko tko "ne prati HNL" sudjeluje u podcastu o HNL-u? Što on ima pametnog za reći?xavier

    Navikao je na goste tipa Sammir pa s njima prica o svemu osim o nogometu. I onda ti u goste dodju dva sportska novinara koji bi pricali o sportu.

    Podcast na HNTV cesto pogledam, ljudi su zakon, al ovaj nisam gledao iz razloga sto mi voditelj od ranije ide na onu stvar. Necu ni gledat, dovoljno mi je iz ovog receno.
  • puxigadjurdja
    1.5k

    Hejt prema Losu je apsolutno opravdan.
    Drago mi je da ekipa konačno shvaća koliko je lik samodopadan i negledljiv baš zbog toga.
    Plus taj konstantan suptilni hejt prema Dinamu (ne samo zbog glave).
    Gledam njegove podcaste čisto jer sam očito mazohist.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Losu je Loksa razlog zakaj ne prati HNL,a u isto vrijeme "njegov voljeni Bayern" godinama kupuje najbolje igrače konkurentima u ligi i tako ih oslabljuje. Dortumnd-Gotze,Hummels, Lewandowski
    Schalke-Neuer,Goretzka,Rafinha
    Hoffenheim-Gustavo,Sule,Rudy,Wagner
    Stuttgart- Gomez,Pavard,Kimmich
    Wolfsburg-Mandžukić
    Werder-Pizzaro,Klose,Frings,Gnabry
    Leverkusen-Lucio,Ze Roberto,Ballack
    Koln-Podolski
    Da ne nabrajam dalje,jer ima još dosta ovakvih transfera :rofl:
  • Papastrumf
    10.7k

    Nevezano za Losa, koji je dosadan u pm, ti dečko baš nisi svoj.
    Prvo usporedba dinama i lokomotive s Liverpoolom i South., sad i ovo.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Pa ne uspoređujem nego velim da i drugdje ima loših primjera, a ne samo u Hrvatskoj kak neki kažu. "U drugim zemljama nema nelegalnosti,korupcije,nepravilnosti u sportu,to je samo kod nas" Pun mi je kurac takvih stavova
    Tolko mrzitelja vlastite zemlje ne znam jel ima neka zemlja u Europi i svijetu.Pa jučer članak maturanti maturalac u Hrvatskoj smatraju KAZNOM. Ovo je debeli offtopic sad,al jebiga.Premalo cijenimo svoje.

    Još jedanput debeli offtopic je ovo zadnje kaj sam napisao,ali jbg.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.