• Marc
    115
    Ma ovo za korporaciju kao Miho se čudi kako to pravim navijačima Dinama ne smeta i kao sve se zaboravilo sto je on pričao i uzimanje za riječ Bjelice što je pričao.. onda sranje po karakteru od Bjelice ugl nepodnošljivo.. ugl ispada Dinamo najveća mafija i krivac za to što je Hajduk nesposoban.. sve u svemu kmečanje
  • Maxova dijagonala
    630
    Ja sam njih presto slusat kad su stavili pukštasa ispred batija u kombiniranom sastavu dinama i hajduka.
    Tu su mi sve rekli o sebi
  • Izet Hajrović
    2.2k
    Kad smo već kod podcasta, dečki s Bijelo-plavog podcasta su razočarani Bjelicom kao osobom. Jedva su mu oprostili prvi mandat u Dinamu kad je postao trener Osijeka, samim time što je pristao biti trenerom Dinama izdao je svoj matični klub. Kažu da ne razumiju kako može pristati na to kad je upravo njemu 2000. dodijeljen crveni karton u međusobnoj utakmici jer je to kao bilo izrežirano jer je Dinamu trebalo. Ajde taj prvi mandat su mu još nekako oprostili, ali ovaj drugi mandat nikako ne mogu i neće te im je pao na skali od 10 na 1.

    Najviše od svega bih volio da ih natrpamo pošteno u sljedećoj utakmici, i njih i tovare. Kako bi bilo dobro skupiti te sve komentare te ih iskoristiti za motivaciju momčadi.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Ma ovo za korporaciju kao Miho se čudi kako to pravim navijačima Dinama ne smeta i kao sve se zaboravilo sto je on pričao i uzimanje za riječ Bjelice što je pričao.. onda sranje po karakteru od Bjelice ugl nepodnošljivo.. ugl ispada Dinamo najveća mafija i krivac za to što je Hajduk nesposoban.. sve u svemu kmečanjeMarc

    Pogledao, nije tako strašno. Na kraju krajeva puno ljudi je i ovdje preispitivalo te riječi. On veli instagram, stranice itd., jednom rječju trpa sve navijače Dinama u isti koš. Kao svima ili smeta što je rekao ili nikome ne smeta. Ono što je meni zanimljivije je da je Miho pričao o tome kaj se piše u SN-u kao sve super, divno krasno, nova energija i kako se to mora smiriti. I to se slažem, jedino što mi je zanimljivo je da mu SN smetaju kad pišu takve stvari, a ne kad pišu danima hvalospjeve o Hajduku.

    Def je najgori Zizi jer cijelo vrijeme ima taj neki stav ne bi htio biti nekome odvjetnik ili se nekome zamjeriti.
  • Maki2
    663
    Joj kad je Miho reko da se culo u prijenosu kako mu je drago sto je Bjelica doso (implicirajuci da je dinamovac) odma mijenja temu na to kako je bio prehladen na prijenosu.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus Joj kad je Miho reko da se culo u prijenosu kako mu je drago sto je Bjelica doso (implicirajuci da je dinamovac) odma mijenja temu na to kako je bio prehladen na prijenosu.Maki2

    Da. Ne želi reći, priznati da je dinamovac. I neće reći da mu je drago za Bjelicu..
  • vjeko1701
    8.6k
    Topić je išao onako 'ajdučki malo drmat kavez sa generalizacijama i polovičnim implikacijama. Tu je šteta da tamo nema deklariranog Dinamovca koji bi mu malo odgovorio na te stvari ili izvukao neke izjave njegovog kampa koje su svašta "priznale" o nogometnoj zbilji u Hrvatskoj kad su mu ove "daleko najgore ikad".
  • bluepower86
    961


    Licemjeri s bp podcasta koji su placeni od kluba za svoje aktivnosti i propagandu Nk osijeka?Koji vec par sezona zele da imaju moc lobiranja u hns-u poput Dinama i hajduka?Koji bi dali sve da osvoje naslov makar na prljav nacin?To su ti koji pljuju trenera koji im je ostvario najbolji rezultat ikada tocnije 2mjesto u hnl-u.Gosp.Mihovil neka se pozabavi udrugom nh koja kamatari klub putem clanarina umjesto vodi brigu o najvecem i najboljem Hrvatskom klubu.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Dio o folderu sa screenshotovima mi je isto dobar. Hvala Bogu imamo i mi nekog tko o tome brine. :D
  • Zagi
    7.9k
    Hvala Bogu imamo i mi nekog tko o tome brineMali Zeus

    Kaj o screenshotovima njihovog licemjerja?

    Treba donirat kaj za novu sobu sa serverima? Novi hardovi su veliki ali ipak ne toliko..
  • Maxova dijagonala
    630
    Jel licemjerno da dva srbina(subasic i livaja) pjevaju mrzim Dinamo srpsko ime to? Usput jedan od njih je ljubio grb Dinama. Amo malo o tome moji dragi tribinaši...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.