• über alles
    1.5k


    Lik ima znanje o NFL-u ko prosjecni gledaoc koji zna malo vise o povijseti lige i to je to.

    Slusati njegovo baljezganje dok je bio draft je bilo bolno.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Pa i nisam rekao da je dobar nego solidan,pa čak bih rekao i prosječan.Dosta puta vidim na stranicama i facebooku sportkluba kako njih dvojicu ljudi hvale da su odlični i da je dosta ljudi radi njih počelo pratiti NFL.Ja sam gledao par tekmi s njima kao komentatorima(ne pratim NFL previše,većinom samo pogledam rezultate i highlightse sa nekih tekmi), i ok su mi bili,ali ništa ekstra posebno.
  • Crusades1986
    10.3k
    Ja sam ga gledo kad je prije mjesec-dva bio na tribini sa Mihom Topicem. Sad nisam ubro da ovaj live pogledam večeras odmah al ću ga svakako pogledat kroz koji dan.

    Jako zanimljiv sugovornik, onak jednostavan, dojmljiv. Ne libi se pričat o bilo kojoj temi i posebno mi se sviđa što često daje primjere iz svakodnevnih situacija sa treninga i utakmica. Za Toplaka govorim...
  • Majki2111
    2.8k
    Javno je reko da je spreman za Dinamo, a reko je i da Tomić mu lrvi pada na pamet ko je za nas dobar. Sa svime bih se složio.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    https://www.youtube.com/watch?v=fVenNPrMFZI&t=2164s
    Još jedan odličan podcast Tribine sa Ljubićem i Pukšarom sa HNTV-a.
    1:17:45-1:25:40-pričaju o Dinamu i "budućem" stadionu
  • agramZ
    2.3k
    tribina je svakako posebno dobar podcast zbog onog sala futsal dinama :heart:
  • Crusades1986
    10.3k


    Bilic jedan od najdrazih ljudi u nogometu, uvijek otvoren, zanimljiv, energican. Uzivam ga gledat u svakom intervjuu.
  • Kwedi
    3.8k
    ...i veliki smrad. Glumi gerilu, alternativa, filozofa, progresivca i iz jebenog WBA, odnosno cijelo desetljeće si van hrvatskog nogometnog konteksta pa ti dođe pitanje iz Sportskih ili nekog drugog medija o Mamiću i ovaj šupak odgovori afirmativno i superlativima o četniku.

    Odvratniji su likovi koji ko fol glume alternativu i intelektualce od primjerice jednog Krune Jurčića koji ne skriva i ne folira se već je otvoreno na nečijoj strani.
  • Kwedi
    3.8k
    Osvrnuo se Bilić i na Zdravka Mamića, čovjeka koji je trenutno u bijegu od hrvatskog pravosuđa zbog pljačke Dinama, ali i čovjeka za kojeg se vjeruje kako i dalje vuče sve konce u Dinamu.

    "Zdravko je napravio Dinamo uspješnim, on je najzaslužniji za tu razliku prema Hajduku. Kad pogledamo sve te igrače koji su stvoreni kroz Dinamo. On je jedan nevjerojatan menadžer i šef kluba. Naravno da su ove druge stvari jako negativne, ako su istina. Dok sam vodio reprezentaciju imao sam jako korektan odnos s njim", rekao je Slaven Bilić.
  • Cosey
    467
    https://www.youtube.com/watch?v=fVenNPrMFZI&t=2164s
    Još jedan odličan podcast Tribine sa Ljubićem i Pukšarom sa HNTV-a.
    1:17:45-1:25:40-pričaju o Dinamu i "budućem" stadionu
    Sibirski plavac

    Zanimljiv pogled i na stadion i na Dinamo.
  • Crusades1986
    10.3k
    da tocno. Al opet, za taj njihov odnos se zna vec jako dugo tak da to nije nista novo i iznenadujuce.
  • Bosna86
    11.6k
    https://m.youtube.com/watch?v=8SeKyKe4VlE&t=43s

    Dobre stvari treba pohvaliti... Ne znam kakva je gledanost HNTV, ali bilo kakav vid Promocije HNL je i vise nego dobrodošao
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Ovaj podcast je fenomenalan.Super mi je kaj imaju i Q&A di često bude zanimljivih pitanja.Sjećam se da su u prvih 5-6 epizoda svim silama molili ljude da im pišu pitanja u komentare jer je brojka bila mizerna,a sad je već standard da imaju cca. 50ak komentara po podcastu.
  • r1oma
    1.5k
    Gostovanje Mihovila Topica i Josipa Korde s Tribina Podcasta u Podcast Inkubatoru. U ovom isjecku su razgovarali s Ivkovicem o Mamicu kao treneru.

    https://youtu.be/hW5L0DuVt-c
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Novi gosti A1 Nogometnog Podcasta su Igor Ćurković i Anđelko Kecman, dio ekipe koja radi sjajan Podcast 'Minutu po minutu' posvećen isključivo HNL-u. S dečkima ćemo razgovarati o njihovom projektu, HNTV-u, ali najviše o novoj sezoni hrvatskog nogometa, ligi i reprezentaciji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.