• Laugreano
    1.8k
    Pa taj clanak sam i postao prije par sati
  • plavac173
    2.6k
    Poslao si od onog La Nazionala, valjda.
  • plavac173
    2.6k
    Aha, izvinjavam se
  • emilperska
    4.4k
    Sve to dolazi iz jednog medija u Italiji, koji onda recikliramo prvo mi na Zoni i Fiorentinine fan stranice, a onda preko nas kladioničarski portali i ostali tzv.novinari što prate Dinamo..
  • Rakovica1986
    543
    po meni je ovo što si kazao da mu žena treba rodit zapravo najbolji izvor i potvrda da bi to moglo biti to. Mamica želi biti blizu babice kada rodi, a isto tako Josipovi pretpostavljam čekaju prvo unuče. Šta će ti dijete u Salernitani ili Turskoj kad ne znaš šta ćeš s njim jer ti je prvo, a vjerujem da i on razmišlja da će biti prevelik pritisak na njemu da napreduje ko igrač, nametne se Daliću, a usput bude prisutan doma maksimalno jer bu mama vikala disi ti dosad. Ovako mi se čini da bi cjelokupna obitelj mogla biti zadovoljna, a Joža lagano praši po HNL-u.
  • Droljo
    6.5k
    Sam nek on dojde što prije!
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Po meni Brekalo dolazi, ako uopće i dodje samo zbog toga što mu je Dinamo u ovom trenutku najbolja opcija. I nadam se da i klub gleda šta je i njemu najbolja opcija. Igrač kalibra Brekala je svakom klubu dobro došao a pogotovo nama. Siguran sam da neće ostati nakon ljeta, da će biti stavljene klauzule i td. Ali isto tako klub već sad može dogovoriti još jedno top desno krilo koje će biti dostupno od ljeta. Da ne bude stresova ponovi pred kvalifikacije. Sa brekalom i ovom momčadi titulu moramo osvojit. Na upitno, a mir se osigurava sportskom sektoru kakav god bio da traže sportskog u igrače za ligu prvaka. Sa se vidi šta će biti sa petkom, da ne bi opet bilo trakavica. Lijep pozdrav svim Dinamovcima i sretno sutra
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Jole već ima kćer, ovo će mu biti drugo dijete

    Usprkos tome i dalje vjerujem da će uskoro zaigrati za nas
  • Nogo
    1.8k
    Kakvo je stanje s Ogiwarom?

    - Ogiwara? Neće sutra igrati mogu reći otvoreno. Ima problem s gležnjem, ušao je u trening. Bit će u rosteru za utakmicu, ali neće početi. Perković kreće na lijevom boku

    Kako ste zadovoljni novim igračima u svlačionici?

    - Jako dobro su se prilagodili, momčad ih je prihvatila, to nama i nije problem. Još kad si kvalitetan, a svi imaju kvalitetu, to smo i ciljali. Doveli smo što smo ciljali, zadovoljan sam s dečkima, "mercato" je otvoren, pogotovo kad se zatvori taj europski dio prijelaznog roka. I vidjet ćemo hoće li netko od nas otići.

    Dolazi li Brekalo u Dinamo?

    - Brekalo? Talijani me "ubijaju", svaki dan je nova informacija, nema novosti po tom pitanju. Znamo da tražimo još jedno krilo, živi smo na tržištu, gledamo i promatramo. Nećemo nikoga dovoditi reda radi. Dobra smo momčad i motivirani, u ovog momentu je sve "stand by".

    Kakva je situacija s Ryanom Kentom?

    - Kent? Isto kao i Brekalo, sve je stvar dogovora. Mora i on željeti, mora i klub željeti. To su dobri igrači s dobrim pedigreom, mogu igrati ozbiljan nogomet, hoćemo li se dogovoriti - ne znam. Nije sve do nas. Nekad neke igrače ne možete uvijek dovesti, pa idete dalje, nije sve do nas kao klub. Nisu samo njih dvojica u pitanju, pratimo tržište.

    https://www.24sata.hr/sport/ademi-do-sada-nisam-bio-na-ocekivanoj-razini-jakirovic-talijani-me-ubijaju-s-brekalom-960127
  • Rakovica1986
    543
    sjebava mi teoriju time, ali bome je dobar onda. Neka, hvala Bogu na malim Hrvatima.
  • Noel
    4.4k

    Si negdje već napisao il sam zabrijao da si rodbina Brekalova il prijatelj,poznanik tak neš?
  • BornaPŽ1986
    1k
    Nisu samo njih dvojica u pitanju, pratimo tržište.Nogo

    Ako nista dobro je znati
  • Ivdzo11
    3.5k
    Znaci najviše bi se moglo gledati neke kapitalce od 01.veljace
  • Orc123
    6.1k
    Ma rekao sam odmmah da sa Brekalom nema pomaka nikakvih i da su to nagađanja ovih zabara dole...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions