• Facke
    2k
    Zamislite zapratil je Dinamo. I o tomu sad kulike stranica treba napisati?! I te je kao neki znak za transfer. Koj sejnate. Bezveze opce o tomu raspraviti. Covek je sam prije par tjedni rekel da mu je bolje da sad nije dosel i Dinamo. Nek se on same tam lopta. Da Westerloo dobi te novce koje su ulozili u njega on mora tam zabiti 10+ golova i jos dodati koji asistenciju , a daleke je on od toga.

    Al dobre. Dosta sam se denes nazivceral zbog drugoga transfera.....
  • Lynx17
    2.6k
    Kaj nije Rakitić hajdukovac?Ban


    Mozda mislis na Sucica (Luka).
  • Thompson
    52


    A zasto bi ja morao pratit drustvene mreze, staromodan sam za to, imam zonu koju smatram ok izvorom informacija a ne zanima me baš privatni život bivših Dinamovih igrača pa ni sadašnjih
  • Common Sense
    511
    Šteta za Frigana, znam da je i on jako želio nastaviti karijeru u Dinamu i biti blizu bratu. No nije bilo suđeno. Mislim da bi on kod nas bio odličan i dobro napredovao. Nije ta Belgija dobra odluka za naše mlade igrače, jaka je, ne znaju jezik, teško se tamo snaći. O Selahiju imam jako dobro mišljenje kao nogometašu, smatram da će i on napraviti grešku ode li u Belgiju kao što se govori.
  • plavac173
    2.6k
    Sve pet brate, samo kazem :up:
  • LaznjakProsineckog
    496
    Samo pokojni Kuže mode ubacit, s visoka prepotentno i bahato, arogantno i podcjenjivacki, na poluvremenu 3:0 svaka tekma na maglovitom Maksimiru, setnjica kroz HNL, to očekujem ovu polusezonu :)
  • jp23
    2.2k
    Nije čak toliko što je slomljeno srce, već izigravanje pa ode jeftinoj flundri :sad:
  • Ban
    698

    Najveći problem naših klinaca, a i igrača općenito, vani je to što su stranci. Gledao sam dosta Westerlo i Frigan bi tamo trebao biti standardan u toj konkurenciji koju imaju u napadu. Slična je priča sa Beljom u Augsburgu.

    To su sve bezvezni klubovi i nema nikakvog smisla da naši klinci odlaze u takve sredine pa onda kod raznih diletanata još završe i na klupi.
  • sanjinlego
    2k
    Ima i igrača Rijeke koji se sami guraju u Dinamo preko svojih menagera. Nažalost, još uvijek zbog javnosti neće biti ništa ali na ljeto po starome .. :up:
  • NitkoBitan
    12.4k
    Frigan je i prije pratio Dinamo ali ga je otpratio kad se poceo javljat interes Dinama za njime, valjda mu je to bila sugestija iz kluba. Znam ga ovako iz videnja sa mora, normalan decko.

    Jednom je isplivala neka snimka pijancevanja u kojoj pjevaju Hajdukove pjesme, cista zajebancija sa njihove strane. Frigan i njegov brat blizanac su navijaci Rijeke.
  • Orc123
    5.2k
    Bitno da prati Dinamo, a Hajduk ne :rofl:
  • blue heart 72
    1.4k
    Kada se već pokrenula kao ta neka pričica sa Friganom. Pa recimo onako hipotetski da i nekim čudom dođe do tog transfera (ja osobno ne vjerujem ni 1%), kaj mislite bi funkcioniralo Frigan na desnoj strani, a Kaneko na lijevoj pošto Kaneko solidno koristi oba dvije noge. Znam to bi opet značilo izmišljanje nove pozicije i micanje sa prirodne pozicije
  • BornaPŽ1986
    1k
    kaj mislite bi funkcioniralo Frigan na desnoj strani, a Kaneko na lijevoj pošto Kaneko solidno koristi oba dvije noge.blue heart 72

    Ne, nikako
  • Lynx17
    2.6k
    Everyone needs to Frigan relax.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.