• Smotanihaker
    623

    Jedini lijevi bek na manageru u Dinamu koji se forsira je Brekalo.
    Ali dobro, nije ovo mjesto za ovu raspravu. :D
  • Morales7
    184
    Jurišić đurasek karačić 1.5 milja eura i 10% transfera do 2 milje. Pa kao da dovodimo roberta Carlosa..ako se ovo ispuni užasan i gadljiv posao, i još sigurno obećanje 20% u Međugorje.

    Nevistić će koštat zagorac horkaš od horkaša mama, tolić, Ivanušec i atienwen
  • xavier
    11.4k


    Ako će tražiti nečiju mamu, to će biti Majerova.
  • deda
    29.2k
    Već sam rekao da mislim kako ova momčad Dinama izgleda izbalansirano i kako ne vidim neke potrebe za korekcijama u ovom trenutku. Dakle, svaki eventualni ulazni transfer treba biti priprema za mogući odlazak. Pošto smo sigurni da Gvardiol odlazi, a najbliži odlasku je Liva, jasno je na kojim pozicijama trebamo zamjene. Osobno bih igrao taktički, klub trenutno stoji dobro financijski i ne bih se žurio s ponudama. Ponavljam po stoti put, tržište će biti slabo i mnoge će boljeti glava što ne mogu prodati igrače i osigurati financijsku stabilnost. Zato bih čekao zadnje dane kad prodavači postanu nervozni.
  • mniokl
    258
    Ma Štefulj ionako vjerojatno dolazi tek na ljeto,dosta logično odrađen posao i Dinama i Rijeke.Sumljam da će se išta više trgovati do ljeta,zadnjih godina nam transfer politika izgleda dosta logično s izuzetkom zadnjeg prijelaznog roka.
  • marcio amoroso
    33.6k
    Šutalo u Istru na posudbu.
  • deda
    29.2k
    To je po meni dobar potez, znači da će vjerojatno Milić ostati u kadru.
  • Bosna86
    11.6k
    Prema 24 sata i Twitteru, ode Stojke u Trabzonspor... 3.5 milje po nekom Turčinu sa Twittera nude
  • deda
    29.2k
    To bi bilo puna šaka brade. Meni je rrcimo realnije 1,5-2 za Stojka
  • Bosna86
    11.6k
    A toliko smo ga mi platili, jedino ako se njemu ide pa mu klub izlazi u susret
  • Mulec86
    389
    Stojanović je potkapacitiran igrač za Dinamo. Sve više gubi stabilnost i u konkurencije s Mohom. Moje mišljenje je da je i klubu i njemu u interesu da ode dok je neko dovoljno lud ispucat tri milje za njega.
  • jp23
    2.3k
    Šta je na kraju sa onim Korejcem, Kim Hyun-Woo, jel još u Istri na posudbi?
  • deda
    29.2k
    Oba Kima su u Istri još uvijek, a sad šaljemo i Šutala
  • The Undertaker
    4.4k
    ''Pola'' lige će biti naši igrači, sadašnji ili bivši. Najbolje je što je to svima normalno.
  • SAS1987
    13.9k
    Najbolje je što je to svima normalno.The Undertaker

    To više govori o ostalima nego o Dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions