• deda
    32.7k
    Nama trebaju igrači da nas dovedu do 3:0, a onda lako za ove koji ulaze.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    siječanj 2024:


    Spominjao se dugo vremena rumunjski reprezentativac Moldovan kao rješenje na vratarskoj poziciji?

    ''Da, tako je. Njega smo dugo vremena pratili i mogu reći da je taj transfer bio pred samim završetkom. Horațiu je pristao doći u Dinamo, bio je zadovoljan uvjetima i činilo se da je taj posao gotov. No onda se u priču uključio Toulouse, Moldovanu je san bio otići u neku od liga petice i mi tu nismo mogli parirati, pogotovo s obzirom na izgled našeg stadiona i infrastrukturu. Zato se Moldovan u zadnji tren odlučio za Toulouse, naš posao sa njim je propao a mi se smo okrenuli jeftinijem domaćem rješenju u vidu mladog perspektivnog vratara Čavline koji je već bio dio našeg sustava i kojemu neće trebati puno vremena za aklimatizaciju.''
  • Ban
    698

    Vraća se Petko, bit će to puno tečnije i konkretnije s njim. Imamo solidnu ekipu prema naprijed. Ljudi podcjenjuju Rukavinu jer nije igrao ove sezone, ali Špika i on mogu držati to lijevo krilo. Desno Kaneko i jedno pojačanje. Baturina, Vidović i Vrba na ceneru, još kad se i Stojković u dogledno vrijeme priključi natrag. U vrhu Petko, Brodić i Košćević. Ne može nitko u HNL-u tome parirati.

    Treba srediti obranu. Lijevi bek i desni stoper su imperativ. Trebaju nam igrači koji neće dozvoljavati pacerske golove.
  • Patak
    2.9k
    Ne znam zašto se Nevistiću ne da prilika, tj. dala mu se ali prekratko. I tko može garantirati da bi ovaj Rumunj bolji od njega ili od Čavline?
  • Ban
    698

    Meni bi Nevistić sigurno igrao ispred Zagorca. Ovaj samo bezveze ispucava loptu. Obrana nam je općenito shizofrena i kontradiktorna. Igramo na posjed sa braničima koji ne mogu držati visoku liniju niti su previše progresivni, brani nam golman koji se boji lopte u nogama, lijevog beka nam igraju veznjaci ili najbolji i najmoderniji stoper kojeg imamo. Perković je tu jedini dobar. Rile je okej i zahvalan za desnog beka.
  • wolfgang14
    1.6k
    Ne znam zašto se Nevistiću ne da prilika, tj. dala mu se ali prekratko. I tko može garantirati da bi ovaj Rumunj bolji od njega ili od Čavline?Patak

    Ne možemo mu dat priliku jer je stanje na tablici takvo kakvo je... Ko zna kad će on opet dobiti priliku. Žao mi je što je tako ispalo za njega ali šta ćeš.

    A ovo šta pitaš, za rumunja ne znam, ali Čavlina je sigurno trenutno bolji od njega.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Meni nebi. Uvijek cu radije izabrat golmana da je stabilan na crti a ne zna nogom nego obrnuto. Npr United je napravio takvu promjenu, upitno je jesu li zadovoljni
  • CastAway1986
    1.5k
    Volio bi vidjeti Selahija u Dinamu !
  • Mihaljević
    9.8k
    Nevistić je dobio svoju priliku i nije ju iskoristio , sve što se treba znati.
  • scooniepenn
    3.3k

    Kako jje to Cavlina sigurno bolji od njega? Cavlina je perspektivni golman u razvoju, a ovaj iskusan 1. golman reprezentacije koja je bila 1. u svojoj kvalifikacijskoj skupini. Mozes li nam molim te pojasniti svoje glediste jer meni nije najjasnije.
  • wolfgang14
    1.6k
    Kako jje to Cavlina sigurno bolji od njeg? Cavlina je perspektivni golman u razvoju, a ovaj iskusan 1. golman reprezentacije koja je bila 1. u svojoj kvalifikacijskoj skupini. Mozes li nam molim te pojasniti svoje glediste jer meni nije najjasnije.scooniepenn

    Pročitaj opet moju poruku i ključnu riječ trenutno bolji. Ja mislim da će se svi ovdje složit s tim. Nevistiću je palo samopouzdanje, nesiguran je i uplašen i to se vidi na kilometar. Super što je on iskusan, nemam ništa protiv njega samo eto, takva je situacija da si ne možemo dopustit imat ga na golu dok se ne vrati u formu. Recimo Zagorac isto dugo nije igrao a puno je bolji i sigurniji trenutno, to je isto činjenica
  • scooniepenn
    3.3k


    “A ovo šta pitaš, za rumunja ne znam, ali Čavlina je sigurno trenutno bolji od njega.”

    Iz ove recenice jedino sto se moze shvatiti je da usporedjujes Moldovana i Cavlinu. Ocito si mislio na Nevistica, ali to se iz ovoga nije moglo iscitati.
  • Orc123
    8.1k
    Samo da se osvrnem na nesto vezano uz dovođenje igraca...jucer tko je gledao Loxu i Slaven je vidio sto se desava kad momcad natrpas darovitim klincima i kako to nama ne moze biti opcija ako ganjamo rezultat a mislim da je prvenstvo i nekakav kontinuitet u europi ipak dugorocni cilj. Loxa ima puno odlicnih klinaca ali jucer ih je Slaven dobio na iskustvo i vide se oscilacije koje imaju u igri. Najsvježiji primjer je kod nas Vidovic. Isto tko je jucer gledao Slaven je mogao se uvjeriti da bi nama Hoxa bio sigurno pojacanje, mozda ne igrac prevage ko npr. Nekad Soudani ali definitivno donio bi kvalitetu vise. Onaj prvi gol koji je postigao koji se pripisao Kalaici jer ju je on skrenuo je cisti pokazatelj sta nama fali na krilu, a to je igra 1 na 1 i brzina, pogotovo za lijevo krilo. Vidovic nema brzine za to i nije klasicno krilo. Kad bi se Hoxu moglo dobiti za razuman iznos bio bi nadogradnja sigurno ali ako bi se samo stalo na njemu onda je to pre malo. Definitivno je on najbolje sto se moze dobiti iz HNL, a vani se moze naci i bolje ali sta znaci kad nema tko dovesti. Moramo razvijati jednog do dva klinca ali nikako kao sto neki zagovaraju da cemo s klincima napunit momcad i biti konkurentni.
  • OsamŠest
    3.5k


    Ja ne znam da itko na svijetu, a navija za Dinamo, ima u mislima momčad natrpanu samo talentiranim klincima.

    Izvučeno iz konteksta..
  • badjibadara
    3.2k
    Isto tko je jucer gledao Slaven je mogao se uvjeriti da bi nama Hoxa bio sigurno pojacanje, mozda ne igrac prevage ko npr. Nekad Soudani ali definitivno donio bi kvalitetu vise.Orc123

    Sigurno?! Loksa je otpisala baš tog Hoxhu, da bi on svoje mjesto pod suncem našao u Slavenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions