• Infinity
    15.4k
    Ne znam koliko je logicno od strane Rijeke da dovede i Menala i Marina. Oni igraju istu poziciju. Nisam siguran da bi i jedan i drugi trebali Rijeci, a isto tako nisam siguran ni da bi njih dvojica bili zadovoljni tim raspletom, jer jedan pusi minutazu.
  • deda
    29.4k
    VRATAR IVAN NEVISTIĆ POTPISAO UGOVOR S DINAMOM!
    Jedan od najtalentiranijih vratara u Hrvatskoj, 22-godišnji golman Rijeke Ivan Nevistić potpisao je u četvrtak 28. siječnja profesionalni ugovor s Dinamom!

    S nekoliko se bravuroznih reakcija istaknuo i na otvaranju proljetne polusezone kad je povukao Rijeku do maksimirske pobjede protiv Dinama. U bliskoj bi budućnosti trebao biti upravo – Dinamova snaga. Daroviti vratar Rijeke, 22-godišnji Ivan Nevistić, ovog je četvrtka potpisao višegodišnji ugovor s maksimirskim klubom, a do daljnjega će ostati na posudbi u svojoj sadašnjoj momčadi na Rujevici.

    Nevistić je rođen 31. srpnja 1998. u Đakovu, prošao je Osijekovu nogometnu školu, a s nepunih 17 godina prešao u Rijeku. Već je na proljeće 2016. u kadetskom uzrastu priključen prvoj momčadi kao pričuva u utakmicama HT Prve lige, a premijerni nastup u seniorskom nogometu upisao je na posudbi u Varaždinu u Drugoj HNL u sezoni 2017/’18. Sljedeću jesen proveo je u slovenskoj Muri, također na posudbi iz Rijeke, nakon čega se vratio u Varaždin s kojim je 2019. godine izborio plasman u elitni razred hrvatskoga nogometa.

    Varaždinska je vrata branio i u njihovoj povratničkoj prvoligaškoj sezoni da bi se u ljeto prošle godine vratio u Rijeku s kojom je, uz sjajne izvedbe u pretkolima Europa lige, upisao i zapažene nastupe u grupnoj fazi natjecanja.

    - Želio bih izraziti veliko zadovoljstvo i sreću zbog mog potpisa za Dinamo. Svojim nastupima i prezentacijama kad za to dođe vrijeme opravdat ću povjerenje koje sam dobio od strane hrvatskog prvaka. Ostajem još neko vrijeme u Rijeci gdje ću sigurno dati sve od sebe za dobre rezultate. Ovim putem želim zahvaliti vodstvu Rijeke na svemu što su mi omogućili. Pamtit ću sve lijepe trenutke kojih je bilo puno. Potpis za Dinamo sigurno je nešto što svakom nogometašu i golmanu može biti samo na ponos i veselim se izazovima na domaćem i europskom planu u plavom dresu - rekao je Nevistić nakon potpisa ugovora.
  • Eduardo
    18.1k
    Želio bih izraziti veliko zadovoljstvo i sreću zbog mog potpisa za Dinamodeda

    Osjećam isto. Mislim da bolji potez na poziciji vratara nismo mogli povući. Dobrodošao Ivane.
  • Boogieman
    310
    O Nevistiću sve najbolje, ali on ne potpisuje da bi grijao klupu, a ne znam po kojem mjerilu je prodaja Livakovića dobar potez.
  • Eduardo
    18.1k
    bolji potez što se tiče dolazaka. Dečko ima 22 godine, Livaković 26.

    Da za 2 godine stane na gol Dinama, a do tad brani negdje na posudbi opet to smatram dobrim potezom. Sad imamo dva odlična vratara i to je super. Ne mora se Livi prodati, već sutra se može ozlijediti, a imati ovakvog golmana u pričuvi nije naodmet.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Ovo je priprema za odlazak Livakovica, momak nije dosa dugorocno grijat klupu. Livi moze sutra otic realno, mlad i dobar golman a oni su rijetki na trzistu i trazeni. Ja iskreno mislim koliko god Liviju super u Dinamu da dodem dobra ponuda sutra vjer bi momak isa. A i Dinamo zeli zaradit dobar novac dok moze na njemu. Bilo kako bilo bolji zamjenu nismo mogli dovest.
  • Jurki
    9.6k
    Dolazak Nevistica je odlicna stvar, tu nema spora. Na snetovom forumu je izasla prica da u Rijeku idu Tolic i Menalo. I jednog i drugog bi bilo šteta poslati tamo. Mada sumnjam da ih Rijeka moze platiti s obzirom da oni nikom ne daju placu vecu od 100k eura. Koliku placu sada ima navedeni dvojac?
  • Mulec86
    390
    Samo ne Tolića dečko je potencijal i karakter, a ima i visinu za desetku kakva se ne viđa svaki dan, kontakt s loptom, lažnjak,završnica.Vrh igrač. Bolje nek im poklone Belog ili Kulenovica
  • Boogieman
    310
    Livakovićevih 26 je u golmanskim okvirima stvarno ništa. Može bez problema idućih 10 godina braniti na ovoj razini, ako ga poštede ozljede, naravno.

    Već se ranije komentiralo to na Zoni i neki opći zaključak, koji se i meni čini realan, je bio da se za golmane baš i ne daje neka prevelika lova, pogotovo za golmane koji nisu stasali u najjači europskim ligama. Prodat Livija za 10 milijuna meni osobno stvarno nema smisla, pogotovo ako on ne želi otići iz kluba (kaj je sam tvrdio u svakom intervjuu). Pitam se i gdje bi to on otišao da mu bude iskorak plus da mu daju šansu i da ima budućnost, a da ne grije klupu nekom Sommeru, Trappu, Perinu, Hradeckom ili Gulacsiju.

    Isto tako imat Nevistića kao rotacijskog golmana mi je grijeh, tako da kao fan Livija (a drag mi je i Nevistić) uopće nisam sretan sa smjerom u kojem ovo ide.
  • SAS1987
    14k
    Nevistića kao rotacijskog golmanaBoogieman

    Ako ne prodaju Livakovica bi Nevistica mogli pustiti u Rijeki jos koju godinu.
  • NORTE
    9.8k
    nisam siguran ni da bi njih dvojica bili zadovoljni tim raspletom, jer jedan pusi minutazu.Infinity

    U Dinamu minutažu ni nemaju. Menalu Rijeka itekako paše, a to mu nudi i brzi transfer van. Marinu također paše i manja minutaža nego nikakva, a transferom Menala van Marin dobiva pravu priliku u Rijeci. On je veliki talent i Rijeci jako dobro dođe. Uostalom mogu igrati obojica istovremeno kod Rožmana, nije da su kod njega pozicije na terenu uvijek striktno podijeljenje, tu su i izostanci koje onda iskorištava on. Isto tako Dinamu paše da im se još jedan talent razvije u igrača s učinkom igrajući u Rijeci, jer to donosi transfer od kojeg Dinamo ima "pola". Win-win za Mamića, pomogao je Rijeci da opstane i bude u vrhu, a igrači bez prilike u Dinamu se ipak prodaju van.
  • NORTE
    9.8k
    Ako ne prodaju LivakovicaSAS1987

    Livaković, Oršić i Petković nakon Eura idu iz Dinama. To je prirodan slijed u Dinamu i ne znam zašto se itko nada u njihov ostanak. Svi imaju preko 26 godina i to je prilika njima za transfer i Dinamu da na njima zaradi. Također Ademi će na Euru biti kapetan s punih 30 godina i to mu je zadnji vlak za transfer.
  • SAS1987
    14k
    To je prirodan slijed u Dinamu i ne znam zašto se itko nada u njihov ostanak.NORTE

    Vidjet ćemo što će biti na ljetu i u smislu vođenja kluba i pogotovo aktivnosti na transfer marketu. Tko zna kakva će biti situacija i kakve ponude.
  • Infinity
    15.4k
    Ja sam misljenja da ce Marin zavrsiti negdje drugo.

    S obzirom da ga se Monzi tek tako 'dalo' za pet milijuna, ocigledno je da se u Dinamu na njega ne racuna. Zele ga se rijesiti. Mislim da je dobra opcija uvaliti ga kroz neki dolazni transfer. I tu takodjer mislim da bi ga mogli uvaljati kroz neki inozemni transfer.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Također Ademi će na Euru biti kapetanNORTE

    Zar nije Pandev kapetan Makedonije?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions