• xyz
    840


    Virozni su. Očekuju ih do kraja tjedna...
  • Mrvica
    3.6k

    Hvala puno na odg
  • maddaddam
    2.9k
    Možda se Bulat nametne na šestici...xyz

    Vrijeme bi mu bilo. Valjda se oporavio od ozljede.

    Nisam to vidio, neće dolazit uopće u Rovinj?Mrvica

    Nadajmo se da će se naknadno priključiti.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Sta nije neko lupio da Bulat ide u Lokomotivu na posudbu?
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Je, al ne znam tko, ima ih i pouzdanih :lol:
  • flexXy
    2k
    Nisam bas lupio za Bulata, dobio sam info od jednog lika kaj radi u Loksi. Rekao je ak ne bude odlazaka u veznoj liniji Dinama da ce im doci Bulat odradit polusezonu. Jedino da me lik trolao al ne vjerujem.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Index vec slaze postave bez Orsica :vomit: Nadam se da nas svi skupa trolaju jer Orsa je rekao na SPu da ostaje.
  • Krizy
    38.4k
    Oršić je samo golom protiv Chelseaja donio klubu 2.8 milijuna eura, ne moramo dalje ni računati. Još bitnije je što nam znači ne gledajući novac uopće.
    Prodaja za 7 milijuna bi bila smiješna, naravno da nam vrijedi puno više od toga koliko možemo dobiti za njega.
    tj1ydmdkqs4c1axf.jpeg
  • bbb medimurje
    3k
    Ak orsa stvarno ode i uz sve probleme oko uprave onda tu po meni zapocinje nas pad :
    1.rezultatski
    2.manja posjecenost utakmica
    3.financijski
    4.europski pad (proljece u europi,pad koeficijenta)

    Tak da me po prvi put strah za sljedecu sezonu i naslov prvaka
  • deda
    29.6k
    Ponuda od 8 m je navodno iz Aston Ville.
  • dinamo vitez
    214
    Otišao Orša ili ne, mi moramo pronaći igrače. Baturina na stranu, ne čini mi se kao da u omladinskom pogonu/posudbama imamo igrače koji će za godinu-dvije biti spremni. Naravno da jedan prijelazni rok može sve promijeniti kao recimo 2018. kad smo doveli 7-8 odličnih igrača (Oršić, Majer, Theophile, Leovac, Šunjić, Kadzior, Petković, Dilaver) ali realno je tako nešto teško očekivati ponovno.

    Činjenica je da Oršić i Ademi, pa i Ristovski, Drmić, donekle i Mišić i Petković više nisu u cvijetu mladosti i treba im polako početi tražiti zamjene. Ako Oršić i spomenuti i ne odu, opet ćemo kroz godinu-dvije-tri morati imati spremne igrače kako ovi budu padali.
  • Captain America
    15.2k
    Ne vjerujem da je neko tamo stvarno tolko malouman da proda igrača kojeg bi trebalo čekat mjesto u upravi za 7, 8 godina za isti iznos za koji su ovi dolje Pijuka koji zabija svaku desetu.

    Niko nije iznad kluba, al Orša je par pikometara ispod.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Jebi se Emery, imas dosta igraca i love. Trazi u nekom drugom klubu protiv kojeg si igrao s Villarrealom.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Dinamu ne triba tih 6-8M eura za Orsica to nije upitno, stvar je isključivo na Oršiću. A znamo da je već reka šta se njega tiče on bi tu zavrsija karijeru i točka! Takav stav može narušit jedino stanje trenutno u klubu, al iskreno mislim da se igrači tim nit ne bave zajedno sa stručnim stožerom. Dinamo je ipak sila a ne neki klub iz provincije!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions