• Droljo
    6.4k
    Pa jel realno da Varazdin npr. ne pusti Zeleniku za 300k? Naravno, tražit će 600k.LaznjakProsineckog
    Ja već dugo govorim da treba ići pederski. Nazvat zeleniku i reć mu da ga želimo al ne damo varaždinu više od 150 000 eura i točka. Pa kad on ode kod direktora i veli da želi ići brzo se budu dogovorili. Nezadovoljan igrač ne treba nikome. Da vidiš kak je na brzinu zadužio klub i kak ga se pušta ispod cijene. Znaju to i naši igrači odigrati, bez brige.
  • Orc123
    6k
    Koga bi vi vratili s posudbe? Ja jedino mozda Gurlicu da bude 5. Stoper, a Zivkovica bi vratio Loxi ja 1. Godinu.
    Kolko sam gledao cak mi je Gurlica kvalitetniji od Zivkovica jer je puno brzi i jaci tehnicki na lopti.
    Mislim da ostali sto su na posudbama, sa nicim si nisu kupili kartu za povratak. Neki su odavno izgubljen slucaj, a nekima treba dati jos jednu sezonu da se vidi da li jesu ili nisu za Dinamo.
  • emilperska
    4.4k

    Ja se slažem da HNL klubovima treba pokazat zube što se tog tiče.. Ovo više nije razdoblje glavate spodobe i beskonačnih rikverca..
    Nazvat Šotičeka i reć gle stari, mi te želimo. Ali predsjednik tvog kluba radi probleme, pa nazvat njegovog starog..
    Ista stvar sa Zelenikom.. Olivere mi te želimo za drugog golmana, jedna ozljeda te dijeli od starta u LP. Mi možemo platiti 300k EUR s obzirom na tvoje godine i ugovor kojeg imaš, tvoj sadašnji klub radi probleme pa ti vidi..

    Još samo fali da se dogovorimo s Mudrim, pa Šikić za njega traži milijun jer smo mi u pitanju..
    Hajduk to radi puno perfidnije, njih nitko ne reketari u HNL-u kao nas iako su puni javnog novca, apartmana bla bla.. Kad je onaj bahati australac htio iz Gorice u Hajduk, uvjerili su ga maltene da štrajka glađu. Na kraju je za 200k otišao. Mi bi platili 1,2 mil tad..
  • Zagi
    5.8k
    Jedno kaj je taj način protiv svih propisa.
    Jest da se to kod nas krši svako malo ali ...
  • Paggini
    10.4k
    Nama je u interesu imati dobre odnose s drugim klubovima, ponajviše Lokomotivom, a ovakve stvari kao što je zaobilaženje Šikića, vrbovanje igrača privatno sigurno neće pomoći u takvim odnosima na dugoročni period radi kratkoročnog profita...

    Slažem se da u obzir ne bi više trebalo dolaziti keširanje milijuna i milijuna za kojekakve Štefulje, Špikiće, Atienwene i ostale, ali nisam ni za opciju etičko sivih aktivnosti. Na kraju dana - to je igrač Lokomotive i to treba poštovati, a ne ponašati se kao mala zmija da uštedimo neke pare i sjebemo potpuno odnose koje imamo s klubovima.
  • Captain America
    15.2k
    Kmeči se kad se našim igračima pristupa iza leđa, a sad bi to isto radili s tuđim igračima.

    Gospodski...
  • San Lorenzo
    12.6k

    Ako postoji određena cijena, onda ju ili platiš ili pokušaš ispregovarati nižu ili tražiš dalje, pederski ti se uvijek na kraju pederski i vrati s kamatama, pogledaj Brekala, Baru i hajduk.
  • emilperska
    4.4k

    Dugoročno da, ali HNL klubovi žive od nas u jednom većem dijelu. Svi mole Boga da ćemo im iskeširat za nekog i onda uć u LP. Jedno je imat korektan odnos, a jedno je konstantno reketarenje. Ja ti garantiram da će za Zeleniku cijena za nas bit bliža 1mil EUR nego 300k, a da se javi Wisla Krakow, dali bi ga za 250k.
  • emilperska
    4.4k

    Zaboravljate da se HNL klubovi prema nama postavljaju i dalje kao da je ZM tu i kao da će od transfera dobit 100% više kroz druge kanale.
    Ne govorim da je ovo idealno, ali skoči mi tlak na 200 kad se sjetim da će onaj mamlaz za Šotičeka tražit 2,5 mil EUR navodno.

    Onda ili treba ne poslovat s HNL klubovima ili počet igrat prljavo dok se sve ne iznevelira. Možemo se vratit 15.7 na ovaj post pa ćemo vidit koliko su HNL prijatelji tražili za Šotičeka, Krivaka i Zeleniku..
    Poznavajući nove ljude u klubu, znam da neće platit za Šotičeka 2,5 mil. Što znači da Šotiček ide negdje drugdje za manji iznos, skoro pa garantirano..
  • Droljo
    6.4k
    pederski ti se uvijek na kraju pederski i vrati s kamatamaSan Lorenzo
    Pa nama to bogatiji klubovi rade oduvijek! Igrač se dogovori sa njima puno prije nego nama daju ponudu. Pa mi smo izlazili u susret igračima koji su 'zadužili' klub kao baš zbog pritiska igrača i menadžera na klub da ih se pusti. Mi smo ti koji hranimo ligu i postali su pre pohlepni. Naći klub u Sloveniji za naše mlade, ostale sve odjebat i lupat im nebulozne cijene kad žele nekog našeg igrača a posudbe nek zaborave. Jebe mi se za odnose.
  • Paggini
    10.4k
    Jedno je imat korektan odnos, a jedno je konstantno reketarenjeemilperska

    Sve je to jasno, ali to je posljedica nekih prošlih vremena s naše i s njihove strane.

    Jedan Osijek, Rijeka, Lokomotiva mogu živjeti bez naših para, plasirati igrače vani, dok su prije ovisili o nama (Rijeka kroz slanje naših "otpadaka", Osijek slučaj Špehar, Split sa Rogom i milijarda sličnih situacija). Radije će prodati za milju u Poljsku, a ne za milju nama, pa da osnaže konkurenciju. Jebiga, na nama je da prestanemo davati te pare, kroz godinu, dvije, tri se možda te cijene izniveliraju na neku normalnu cifru, ali ove prakse iza leđa uprava su debelo ispod onoga što Dinamo predstavlja.
  • emilperska
    4.4k

    Slažem se skroz, glumimo neku fake gospodu.. A Ivanušec se dogovori s Nizozemcima i onda dođe kod nas i pušta ga se radi zasluga za definitivno ispod cijene. Slična stvar Šutalo..
    Livi je imao klauzulu, pa nije mjerljivo..
    Plaćamo posudbu Rukavine 100%, dajemo bonuse na sve moguće. A da želimo kupit Krizmanića, tražili bi nas 3 mil EUR hahahah.. Mali na kraju odlazi u Latviju za 800k kako je krenulo..
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Hmm ne razumijem zasto bi Dinamo uopce morao ulazit u kontakt iza leda klubu da igrac zna da se Dinamo zanima za njega?
    Dinamo kad posalje sluzbenu ponudu klub mora obavijestit igraca i njegovog menadzera. Ako klub zeli ispipat situaciju plati se clanak u novinama..
  • Droljo
    6.4k

    Pa ok. Ja sam to pojednostavio. Ima načina koliko hoćeš.
  • emilperska
    4.4k

    Ma da, na to se i mislilo. Ne direktno iza leđa pričat s nekim, nego upotrijebit ovo šta Feyenoord i Ajax rade nama. Stvorit pritisak Varaždinu, Loksi, manageru i svima kroz medije, istupe itd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions