• BBB Mataa998
    1.4k

    Lijevo Ogi i Perkovic,veznih sasvim dovoljno,stoper pred dolaskom. Ovog trenutka je prioritet desno krilo,pa tek onda sve ostalo
  • Ivdzo11
    3.5k
    prosao je lijecnicki :grin:
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Matković bi po meni bio top transfer, realno dečko vrijedi toliko koliko vrijedi i činjenica je da je ogroman talent i po meni trenutno gledajući daleko najozbiljniji kandidat da bude prva špica repke. Naravno da do toga mora još puno radit, ali baš u Dinamu gdje će imat puno bolje suigrače i igrat s puno jačim protivnicima vidim kod njega ogroman prostor za napredak. Ako ostane na zemlji i radi mislim da bi nam se višestruko isplatio. Nadam se da ima istine u tome, ali vjerujem da se neće ići i po Pašalića i Matkovića jer bi to ipak bile ozbiljne pare, mislim da će se ganjat jednog od njih dva.
  • Ivanmtk
    859
    nemoj Perkovića lijevo molim te. Stoper je i točka!
  • Nemrem igra Dinamo
    1.1k
    Kaj mislite o Šunjiću? Besplatan, poznaje klub i bar u rotaciji bi nam po mojem mišljenju dobro došao na šestici...
  • MAGDA7
    3
    Mislim da će Dinamo možda prije potrošiti novce na Matkovića nego na Pašalića jer je veći zalog za budućnost a i mlađi je 5 godina, a osobno se ne mogu odlučiti koga bi radije u Dinamu.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Moje mišljenje je da nam može poslužit za rotaciju, a i da njemu može dolazak u Dinamo dobro doć. Ali, po mom ne vrijedi ga dovodit za više od 300-400k eura plaće.
  • Jaki991
    16
    Za Matkovica su prije mjesec dana odbili ponudu od 7 milja, Boto je vec izjavljivao kak ga ne misle prodavat i kak im je on projekt kluba, mislim da je takav lik ozbiljniji od Miskovica ili Sikica kad tak nes izjavi…

    Volio bi da dode al ne znam na koju foru je to izvedivo, ak ne treba Miereza probat izganjat, te dvije i pol, tri milje moramo imat.
  • Dudu9
    602
    Između Matković i Pašalić je 6 godina razlike, tako da kod iduceg transfera ako budu dobro igrali Matković vrijedit 20mil a pasalic 7 slično ko i Ivanušec
  • Nemrem igra Dinamo
    1.1k

    Tu se slažem, a obzirom na politiku plaća, mislim da bi i to možda bilo previše. Možda 250-300k, uz neke bonuse za rezultat i osobne ciljeve.
    U svakom slučaju vrlo dobar rotacijski igrač,da se malo Miško rastereti...
  • San Lorenzo
    12.8k
    Volio bi da dode al ne znam na koju foru je to izvedivo, ak ne treba Miereza probat izganjat, te dvije i pol, tri milje moramo imatJaki991

    Netko je vjerojatno blebnuo glupost i sad se smije na račun koliko se ljudi uhvatilo za to.
    Ako se uopće pregovara s Osijekom u vezi nekoga, možda je Bukvić, obzirom na ganjanje Šotičeka i Pašalića zadnjih dana.
  • don
    2.6k
    Dinamov skaut Dario Dabac u Japanu je pronašao dva potencijalna igrača o kojima se Marić dodatno raspitao kod Takura Kaneka i Takuye Ogiware, od obojice dobio samo riječi pohvale o spomenutim nogometašima.


    Ali Dinamo "na pameti" ima još dva desna krila. Jednog je Marko Marić pronašao u prvoj francuskoj ligi, drugog u engleskom Championshipu. Obojica su spremni već sutra sjesti na avion i prvim letom doći u Zagreb. A posebno je zanimljiv taj igrač iz Championshipa, on je prošle sezone imao dobre brojke, isporučio ukupno 15-ak golova i asistencija


    Desna krila iz Championshipa: https://www.transfermarkt.com/detailsuche/spielerdetail/suche/48977294
  • NitkoBitan
    13.6k
    Nadam se da ne racunamo na japansko trziste. To nam treba biti "last resort" rjesenje.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Za pojačanja se ne bojim (barem zasad), prijelazni rok je tek počeo, europsko itd...

    Zanimljiviji mi je ovaj dio u kojem je Torrente koji je prema Capologyju u Granadi imao skoro 300 000 godišnje prihvatio ono što je Šotiček odbio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions