• Jos-Optimus
    873
    kuha u smislu da je je pred realizacijom. Ja mislim da je hype opravdan jer mali je brutalan
  • Laugreano
    1.8k
    Naj nelogicniji transfer bi to bio. Ne vidim di bi mi tu imali ikakvu korist.
  • Dubbbrava
    208
    Koliko znam on je bez kluba trenutno
  • Jos-Optimus
    873
    A možda i ne bi. Misliš da se ne isplati dovesti dečka koji bi mogao biti nova hrvatska devetka?
  • Izet Hajrović
    1.5k
    u kontekstu budućnosti apsolutno da, ali on nam neće biti od pomoći ove sezone. Može li zamijeniti Petka u slučaju odlaska? Teško. Na desnom krilu ga ne želim zamišljati. Eventualno bi mu odgovarala formacija s 2 napadača, ali ne vjerujem da ćemo posezati za time osim ako baš zaglibimo kao prošle sezone.
  • Orc123
    6.1k
    on nije 9ka nit ce ro ikad biti.....on je između krila i lazne 9ke ko kramaric ali nisu ni malo slicni. Mali bi mogao biti dobeo krilo ali ja ne vidim nacin kako da se taj transfer dogovori!? I pod kojim uvjetima. To ni znacilo da smo de odrekli kompletnog budzeta na mladica a nismo rijesili skoro ni jednu kriticnu poziciju u ekipi, stovise cak smo i oslabljeni od prosle dezone a tad smo jedva se provukli kroz ligu a Europi smo u Konfederaciji bili u vecini slucajeva jako losi!? Kako sa slicnim kadrom izboriti sada LP ili biti neki bitan faktor u europi?
  • scooniepenn
    2.3k

    Ima ženu Hrvaticu, kao i Fernandes, Sigali, Ibanez itd.
  • Facke
    2.7k


    Nemres prije nek kaj je mali opce igral za nas reci da od njega ove sezone nema koristi. Mozda bu uprave on , ak se stvarne na tomu dela, zabil 25 gola v sezone.

    A kulke mi je poznate Boto nema namjeru prodati Matkovica.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Radije bih da ozbiljnija sredstva uložimo u dokazane igrače koji će praviti razliku u Europi, a da Matkoviće, Šotičeke i ostale ne propuštamo dovesti dok su još klinci (osim ako struka ne misli da je zaista Matković taj)
  • miro
    3.6k
    znači ima i stranaca koji razumiju našu bol :sweat:
  • Keyser Soze
    8.7k
    Vjerojatno se isplati, neka o tom odlučuje SD. Ja kažem to u smislu da je prosječnom navijaču Dinama najbitniji rezultat i ako dečko neće biti game changer ti će ljudi biti razočarani, a realno ne možeš očekivati od 18-godišnjaka da bude igrač odluke. Ne znam jesmo li u poziciji da istrpimo takvog igrača.
  • Jos-Optimus
    873
    Figurativno sam pričao o napadaču. Tu danima 90% foruma sere kako nam treba brzi, lagan, moderan igrač.. Sad je ovaj brutalan, ali je premlad. Nikad nam ništa ne valja. Ako bi mali došao - ja bih bio presretan, jer će biti top od igrača..i to, uvjeren sam, odmah
  • scooniepenn
    2.3k
    Matković sigurno nije prevaga u ovom trenutku i kao takvog ga ne treba niti promatrati, ali da bismo imali trenutne koristi bi sigurno. Meni se taj posao čini nerealan, ali mogu reći kako i vrlo površan nogometni pratitelj odmah vidi o kakvom se talentu radi. Po istom principu kao što sam u ono malo što sam gledao Nou Mikića vrlo jasno razaznao da su njegovi dometi enormni i da bi mogao biti desni bek svjetske klase.
  • Paggini
    11k
    Vi sad pricate kao da Matković ne zna loptu udariti hahah. Dečko je izvanredan talent i vec sada jako, jako dobar igrac koji bi u boljem timu samo dobio na kvaliteti.

    5 milijuna za njega je dobra cijena, gledajuci kontekst trzista, inflacije i talenta kojeg mali ima.
  • Ludovic IX
    6.2k
    to je zajebano.. jedan messi je dobio priliku tek sa 18. neznam što sad jedu ovi klinci iz barcelone ali kako su oni odlučili dat priliku klincima od 16, nije mi jasno

    mi kad smo zurili sa klincima , obično smo zajebali i njih i sebe.. (gvardijol i kova su prije izuzeci nego pravilo s time da gvardijol i nije toliko prije vremena dobio priliku)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions