• Noel
    5.9k
    Gdje je gospon Mbuku?
  • Krizy
    43.1k
    Zadnji put kad smo igrali s jako puno naših mladih igrača i prosjekom godina 23,7 smo imali gol-razliku 0:15 i nula bodova.

    Startne postave Dinama u europskim natjecanjima s prosječnom dobi ispod 24 godine:

    22,4 - Flora 0:1 Dinamo
    23,9 - Dinamo 1:0 Flora
    23,2 - Dinamo 3:2 NEC
    23,2 - Dinamo 1:7 Lyon
    23,5 - Dinamo 1:0 Fola Esch
    23,6 - Ludogorets 1:1 Dinamo
    23,7 - Porto 3:0 Dinamo
    23,7 - Dinamo 0:1 Lyon
    23,8 - Dinamo 5:2 Ekranas
    23,8 - Dinamo 1:1 Dynamo K.
    23,8 - Chornomorets 2:1 Dinamo
    23,9 - Dinamo 0:2 PSG
    23,9 - Dinamo 1:1 Skenderbeu

    Očajni rezultati.

    Dinamo ne može igrati europske utakmice s Pavićem, Mikićem ili previše neiskusnih igrača, ne znam kako neki ne mogu to shvatiti.

    Morao sam napisati nakon jako puno "obračuna" jučer i danas u vezi forsiranja mladih igrača iz škole u europskim utakmicama te usporedbama s bogatim Salzburgom, Monacom i sličnim klubovima koji su imali neke dobre sezone s mladim momčadima.
  • NitkoBitan
    17k
    Kad sam ja rekao da trebamo sesticu koja ce zamjenit Misica (u slucaju ozljede ili mozda cak lose forme) neki su mi pisali da imamo Pavica...

    Trebas ljudima neke stvari nacrtat. I nema smisla usporedivat Monaco i Salzburg s nama jer oni raspolazu puno vecim sredstvima i "bazenima" igraca. Mi imamo jednog Pavica, a oni ih imaju vjerojatno 3 (valjda kuzite) i filtriraju najboljeg.
  • Krizy
    43.1k
    Pa jasno, oni skautiraju po cijelom svijetu i ulažu više u transfere za Liefering nego mi u prvu momčad.
    Smiješne usporedbe.
    I opet rezultatima nismo ništa lošiji.
  • NitkoBitan
    17k
    Ruku na srce mozda je i Pavic bolji u smislu da je alternativa Ademi. Ali jbg o tome se trebalo prije razmisljat, sad je kasno.

    Krunice u ruke i molit se Bogu da Misic bude zdrav i nekartoniran. Iako i sam Misic ima puno defanzivnih nedostataka pa cemo vidjet kako ce to izgledat u LP. Nekompaktnost izmedu veznog reda i obrane je stvar koja je problem i kojom se treba pozabavit trener.
  • Daliban
    1.6k
    Pavić prema nazad igra bolje, discipliranije i taktički zrelije od svih naših veznih igrača uključujući Marka Roga. Čak je i previše konzervativan. Ponekad treba slobodnije otići naprijed, napasti određene prostore, ali ipak je tek počeo skupljati prve minute i još ga pere trema.
  • dinon7
    849
    A možda njihova razmišljanja idu u smjeru Roga. Možda Marko bude taj koji će krpati kad Mišića ne bude (ako ga ne bude). Jer Ademi i Pavić zasigurno nisu ti koji bi trebali krpati te pozicije u ligi prvaka. Za većinu u HNL-u će njih dvoje biti i vise nego dovoljni.
  • Omake
    2.5k
    Možda se gleda kako će se Pavić i Čaić razvijati ove godine. Ako to ne bude u zacrtanoj razini vjerojatno će se ići po Mmaee level šesticu.
  • Laugreano
    2.5k
    Dinamo zapratio Mbukua na instagramu. Dobrodosao!
  • Omake
    2.5k
    Nathko dobrodošao!
  • NitkoBitan
    17k
    Embuku > Embapej
  • Big Daddy
    1.1k
    Ovaj ce istisnuti Petka!
  • don
    5.5k
    dobrodošao :fire:

    IMG-3203.jpg

    IMG-3204.webp
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions