• Ludovic IX
    6.1k
    Nažalost, mislim da oni razmišljaju kako imaju 6(9)bodova prednosti. I da se orsi transfer ne smije stopireti ako to želi i to je to. Samo mi i orsic nije jasan. Ok, igrat ćeš protiv par vrhunskih klubova ovu polusezonu i ispast u drugu ligu. Ligu prvaka više vidjet nece
  • Orc123
    6k
    Budimo realni, 99% da ce peihvatiti da u 30oj godini ostvari transfer karijere u najjacu Ligu u svijetu. Bez obzira ato je klub sa začenja obo bi za njega bila kruna karijere. Ako mu je to zelja dinamo i mi nemamo pravo mu to uskratiti...na upravi je da pronađe zamjenu koliko toliko dostojnu. Rukavina moze u rotaciji ali nama i da orsa ne ode fali jedno krilo tako da....pustimo Orši da odluci. Kako god odluci on ce biti jedna od najvecih legenda kluba!
  • Zagi
    5.8k
    Ako Orša stvarno ode, zamjene su već tu.
    Špikić i Rukavina
    Treba nam desno krilo u tom slučaju.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Sad je kod nas kaos. Mogu misliti da mobiteli gore i da ima ucjenjivanja i svega. Oršin menadžer sigurno ima kontakt sa obje strane i uvjeren sam da sugestije nisu iste.

    Isto tako ne razumijem Čačića koji jw kao SD. Pa imaš sad mogućnost složiti momčad po svom ukusu i ne radiš doslovno ništa. Jedino jw kadar skresan i na tome mu čestitam.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Ligu prvaka više vidjet neceLudovic IX

    Previše je kod nas napuhano tih 6 tekmi LP u sezoni za koje imaš otprilike 50% šanse da će ih dohvatit. To definitivno nije takav motiv igračima koliko se kod nas preuveličava (iako je nesumnjivo velika stvar pogotovo u pravom kontekstu) .

    Igrač sigurno ne razmišlja da će 100% igrat drugu ligu iduće sezone kad su na 3 boda od ostanka i pojačavaju se. Novac je veći, igraš 3 i pol mjeseca PL sigurno, novi izazov. A čak i da ispadneš igraš Championship koji je solidna liga i novac ti ostaje, kupove imaš, novi pokušaj ulaska u najjaču ligu svijeta.

    Ne treba se zavarat da je igrat HNL ne znam kakav standard pa ti to klubovi tipa Southampton ne mogu pružit
  • xyz
    840


    Pa Čačića se ništa ne pita. Ni njemu nije sigurno drago da su ga gurnili i u tu ulogu iako se nikad u životu nije time bavio. On sada mora, uz svoj trenerski posao, stalno imati mobitel u džepu. Nema fokus samo na ekipu i pripremu. Nije ovo uloga menadžera kao u Engleskoj gdje imaš pomoćne trenere koji vode treninge. Kod nas imaš Peternaca...
  • xyz
    840
    Mislim da bi trebali pokušati s Brekalom, ako Orša ode. S Wolfsburgom i Kovačem bi se dalo dogovoriti samo je pitanje da li je on voljan. I brat mu je tu pa ono, a i lijepa je prilika za novi početak.
  • Captain America
    15.1k
    Nije htio bit ovdje s 18, a doć će sada... Vraćamo se na bitange poput Fernandesa i sličnih, ovakvog ko Oršu nećemo više naći.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Do kad traje prijelazni rok? Mislim da bi bilo korektno od Orse da ak vec ide da odigra prvu domacu sredinom sijecnja da se pozdravi od nas, ako je ikako moguce...
  • xyz
    840


    Ja bih najradije da Orša ostane do kraja karijere, ali ako već do toga dođe da ode, jbg...
    S 18 si balavac koji ne razmišlja o ničemu, ali s 24 već poprilično sazriješ i možeš razlučiti neke stvari tako da ne bih bio toliko skeptičan prema njemu.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Ide Brekalo u moćnu Monzu.
  • Jurki
    9.6k
    Decki ok PL ali treba uzeti u obzir da Orsi nece s 30 godina dati duplo vecu placu nego tu. Kad skalkuliras k tome sve troskove na istom bu nego ovdje. Treba vleci za sobom celu familiju.. bla bla milijardu stvari.
    Isto tak mislim da je Orsi bitno da igra konstantno jer ako ga u Eng posjednu na klupu, moze se pozdraviti s repkom (znamo kakav ima tretman kod zalizanog). Covjek igra u klubu kojeg voli, egzistenciju je osigural.
    Ajd jedino ako mu je zelja da se okusa tam.
    Isto sranje se pisalo lani da ide u raspali Burnley pa je ostal.
    Moje skromno misljenje je 90:10 da Orsa ostaje.
    Ovi moraju nekaj pisati pa pisu gluposti. Svaki jebeni prijelazni rok isti kurac isti tekstovi.
  • Orc123
    6k
    Da dinamo nije stopirao on bi ošo u Burnly....i sam je reko da mu je premier liga najveca zelja tako da....Brekalo ide u Monzu tako da je to gotovo...
  • marcio amoroso
    33.8k
    Dajte ljudi ne budite smijesni!!
    Za koga da ostane tu??
    Za 3, 4 tisuće koji su redovni?
    Za ovu stoku u upravi i u Međugorju?
    Za HNL gdje se neke ne smije pogledati?
    Za ovaj Maksimir koji se raspada i koji se neće napraviti minimalno još 3 godine.


    Neka ide dečko i uživa u nogometu. Zaslužio je sve, a nas je zadužio za sva vremena. Ustanite kad kažete Oršić!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions