• austrijanac
    2.9k
    Duplerica u Marci je imala puno veći rezultat od samog pozova Modrica.

    Marketinški awareness koji je postignut time je po meni puno bitniji nego sami poziv Luki.

    Ljudi pišu o tome, svaka šuša na Linkedinu piše o tome, i po meni je to veći uspjeh nego njegov dolazak.


    Simp i ostale fore koje pojedini se usuđuju nazivat su smiješne i nikakve.
  • Banana 2
    472
    Ljudi pišu o tome, svaka šuša na Linkedinu piše o tome, i po meni je to veći uspjeh nego njegov dolazak.austrijanac

    Neka me mlađi isprave, ali ovo bi u zoomer rječniku bio cope.
  • Nino Bule
    12k
    Dobro je banana ne moras po 7 puta ponavljat istu poantu, napisao si sta mislis; netko drugi se ne slaze, nauci se zivit sa tim, lupas ko maksim po diviziji svaki dan citav dan
  • austrijanac
    2.9k

    Tebe niko ne može ispravit, to smo već davno ustvrdili.

    Tupiš dosta stvari bez pokrića, širiš negativu i prozivaš koga god stigneš.

    Zvučiš kao nekog koga su potjerali iz nekog amaterskog kluba pa prosipaš pamet na forumima.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Nisam ga ni ja puno gledao, na zadnjem okupljanju U-19 uz našeg Pavića najbolji igrač... Dobar posao Lokomotive koja će sigurno znati što i kako s njim..
  • Banana 2
    472
    Dobro je banana ne moras po 7 puta ponavljat istu poantu, napisao si sta mislis; netko drugi se ne slaze, nauci se zivit sa tim, lupas ko maksim po diviziji svaki dan citav danNino Bule

    Ne da se ni meni. Radije bih napisao jednom i ćao.

    Svi ste milijun puta ponovili da je to vrhunski marketinški potez, ali ne prozivate se međusobno za ponavljanje. Netko jednom napiše da se ne slaže, a onda stane iza svojih riječi kada se oplete po njemu i odmah ga se proziva da se šatro ponavlja.

    Sve marketinške i komercijalne fantazije za pumpanje budžeta o kojima tu svakodnevno sanjarite se temelje na Modriću. Bez Modrića sve pada u vodu. Modrić je ispao gambit koji smo popušili i sad smo ostali popišani i izgledamo kao neuspješna kopija Hajduka.
  • Nino Bule
    12k
    Dobro je stari naporan si, dakle 100 puta si istu stvar napisao, nije stvar "šatro ponavljanja" nego ubijaš u pojam i uništavaš temu, nisam ni prvi ni zadnji koji je ovo primjetio a nista ne pisem na ovoj temi jer svaki put kad uđem teroriziras temu glupostima, i to je tvoje pravo samo daj smanji broj upisa na 5 dnevno a ne 5 u 20 minuta na istu temu s istim sadrzajem.

    Edit: i pisanje da je suprotno misljenje "cope" i udaranje odgovora na sve nije nikakvo stajanje iza svojih rijeci nego pisanje samo da bi se pisalo, doslovno ti upisi granice s trolanjem
  • sanjinlego
    2.3k


    Dinamo, tu mislim i na nas navijače NIKADA NE MOŽE BITI KOPIJA hajduka. Po svemu smo daleko iznad!

    Vezano uz Modrića, konkretno .. odradili smo gospodski oglas, pokušali ga olakšati, poslali ljude na El Clasico ..

    A nismo slali navijače da špijuniraju njegovu kuću, i je ili nije donio posteljinu, gaće ili što već ..
  • Krizy
    38.4k
    Na starom profilu Banana je vrijeđao druge jer se ne slažu s njim i onda cvilio da mu se obriše profil i svi upisi.
  • Banana 2
    472
    Na starom profilu Banana je vrijeđao druge jer se ne slažu s njim i onda cvilio da mu se obriše profil i svi upisi.Krizy

    Ne nego sam svakodevno bio vrijeđan i napadan od strane valjda 10 ljudi. Vrijeđao si me i ti neki dan pa ti nisam ništa odgovorio jer nisam želio praviti dramu. Ovo je odličan primjer vašeg sektaškog izvrtanja stvari.
  • Nino Bule
    12k
    Pa kad je toliko drame a jedina zajednicka tocka si ti, zapitaj se da nije nesto i do tebe mozda, u svakom slucaju preporucam ti da malo pustis tipkovnicu da se ohladi i smanjis broj upisa bar na ovoj temi
  • Krizy
    38.4k


    Sumnjiv si mi od prvog posta.Ban

    Ma sad i ti sereš, bez uvrede.Ban

    A iskreno me boli ona stvar je li tebi neugodno ili ne.Ban

    Baš si jadna žrtva, koja laže da ne vrijeđa druge i petlja se u posao moderature, pa cvili i traži brisanje svih upisa i profila kada netko uzvrati.

    Misliš da si uvijek u pravu i ne poštuješ mišljenja drugih.
    Genijalni upisi u kojima želiš Prosinečkog za trenera i gdje je Mišić u svakom drugom upisu ratkapa, odron i slično su još jedan biser.
  • Banana 2
    472
    Baš si jadna žrtva, koja laže da ne vrijeđa druge pa cvili i traži brisanje svih upisa i profila kada netko uzvrati.Krizy

    Reći nekome da je iz nekog razloga sumnjiv nije uvreda, kao ni ostatak ovih citata. Nazvati nekoga ograničenim je uvreda, a to si ti meni napisao jučer.
  • Krizy
    38.4k

    To je uvreda, a nije uvreda napisati kolegi da sere?
    I ograničen si jer vrijeđaš ljude koji su tek došli u klub i misliš da si u svemu u pravu.

    Najbahatija osoba u povijesti ovoga foruma.

    Eto sad nastavi cviliti jer ti je uzvraćeno.
  • Banana 2
    472
    To je uvreda, a nije uvreda napisati kolegi da sere?Krizy

    Kolokvijalno, to znači da pretjeruje. Hvataš se za slamke.

    I ograničen si jer vrijeđaš ljude koji su tek došli u klub i misliš da si u svemu u pravu.Krizy

    Došli smo do suštine problema. Nisam ulizica i cheerleaderica pa se usuđujem kritizirati odluke novih ljudi u klubu kada se s tim odlukama ne slažem umjesto da samo poslušnički kimam glavom i po n-ti put ponavljam jednu te istu stvar kao i svaka druga osoba na ovom forumu jer svi znamo da fantazije tako postaju stvarnost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions