• marcio amoroso
    36.6k
    Gvardiol ide svakako, za Majera će biti ponuda ako ovako nastavi.
    Ja čisto sumnjam da će Dinamo ići u prodaju 5 igrača iz udarnih 11.
    Moje mišljenje je da će ići Livaković, možda Petko i već dogovoreni Gvardiol. Orša će nadam se ostati, Majer također bar do sljedeće zime.
  • Majki2111
    3.2k
    Nezgodno je pričat o prodajama. Mislim da nam nije sila. Ni financijski ni sportski. Imamo ekipu za tripletu uz malo sreće. Nek ekipa, a i mislim da nam nije baš stalo do prodaje ključnih igrača polut Petkovića i Orše i Majera u ovom trenu. A i na Euru pitanje kolko ćemo napravit. Ne valja prolazak skupine gledati kao očekivani rezultat. Možda i ispadnemo. Ne možemo još znati...
  • thomas22
    262
    Da je situacija normalna, dakle bez korone i da se EURO redovno odigral muslim da ni Petka ni Orše ne bi bilo u dinamu vise.
  • The Undertaker
    5.4k
    Dajte, ne pratite Dinamo od jučer. Svatko za koga na ljeto dobijemo pristojnu ponudu će otići.
  • Crusades1986
    12.5k
    to se nije događalo zadnji par prijelaznih rokova, nikako. Osim transfera u kojima se Dinamo "rješavao" igrača (Soudani, Fernandes, pa kasnije Kadzior, Dilaver...) otišao je Olmo i sad Gvardiol. Nitko nije odlazio ako za njega nije došla ponuda koja zadovoljava klub i igrača, tj nitko nije otišao na prvu ponudu. Nije bilo nikakvih rasprodaja pod mus.
    Neka me netko nadopuni/ispravi ako griješim.
  • NORTE
    11.5k
    Svi ti igrači žele igrati na jačoj sceni, transfer u jači klub, jaču ligu i naravno veću plaću dok još mogu i kad je već u ponudi. Pa ako hoćete i igrati na normalnom nogometnom stadionu i stalno pred punim tribinama. Oršiću prvom to treba omogućit iza Eura, dečko skoro pa ni ne igra u repki iako zaslužuje jer nije u nekom stranom klubu. Sanjarenje oko ostanka najboljih igrača nema smisla, kao da se tim dečkima ostaje ovdje još godinama.
  • Infinity
    16.4k
    Oršiću prvom to treba omogućit iza Eura, dečko skoro pa ni ne igra u repki iako zaslužuje jer nije u nekom stranom klubu.NORTE

    To nije nas problem. Nas problem je kako ga zadrzati, a ne kako mu omoguciti da igra za repku. On dobija placu koju je dogovorio i to je sva nasa odgovornost. Ako mu ta placa nije dovoljna onda se oko nje treba pregovarati, a ako cemo poceti 'omogucavati' svakom igracu nekog vraga onda nas ceka propast, a ne napredak.

    Tko to od nas ne bi volio da je ostao Olmo recimo? Taj je otisao zbog zelje da igra za reprezentaciju. Otisao je na silu ne zeleci produziti ugovor. Pa ja bi bio sretniji da ga gledam u dresu Dinama nego u dresu reprezentacije. Isti slucaj i s Orsicem ako vec moram birati Dinamo i van repke ili strani klub i repka. I nema to nikakve veze s tim sto mene reprezentativni nogomet ne zanima, jer ce reprezentacija vec naci tko ce joj tu igrati, a mi imamo igraca koji je vec uklopljen u sustav i trebamo nastojati da ga zadrzimo, da bude dobar nama i da mi budemo dobri njemu, a ne da srecu trazi negdje drugo. Uostalom, sto puta je dokazano da se kroz Dinamo moze i do repke.
  • The Undertaker
    5.4k
    Događalo se kolega samo što smo dobru lovu dobili za igrače koje smo mogli nadomjestiti (osim Olma) pa je prošlo relativno bezbolno. Evo samo prvotimci ili blizu prvog tima: Šunjić, Olmo, Moro, Gvardiol, Rrahmani, Gojak, Dilaver, Kadzior.
    Poslije EP idu vjerovatno Livaković, Petković i Stojanović, možda Oršić i Ademi i onda ti od onih koji su igrali npr. protiv Benfice nije ostao nitko.
  • Beowulf112
    332
    Ma odlicno ekipu imamo.Nadam se samo da cemo jos zakaparit hojera.Neznam kad je zadnji put bilo da nemamo nekog brazilca niti argentinca u ekipi
  • BBB Sibenik
    4.3k
    A sta je sa tim Hojerom jel se odustalo od njega ili?
  • NORTE
    11.5k
    sto puta je dokazano da se kroz Dinamo moze i do repkeInfinity

    Oršić je dokaz da jako kvalitetan igrač dobiva manje od mrvica u repki. Dinamo igrače nastoji dobro prodati, od toga klub živi. Dinamo želi veliku odštetu a igrač u jači klub.
  • Dudu
    2.6k
    Na Oršićevoj poziciji igraju Brekalo, Perišić i Rebić, nije da su to neki bezveze igrači :D
  • Bosna86
    11.7k
    Nemojte biti naivni.... Slažem se da se situacija promijenila i da je transfer politika puno bolja, ali nemojte puno vjerovati u izjave nogometaša... Zamislite da netko od igrača kaže da je prerastao Dinamo i da jedva čeka da ode, pa prvo bi ga mi na Zoni izvrijeđali pa onda dalje... Očekujem ostanak dotičnih do zadnjeg kola kvala za lp pa onda dalje sta bude
  • NORTE
    11.5k
    Brekalo, Perišić i Rebić, nije da su to neki bezveze igračiDudu
    Kao što nije ni Oršić neki bezveze igrač, ali on u repki igra najmanje tj. gotovo da i ne igra, jer jedini nije u stranoj ligi, dok ostali jesu.
  • LovroZG
    1.3k
    Jasno mi je da se razmišlja koji igrač bi mogo otić u sljedećem prijelaznom roku, al mi nikako nije jasno zašto se praktički agitira da jedan od stožernih igrača mora otić zbog godina i reprezentacije. Zašto bi pobogu moro otić? Neko mora i rezultat ostvarit, a rezultat nećeš ostvarit ak stalno mijenjaš glavne igrače.

    Nije Oršić 20-godišnje krilo za koje možemo dobit 15 milja eura i riješit trećinu budžeta. On je stariji igrač puno niže vrijednosti koji se neće prodat niti za onih 10 milja koje novinari spominju ko papagaji kad lažu da ga neko kupuje. On je igrač koji će ti svojim igrama, požrtvovnošću i iskustvom pomoć da uđeš u LP i na taj način zaradiš 20+ milja eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions