• NORTE
    9.8k
    Kule ima 360.000 eura po sezoni i ugovor traje do 2024. Najbolje plaćeni igrači Rijeke imaju dvostruko manje. Što mislite koja je šansa da Kule pristane potpisati novi ugovor s Rijekom za dvostruko manje nego što ima sad? Jako mala rekao bih. Jedino ako dobije dio transfera kako bi pokrilo razliku...xavier

    Zašto ne i duplo manja plaća ako mu Rijeka garantira igranje i mogućnost transfera van. Čak i taj postotak od transfera npr. 15% je dobra stvar za njega. Idealna opcija mu je Rijeka jer mu pruža šansu igrati svaku tekmu i to ne mrvice. U Dinamu ništa neće postić to je jasno.
  • Morales7
    184
    Dolazi Štefulj ali na ljeto. Đurasek, Jurišić i 1-1.5 milja eura
  • Carrasco
    4.1k
    Kakvi idioti, pa taj Jurišić će za godinu dana biti na razini tog Štefulja...
  • deda
    29.2k
    A gle, netko je zaključio da neće biti tako.
  • Carrasco
    4.1k
    Nadam se da imam pogrešno mišljenje, ali siguran sam da su u Rijeci otvorili šampanjac nakon ovog transfera. Dobili su standardnog lijevog beka u19 reprezentacije ( Jurišić ) i igrača koji će vrlo ubrzo postati glavni igrač Rijeke i sigurno će ići na Europsko prvenstvo do 21 godine ( Đurasek ) i još na to 1,5 milijun eura.
  • NORTE
    9.8k
    Dolazi Štefulj ali na ljetoMorales7

    Najbolje rješenje za sve strane.
  • Infinity
    15.4k
    Jurisica sam gledao jednu utakmicu, mozda onu juniora u Splitu. Meni tad nije pokazao bas nista, al mozda grijesim s obzirom da ga sudim po jednoj utakmici.

    Ta pozicija je kriticna s prijelazom u seniorski nogomet. Ja i dan danas ne mogu prihvatiti cinjenicu da Mamic nije uspio biti barem dovoljno dobar za nas.
  • xavier
    11.4k
    Ne znam što bih rekao. Po meni niti jedan od ove dvojice ne predstavlja budućnost Dinama tako da tu ne vidim neki veliki gubitak. Za Štefulja ne znam, jednostavno ga nisam toliko gledao da bih mogao donijeti sud o njemu, ali teško mi se oteti dojmu da je Leovac u ovom trenutku bolji igrač od njega. Potencijal je naravno na strani Štefulja, a hoće li ga ostvariti, to ćemo vidjeti.

    Što se tiče iznosa, čini se puno uz dva igrača, ali činjenica je da su se stvari u HNL-u dosta promijenile zadnjih godina i nitko više ne pušta igrače za "kikiriki". Posebno je to izraženo kad igrači idu u Dinamo. Možda se čini da to "nije pošteno", ali tako je. Dinamo je postavio iznimno visoke standarde kod izlaznih transfera i jasno je da ni ostali klubovi ne žele puštati igrače u Dinamo za smiješne iznose.
  • immerwieder
    1.3k
    ja sam gledal jurišića u muenchenu proziv bayerna i bil mi je jako dobar,
    odmah mi je bilo jasno da bude falil protiv benfice zbog kartona
  • Bosna86
    11.6k
    Nakon sto sam gledao Marina protiv Chelsea, vise ni jednom mladom ne vjerujem dok ne počne igrati profesionalno :smile:.
  • Armagedon13
    958
    Rijeka uzima Karačića,Đuraseka i Jurišića odmah,dobije još 1,5 m.Štefulj dolazi tek na ljeto.
    Tražili i Tolića.Koliko će traziti za Nevistića?
  • Carrasco
    4.1k
    jel realno ovo BTJ? Kao da Messija kupujemo, a ne mrtvog Štefulja.
  • Majki2111
    2.8k
    Žao mi jedino Karačića, dobro se kuži sa Kastratijem na terenu...
  • Nolifer
    7k
    Zašto Jurišića samo tako dati Rijeci? Ne kužim, dogodit će se greška ko sa Kramarićem i Tomečakom.

    U FM20 je on jako dobar i zaista se radi o talentiranom lijevom beku, a onda ćemo opet kukat kako nemamo bekove i kupovat će panjeve za veliku lovu.

    Bolje da su im nekog drugog uvalili, nego Roka... Zaista mi nisu jasni ti naši ''stručnjaci''....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions