• Izet Hajrović
    2k
    slažem se, i dalje je sve na njemu, odlaskom u Salernitanu teško da će izboriti Euro. Tamo redovno igra Domagoj Bradarić pa ga nema ni na mapi repke. Ako Brekalo bude ustrajan, mogla bi Fiorentina pristati na Dinamovu ponudu, svakako bolje nego da imaju nezadovoljnog igrača u klubu i još k tome ga masno plaćaju.
  • sport
    3.3k
    Brekalo se dogovorio sa Dinamom,ok ako žabari kakaju daš im do znanja da te drugi ne zanimaju i da ćeš za 1,7 milja i dalje sjediti na klupi ako treba.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Teška odluka, rijetko tko odbija poziv gigantske Salernitane.Krizy

    Zove Dinamo, ali zove i Salernitana.
  • Georg Koch
    4.6k
    ma odlaskom u Salernitanu nece uopce doci do Eura, osim ako dodje do brutalne preobrazbe njega kao igraca i njegovih izvedbi. Da dodje u Dinamo, tu je klasa, imao bi bolji ucinak i logicno formu moze samo dizati uzlaznom putanjom, te doci do kandidata za Euro. To zna i sam on, zato toliko i gura odlazak u Dinamo. Ne radi se tu o nekoj ljubavi, nismo ludi, no u trenutnoj nasoj situaciji ne treba nas ni zanimati taj aspekt ljubavi, kakva ljubav, sve je postalo samo biznis. A nama je potreban biznis u vidu klasnog igraca koji ce (nadamo se) dici kvalitetu momcadi i podici razinu same igre za mnogo.
  • San Lorenzo
    15.5k
    S Brekalom se prešla točka s koje povratka nema po meni, igrač bi sigurno bio pojačanje, ali uopće ne želim dramu i negativu kojom njegov menadžer zrači i koja bi se mogla pretočiti na svlačionicu.
    Njih transfer Hoxhe nije uvrijedio jer se boje konkurencije, već zato što im je klub iz ruku izbio opciju da ucjenjuju i mjenjaju uvjete kako hoće.
  • Facke
    3.6k


    Bara negativu siri vec ohohoho dosta duge. Tak da nis novuga. Koj se tice Brekala, zrtva je igrica. Al jbg takav je to biznis. Pogotove ak imas menadzera koji se je zainatil ali zna da mu treba Dinamo. Problemcic je vu tomu kaj on to nece priznati. Uopce mi nije jasne de je njeguv problem.
  • San Lorenzo
    15.5k

    Širi, ali ove posljednje akrobacije bi mu trebale zatvoriti vrata kluba na neko vrijeme.
  • Facke
    3.6k


    A trebale bi. Al mu Dinamo treba. Ali ni Bara mi nije jasen kaj se Rukavine tice. Ak decko jos nije za prvu postavu Dinama , ak je jos daleke od toga da bude zamjena onda zbog cega mu uprave on govori da odbija posudbu? Kaj bu mali v trulem MLS-u uz duzne postovanje. Kaj je naprimjer Biuk napravil v MLSu? 30 utakmica , 3 gola , 1 asistencija. Jeden Kreilach je imel boljih ucinka. Da bi Rukavina neki transfer iz MLSa napravil prema europe on mora imeti ekstra brojke ili su mu vrata za navek zaprte.
    Jeden Carlos Vela, Giovinco i da ne nabrajam dalje, sprdali su se stu ligu. Lepe kaj oni igraju brz nogomet , al obrameni takticki i igrajuci su losi.
  • rioda
    4.8k
    Fascinira me koliko igrača uzima takve smećarske menadžere koji gledaju samo svoj interes, a ne njih kao igrača.
  • Peškaman
    4.3k
    Svjestan je i Brekalo i Bara da sa Salernitanom neće dobiti što žele.
    Po meni ovo ide u razvlačenje Fiorentine gdje će u zadnju reći može i pristati na svakakve uvjete samo da ga se riješe.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Malo previše li-la situacija odlazi na suprotnu stranu. Čim se naši nećkaju oko igrača, čim postoje interesi drugih klubova, čim postoji, ajmo reći, izravni dvoboj Dinama i nekog drugog kluba/klubova oko igrača, mi gotovo sigurno ispušimo tu li-la situaciju.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Me's čini da će čupo na kraju moliti Dinamo da ga uzme
  • Mlađi referent
    12.3k


    Nije to baš istina, samo takve stvari navijaču ostave veću gorčinu nego im pobjeda u takvom duelu stvori sreću pa se onda samo jedno pamti.

    Evo, doveo si Hoxhu prije Fradija i Hajduka
    Ogiwara je li ono bio Aberdeen?
    Takuro je odjebao Nizozemsku i Švedsku radi nas
    Stojkovića si dobio protiv Feyenoorda
  • Paggini
    19.9k
    Joj jadan naš dobri Josip, uvijek se hoće vratiti u Dinamo, ali mu svi drugi ne daju! Od Fiorentine, Čačića, zalizane spodobe, Hoxhe...

    Neka njega negdje drugdje
  • Kaktus Car
    510
    Po meni u svemu tome nije do Brekala. Jasno je iskomunicirao da zeli u dinamo. I logicno da zeli, prvenstveno zbog osobne karijere.
    A s druge strane, ako se u pregovorima bas nisu nasle 2 strane, sta ce on. A postoji jos ne znam, 3 kluba koja cekaju i platezno su jaci od nas.
    A pregovaras sa zabarima...
    Georg Koch

    Zanimljivo kako Dinamovi igrači redovito mogu isforsirati odlazak (često ispod za Dinamo realne vrijednosti) u klub koji žele, ali u kontra smjeru to iz nekog razloga kao ne funckionira...

    Jedan Ivanušec je mogao isforsirati odlazak u nekakav Feyenoord za smiješne novce, na početku jedne od najvažnijih sezona u povijesti kluba iako je bio ključan igrač pod višegodišnjim ugovorom, ali zato Brekalo ne može isforsirati dolazak u Dinamo, iako na njega u Fiorentini očito više ne računaju i sigurno žele uštediti bar neku lovu...

    Ako je Brekalu stalo onda može inzistirati na Dinamu, ne može ga Fiorentina poslati prisilno ni u Salernitanu, ni u Bolognu, ni u Tursku, ni bilo gdje drugdje protiv njegove volje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions