• Doktor Kunić
    2.9k
    ajde sumnjam da ga dovode na blef, tj ovako ko mi preko YT videa. Sigurno znaju o njemu puno više nego što mi možemo
  • Mandelinho
    331
    Šta su ti postoci?Ban

    Raspodjela od transfera naravno
  • Ban
    698

    Netko je rekao da mu ovo smrdi na Sosu i slažem se s tim. Preko YT videa nije sigurno jer YT videa ni nema. Pitaj dragog Boga iz kojeg su bunara ovog dečka izvukli.
  • Orc123
    6k

    Ja se nemam iza cega skrivati. Zdravorazumski razmisljam. Sjeti se Frana Topica, Bartola Barisica, tina Hrvoja, Filipa Brekala...decko je talenat ali u svojem uzrastu....za godinu dvije imat ce priliku se izboriti za mjesto...pa meni je Filip Brekalo bio i veci talent od Mikica na beku, usporedivi su iakomigraju suprotne strane, cak je i Filip igrao prijateljske i dobro izgledao isto ali nejde to preko noci...nikad nije ni islo...nit je Baturina upao sa 17 ni Olmo u 1.momcad a kamoli jedan Mikic...
  • Ban
    698
    Ja se nemam iza cega skrivati. Zdravorazumski razmisljam. Sjeti se Frana Topica, Bartola Barisica, tina Hrvoja, Filipa Brekala...decko je talenat ali u svojem uzrastu....za godinu dvije imat ce priliku se izboriti za mjesto...pa meni je Filip Brekalo bio i veci talent od Mikica na beku, usporedivi su iakomigraju suprotne strane, cak je i Filip igrao prijateljske i dobro izgledao isto ali nejde to preko noci...nikad nije ni islo...nit je Baturina upao sa 17 ni Olmo u 1.momcad a kamoli jedan Mikic...Orc123

    Različite su pozicije, a na beku trenutno imamo prostora da guramo klinca. Da imamo dvije klase na bekovskim pozicijama slao bih i ja Mikića na posudbu. Tih klasa nemamo, novac nam treba za druge pozicije, a Mikić sa Riletom može držati desnu stranu. Prioriteti, kaj vam treba crtat?
  • wolfgang14
    1.2k
    drukaš i ti za Schalke kao ja?ZGBhoy

    ne ne, ni ne pratim ih baš, ovo sam samo pratio kaj govore na twitteru jer me zanimalo
  • wolfgang14
    1.2k


    U svakom slučaju ne možemo znat. Možda je to baš igrač kojeg je Dario Dabac imao na oku neko vrijeme. Tako da nećemo skakat u neke zaključke i svađat se. Nemamo dovoljno informacija. Ako je ovo Dabčev pick, ne sumnjam u njega
  • hardek
    1.8k
    Veliki je upitnik to što su se odlučili za "čisti" transfer na poziciji desnog beka. Sigurno nisu toliko ludi da ga plaćaju milju eura da sjedi Ristovskom na klupi? Osim ako ga ne dovode za prvih 11? Mislim ako ga dovode kao back-up valjda bi bilo logično da su kao i sa svim ostalima išli na posudbu s mogučnošću otkupa?

    Malo mi ovo sve skupa izgleda kao transfer na silu da se sakrije njihova nesposobnost zbog situacije sa Brekalom. Daj bože da se varam i da je dečko top
  • Orc123
    6k
    sa Rilwtom kojije van forme i za kojeg uvijek postoji mogucnost da zavrsi na stoperu. Kad si gledao Mikica u seniorskoj utakmici? Protiv koga? Decko ima 17g da ti ponovim.
    Jel ostavljas prostor da je ovog Koffija mozda skautirao isti covjek koji je skautirao i Kaneka, Ogiwaru a to je Dabac....kaj mislis da su ga zele na osnovu pol snimke s YT?
  • Ban
    698
    Meni izgleda kao da nas Vlatka trola sa imenom igrača. To mi zvuči vjerojatnije nego da se radi o dubokom i detaljnom skautingu.
  • i more je plavo
    891
    Svi ovdje znamo da nemremo dovesti beka iz prvih 10 klubova francuske lige i da jos standardno igra i ima sofin prosjek 7,1
    Ovaj je prosle godine igral standardno, i to bi mu trebala biti dovoljna preporuka da se proba rastereti Rileta a i da mu netko piše za vrat.
    A daj boze sto vise utakmica gdje u 70.min vodimo 3-0 pa da Mikic skuplja iskustvo.
    I ak jos previse ne kosta...
  • Ban
    698
    Ova depresivna glasina mi je skroz uništila svu dobru volju nastalu porazom Hajduka. Hvala upravi.
  • IstokKa96
    611
    Najcesce teorije Dinamovih navijaca:
    A) nikog necemo dovesti - Uprava je nesposobna,

    B) dovest cemo igraca na potrebnu poziciju - zasto dovodimo nekog za kog (gotovo) nitko nije cuo pogotovo u situaciji kad nemamo za biber, bolje da nismo nikog dovodili,

    C) dovedimo kapitalca - zasto kapitalca, gurajmo deckica od 17 godina jer je i Messi poceo sa 17 seniorski nogomet pa gdje je dogurao.

    Here we go!
  • Peškaman
    3k
    Nije mi jasan ovaj pesimizam,u redu nije neki vrsni bek ali imamo Rileta.
    Zašto gurati momka od 16,17 godina u vatru u sezoni koja je nikad izvjesnija.
    Momka treba polagano,sistemski uvodit u igru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions